SP Flash įrankis: pamoka ir pagrindinis naudojimo vadovas – laimingas Android

Ar kada nors galvojote apie tinkintos operacinės sistemos įdiegimą „Android“ telefone? Ar norite jį išnaikinti? Galbūt jums nepasisekė ir jūsų išmanusis telefonas patyrė programinės įrangos gedimą arba tapo mirtinos kenkėjiškos programos auka? Už viską, ką turime SP Flash įrankis.

Kas yra SP Flash įrankis?

Jei turite kinų mobilųjį telefoną, tikrai kada nors girdėjote apie šią programą. „SP Flash Tool“ yra „Windows“ ir „Linux“ skirta programa, kurią galima naudoti bet kuriame „Android“ telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame yra „Mediatek SoC“.

Trumpai tariant, tai yra įrankis, kurį turėtume naudoti, jei turime mobilųjį telefoną su MTxxxx procesoriumi. Su SP Flash Tool galime nuskaityti, rašyti ar ištrinti bet kurią jos skaidinį, tiesiog prijungę įrenginį prie kompiuterio per USB (Windows 10, Windows XP, Linux).

Tokiu būdu galime įdiegti naują ROM, pritaikytą atkūrimą, iš naujo įdiegti arba ištaisyti galimas klaidas, atnaujinti įrenginio programinę-aparatinę įrangą ir pan.

Būtinos sąlygos: ką reikia apsvarstyti prieš pradedant mirksėti

Norėdami naudoti SP Flash Tool, turime atlikti tam tikrus ankstesnius veiksmus, kad programa veiktų tinkamai ir neprarastų informacijos, jei viskas vyktų ne taip, kaip tikėtasi:

 • Įdiekite Mediatek USB VCOM išankstinio įkėlimo tvarkyklės kad kompiuteris atpažintų „Android“ terminalą.

 • Padarykite visų svarbių duomenų atsarginę kopiją. Galite pamatyti keletą gana įdomių vadovėlių ČIA ir ČIA.

Pagrindinė SP Flash įrankio naudojimo pamoka

Kai tvarkyklės bus tinkamai įdiegtos ir visi duomenys bus saugūs, galėsime pradėti „gauti“ mirksinčią programą.

Įrankiai ir komunalinės paslaugos

SP Flash įrankis yra gana intuityvus įrankis. Programa yra padalinta į 5 skirtukus, kurių kiekvienas turi labai specifinį ir apibrėžtą tikslą.

 • Sveiki: Tai sveikinimosi skirtukas. Čia rasime nurodymus, kaip veikia programa ir kiekvienas jos skyrius. Labai įdomu, jei pirmą kartą paleidžiame programą ir norime gauti daugiau informacijos.

 • Formatas: Iš čia galime formatuoti išmaniojo telefono NAND „flash“ atmintį. Tai leidžia atlikti automatinį formatavimą (įskaitant arba neįtraukiant įkrovos įkėlimo programą) arba rankiniu būdu.

 • parsisiųsti: Tai dažniausiai naudojamas skirtukas. Iš čia galime suaktyvinti skirtingus „Android“ telefono skaidinius, kad įdiegtume ROM, atkūrimus ir pan.

 • Perskaitymas: Šiame skirtuke galime perskaityti tam tikrus telefono atminties blokus ir sritis.

 • Atminties testas: Funkcija, leidžianti išbandyti įrenginio RAM ir NAND „flash“ atmintį.

Jei norite gauti išsamesnės ir išplėtotos informacijos apie kiekvieną skirtuką, nieko geriau nei ilgai žiūrėti į skirtuką "Sveiki“ paraiškos.

Daugumai vartotojų sultingiausia skiltis yra „Atsisiųsti“. Vieta, iš kurios atliksime patį galingiausią veiksmą: terminalo mirksėjimą.

Kaip paleisti terminalą iš skirtuko „Atsisiųsti“.

Kai kalbame apie mirksėjimą, turime omenyje vieno ar kelių įrenginio modulių perrašymą naujais, anksčiau mūsų pasirinktais moduliais.

Praktiniais tikslais tai gali reikšti bet ką nuo atkūrimo pakeitimo (įprastu) iki visiškai naujo operacinės sistemos vaizdo įdiegimo.

