ADB tvarkyklės, skirtos „Windows“: atsisiųskite ir įdiegkite vadovą TOTAL (2017)

Android yra operacinė sistema su daugybe galimybių. Vienintelis kūrėjų ir pažengusių vartotojų apribojimas yra jų vaizduotė, o taip pat ir pačios sistemos saugumas. Pagrindinis veiksnys plečiant šią veikimo ribą yra įrenginio prijungimas prie kompiuterio, todėl būtina įdiegti ADB tvarkykles ir Fastboot.

Kas yra ADB ir Fastboot tvarkyklės?

The vairuotojaiADB Tai yra valdikliai, leidžiantys mums susisiekti per USB tarp „Android“ terminalo ir kompiuterio. The „fastboot“ tvarkyklėsKita vertus, tai yra tvarkyklės, leidžiančios kompiuterio mirksinčiam įrankiui atpažinti „Android“ terminalo greitosios įkrovos režimą.

Prieš pateikdami jums šių 2 tvarkyklių atsisiuntimo nuorodas ir paaiškindami diegimo procesą, turime turėti omenyje, kad mums taip pat reikės kelių dalykų:

 • Suaktyvino USB derinimo režimas iš terminalo.
 • The konkrečių vairuotojųlustas įrenginys (gamintojo tvarkyklės, tipasMediatek, Qualcomm ir kt.).

Kai visi mechanizmai veiks, galime pradėti diegti ROM ir atlikti visus pažangius Android administravimo veiksmus tiesiai iš kompiuterio.

ADB tvarkyklių diegimo vadovas sistemoje Windows

Yra du būdai, kaip įdiegti ADB tvarkykles, skirtas Windows:

 • Diegimas Android studija („Android“ kūrėjo įrankis) visas: failai, programa, tvarkyklės ir kt.
 • Diegiant tik ADB tvarkyklės paketas.

Įdiegti visą Android Studio paketą

Jei nuspręsime įdiegti visą „Android Studio“ paketą, kai programa bus paleista, eisime į „Konfigūruoti -> SDK tvarkyklė“. Skirtuke „SDK įrankiai“ pažymime „Google USB tvarkyklės"Ir spustelėkite"Taikyti" Atsisiųsti. Skirtuke „SDK platformos“ pažymime operacinę sistemą mūsų Android versijair taip pat spustelėkite "Taikyti"Norėdami atsisiųsti ir įdiegti.

ADB All-in-1 tvarkyklės paketas

„Android Studio“ diegimas užima daug vietos diske. Todėl XDA Developers vartotojai sukūrė lengvas ADB + Fastboot diegimo programa, vadinama ADB Installer, įrankis, kuris per kelias sekundes įdiegia tik reikiamas tvarkykles. Galima atsisiųsti ČIA.

Įdiegimui ADB diegimo programa mes tiesiog turime paleisti vykdomąjį failą ir atsakyti „Y“ (TAIP) į 3 pranešimus, kurie pasirodys ekrane.

Gamintojo tvarkyklių diegimas

Jei vis tiek negalime susisiekti su terminalu su kompiuteriu, gali reikėti įdiegti aparatūros gamintojo specifinės tvarkyklės, pvz., „Sony“, „Samsung“ ar MTK.

Daugumos terminalų tvarkykles galite peržiūrėti ir atsisiųsti iš šio sąrašo.

Mediatek USB tvarkyklę galite atsisiųsti iš ČIA.

Qualcomm USB tvarkyklę galite atsisiųsti iš ČIA.

Vis dar bėdoje? Pažvelkite į įrenginių tvarkytuvę

Nuo dabar, „Windows“ turėtų užmegzti ADB ryšį su mūsų Android terminalu be problemų, o atitinkamas mirksintis įrankis jau turėtų atpažinti įrenginį, net kai jis išjungtas.

Jei vis tiek kyla problemų aptinkant terminalą, galime išbandyti šiuos veiksmus:

 • Mes atidarome įrenginio administratorius iš Cortana arba iš valdymo skydelio.
 • Turime 2 variantus:
  • Jei mūsų terminalas bus identifikuotas įrenginių įrenginių sąraše (su geltonu trikampiu, skiltyje "Kiti įrenginiai") dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ir "Atnaujinti tvarkyklę“. Mes pasirenkame "Kompiuteryje ieškokite tvarkyklės programinės įrangos"Ir mes ieškome Google USB tvarkyklės. Jei įdiegėme „Android Studio“, jie turėtų būti kelyje:

C: \ Vartotojai \… \ AppData \ Vietinis \ Android \ Sdk \ priedai \ google \ usb_driver

 • Jei terminalas nerodomas įrenginių sąraše, tada pridėsime ranka. Viršutiniame meniu spustelėkite "Veiksmas -> Pridėti seną aparatinę įrangą”.

