„Elephone A4 Pro“ apžvalga, naujas nebrangus „Huawei P20 Pro“ klonas

Atrodo, kad Huawei P20 Pro pažymi mokyklą. Jau žinote, kad geras būdas įvertinti terminalo sėkmę yra į rinką patenkančių klonų ir kiniškų imitacijų skaičius. Šia prasme, „Elephone A4 Pro“ prisijungia prie „įkvėptų“ mobiliųjų telefonų katalogo Azijos gamintojo brangakmenyje.

Šiandienos apžvalgoje pažvelgsime į „Elephone A4 Pro“ – mobilųjį telefoną su vidutinės klasės technine įranga, daug prieinamesne kaina ir išskirtiniu už viską – kaip galėtų būti kitaip.

„Elephone A4 Pro“ analizė, mobilusis telefonas su 4 GB RAM, geru procesoriumi ir nauja spalva: „Medium Orchid“

Būkime aiškūs. Tai ne pirmasis (ir ne geriausias) „Huawei P20 Pro“ klonas, kurį matome čia. Ten mes turime UMIDIGI Z2 Pro, su spalvomis, kurios yra artimesnės originalo „Twilight“ skoniui, ir iki 6 GB RAM.

Kita vertus, naujasis „Elephone“ modelis pašalina savo gradiento spalvą iš savo rankovės ir pritvirtina „tik“ 4 GB RAM. Savo ruožtu jis siūlo „Anttu“ rezultatą, kuris yra šiek tiek didesnis nei UMI modelis, ir yra pigesnis. Bet eikime į detales...

Dizainas ir ekranas

Elephone A4 Pro aprūpina 5,85 colio ekranas su HD+ raiška (1512 x 720p) ir neišvengiamas griovelis arba aukščiausios klasės. Rėmas pagamintas iš nerūdijančio plieno, o jo kristalizuotas korpusas suteikia jam aukščiausios kokybės prisilietimą, kuris visada vertinamas (taip, jūs jau žinote, kad tokio tipo apdaila dažniausiai palieka daug žymių žymių).

Terminalo matmenys yra 15,04 x 7,28 x 0,80 cm, sveria 189 gramus (vidutinio svorio) ir yra juodos ir "Vidutinė orchidėja. Pastarasis pagamintas naudojant techniką, kurią gamintojas pavadino „ūko gradientu“ ir kuri yra nuo mėlynos iki fuksijos spalvos gradientas. Pirštų atspaudų detektorius šį kartą yra vienoje telefono pusėje.

Galia ir našumas

Techninė įranga yra vienas geriausių A4 Pro aspektų. Viena vertus, turime SoC „Helio P23 Octa Core“, 2,0 GHz, 4 GB RAM ir 64 GB vidinė atmintis, kurią kortele galima išplėsti iki 256 GB. Operacinė sistema, Android 8.1 Oreo.

„Mediatek Helio P line“ lusto dėka mūsų našumas pranoksta įprastus išmaniuosius telefonus su MTK6750 lustais – labiausiai paplitusiais šiame kainų diapazone. Lyginimo lygiu matėme keletą rezultatų, bet galime pasakyti, kad jo balas svyruoja tarp 62 000 ir 80 000 taškų Antutu. Neblogai.

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotoaparatą, tinka naujasis „Elephone“ išmanusis telefonas 16 MP galinė kamera su blykste ir automatiniu fokusavimu. Asmenukių zonai – 8MP objektyvas. Kamera be daug smulkmenų, bet geros raiškos.

Akumuliatoriui pasirinko gamintojas 3000 mAh baterija su greitu įkrovimu per mikro USB. Čia trūksta C tipo USB ir šiek tiek daugiau talpos, tačiau guodžiamės žinodami, kad įkrovimo laikas bus tikrai mažas.

Ryšys

Kalbant apie likusias funkcijas, pakomentuokite, kad „A4 Pro“ turi „Dual SIM“ (nano + nano), „Bluetooth 4.0“, atrakinimo pagal veidą, „Dual WiFi“ ir FDD-LTE, GSM, TDD-LTE ir WCDMA tinklų palaikymą.

Kaina ir prieinamumas

„Elephone A4 Pro“ yra išankstinio pardavimo etape ir šiuo metu Jį galima įsigyti už 179,99 USD, pakeisti – apie 159 eurus, GearBest. Išankstinis išpardavimas veiks rugpjūčio 17 ir 31 dienomis, o siuntos siunčiamos nuo rugsėjo 3 d.

Trumpai tariant, mes susiduriame su terminalu, kuris sukuria daug vaizdo. Jis atrodo įbrėžtas, atrodo begalinis ekranas ir netgi gradientas kristalizuotame korpuse, todėl jį verta pamatyti.

Našumas rodo gana gerą lygį už 150 eurų vidutinę kainą. Tačiau pasigendame Full HD raiškos ir galbūt šiek tiek lengvesnio ekrano, atsižvelgiant į tai, kad ir baterija yra kiek lengvesnė nei įprastai. Negalime sakyti, kad jis sunkus, bet 10 ar 15 gramų mažiau padėtų mums jį pamatyti geresnėmis akimis.

Visiems – efektyvus telefonas su daugiau nei patrauklia estetika.

GearBest | Pirkite Elephone A4 Pro

Pastaba navigatoriams: pažvelgę ​​į internetą pamatysime keletą prieštaringos informacijos apie „Elephone A4 pro“ specifikacijas. Kai kuriose svetainėse nurodoma, kad jis turi „Full HD +“ ekraną, 4 000 mAh bateriją arba aukštesnį „Antutu“ etaloną. Visos svetainės, kuriose parduodamas šis išmanusis telefonas, rodo, kad tikrosios jo savybės yra tai, ką matote šioje apžvalgoje. Atsižvelgdami į tai, kad būtent parduotuvės turi susidurti su vartotoju, pastaruoju pasitikime labiau nei informacija, kuri pasirodo tose kitose svetainėse su „išpūstais“ duomenimis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found