Skirtuke „Atsisiuntimas“, vieta, iš kurios mirksime, yra šios parinktys:

 • parsisiųsti: tai mygtukas, suaktyvinantis mirksėjimo procesą. Mes jį paspaussime tik tada, kai sukonfigūruosime likusias dalis.
 • Atsisiųskite agentą: atsisiuntimo agentas yra atsakingas už terminalo „flash“ atminties aptikimą ir pasirinkto vaizdo atsisiuntimą į įrenginį. Pagal numatytuosius nustatymus jis paprastai būna iš anksto įkeltas su agentu šiukšliadėžė. Jei neturime problemų, tai nėra būtina keisti.
 • Išsklaidytas įkeliamas failas: „Scatter“ failas yra tekstinis failas, leidžiantis programai žinoti, su kuriuo „Mediatek“ lustu ji veikia. Pavyzdžiui, jei mūsų telefone yra MT6757 procesorius, turėsime pasirinkti MT6757_Android_scatter.txt sklaidą.

Be tinkamo sklaidos, SP Flash Tool nežino, kur telefono atmintyje prasideda įkrova, atkūrimas ir pan. Todėl savaime suprantama, kad tai visiškai būtinas ir reikalingas failas.

Šis failas nėra su programa, todėl turėsime ieškokite kopijos, tinkančios mūsų mobiliajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui Internete.

 • Vaizdo įkėlimas (IMG): Jei teisingai įkėlėme sklaidą, pamatysime, kaip įkeliama adresų lentelė su skirtingais terminalo moduliais. Jei norime pakeisti kurį nors iš šių modulių (arba juos visus), mums tereikės spustelėti langelį "Vieta„Atitinka ir pasirinkite vaizdą, kurį ketiname perrašyti.

Pavyzdžiui, jei norime pakeisti įrenginio serijinį atkūrimą tinkintu, čia turėsime nurodyti jo vietą. Paprastai tai yra „.img“ formato failai.

Laikykitės teisingos veiksmų tvarkos, kad viskas vyktų sklandžiai

Trumpai tariant, reikia atlikti šiuos veiksmus:

 • Pasirinkite agentą MTK_AllInOne_DA.bin.
 • Pasirinkite „Scatter“, atitinkantį mūsų „Mediatek“ lustą.
 • Adresų lentelės „Vieta“ pasirinkite visus modulius, kuriuos norime suaktyvinti.
 • Paspauskite mygtuką "parsisiųsti”.

Kartą mygtukas "parsisiųsti“, telefoną prie kompiuterio sujungsime USB kabeliu. Svarbu, kad telefonas būtų išjungtasir, jei įmanoma, su įkrauta baterija. Kai tik kompiuteris atpažins įrenginį, prasidės mirksėjimo procesas.

Jei viskas vyko teisingai, pasibaigus mirksėjimui pasirodys langas su pranešimu „Atsisiųsti gerai”.

Žinomos klaidos

Dažniausia klaida dirbant su SP Flash Tool yra ta sistema neatpažįsta telefono. Taip yra todėl, kad netinkamai įdiegėme tvarkykles. Iš savo patirties rekomenduoju labai gerai peržiūrėti šį punktą, nes jis dažniausiai sukelia daugiausia problemų.

Geras būdas išspręsti tvarkyklės problemas yra įdiegti USBDeview programą (atsisiųskite šiek tiek žemiau). Nemokamas įrankis, su kuriuo galime matyti visas kompiuteryje įdiegtas tvarkykles ir lengvai jas po vieną pašalinti. Klaidos atveju patartina Pašalinkite visas Mediatek tvarkykles ir įdiekite jas iš naujo.

Norėdami nustatyti likusias mirksinčias klaidas, geriausia pažvelkite į žinomų klaidų sąrašą, pačiame SP Flash įrankyje, esančiame „Sveiki atvykę -> DUK“. Čia rasime beveik šimtą spausdinimo klaidų su atitinkamais sprendimais.

SP Flash Tool atsisiųsti

Jei jus domina SP Flash įrankis, galite atsisiųsti įrankį, taip pat USBDeview programą iš tinklaraščio skilties Atsisiuntimai.

Trumpai tariant, tai viskas, ko mums reikia, kad suprastume pagrindinį SP Flash įrankio veikimą. Pagrindinis įrankis, skirtas „Android“ išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių su „Mediatek“ lustais mirksi.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found