Mes renkamės "Įdiekite rankiniu būdu iš sąrašo pasirinktą aparatinę įrangą"Ir mes pasirenkame"Android įrenginys“. Pasirinkdami atitinkamą valdiklį, einame į "DiskasIr pasirinkite Google USB tvarkyklę iš atitinkamo kelio, nurodyto ankstesniame punkte. Mes renkamės "Android ADB sąsaja"Ir mes kartojame tą patį procesą su"Android Bootloader sąsaja"ir"„Android“ sudėtinė sąsaja”.

 • Dabar, jei pažvelgsime į įrenginių tvarkytuvę, joje turėtų būti tinkamai nurodytas mūsų „Android“ terminalas.

Atkreipkite dėmesį: „Windows 8/10“ tvarkyklės nepasirašė „Microsoft“.

Kaip matote, USB tvarkyklių, skirtų Android, įdiegimas kompiuteryje gali būti ir rožių lova, ir tikras kankinimas, jei viskas susidės.

Šiuo atveju dar viena detalė, į kurią turime atsižvelgti, yra ta, kad dauguma tokio tipo tvarkyklių nėra pasirašyti Microsoft, o tai reiškia, kad turime įgalinti nepasirašytų tvarkyklių diegimą diegimo proceso metu.

Kai kurios tvarkyklės, pvz., iš Qualcomm, šį įjungimo procesą atlieka automatiškai diegdamos tvarkyklę, tačiau kitais atvejais turėsime tai padaryti ranka. Galite pažvelgti į šią mokymo programą, kad sužinotumėte, kaip tai atlikti. Taip pat yra labai paprastas vaizdo įrašas, kuriame paaiškinama, kaip tai padaryti:

Sužinosime, kad nepasirašytų tvarkyklių diegimas įjungtas, kai „Windows“ darbalaukyje pamatysime pranešimą „„Windows 10 Pro Build“ bandymo režimas…”.

Kad nebūtų pakenkta įrangos saugumuiĮdiegę visas tvarkykles, galime atšaukti šio tipo diegimą ir grįžti į normalią būseną, įvesdami šią komandą MS-DOS (paleidę ją kaip administratorių):

bcdedit -set TESTSIGNING OFF

Alternatyvios gamintojo tvarkyklės: universalios tvarkyklės iš Hardcore Hacker ir Koush

Jei turime problemų su gamintojo tvarkykles „Android“ terminale taip pat galime išdrįsti naudoti kitas alternatyvas:

 • Diegti Hardcore Hacker universali tvarkyklė (atsisiųsti ČIA). Norėdami įdiegti, turėsime atidaryti įrenginių tvarkyklę, pasirinkti mūsų Android terminalą (dažniausiai esantį "Kiti įrenginiai") ir dešiniuoju mygtuku pasirinkite "Atnaujinti tvarkyklę“. Mes pažymime "Kompiuteryje ieškokite tvarkyklės programinės įrangos“Ir pasirinkite kelią, kur atsisiuntėme naujas tvarkykles.
 • Įdiekite Koush universalus vairuotojas, taip pat žinomas kaip Clockworkmod ADB tvarkyklė. Jį galima atsisiųsti iš ČIA, o diegimo procesas yra tikrai paprastas (tereikia atlikti veiksmus).

Galiausiai visada atminkite, kad tai labai svarbu turi įjungtą USB derinimo funkciją mūsų Android terminale.

ADB tvarkyklių diegimo procesas gali būti sudėtingas, ypač jei turime sublokuotą telefoną, kurį norime išgelbėti nuo degimo. Bet kokiu atveju, kantrybės ir, svarbiausia, ieškokite galimų alternatyvų specializuotuose forumuose mūsų specifinis terminalo modelis jei standartinis procesas mums priešinasi neišsprendžiamu būdu.

Tikiuosi, kad ši pamoka bus naudinga ir, kaip visada, kilus bet kokiems klausimams ar idėjoms, nedvejodami įdėkite ją į komentarų sritį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found