„Android“ mobiliojo telefono tarptautinės ir kiniškos versijos skirtumai

Kuo jie skiriasi tarptautinė arba pasaulinė versija iš telefono kiniška versija iš to paties įrenginio? Jei esame įpratę pirkti tokiose Kinijos parduotuvėse kaip GearBest, AliExpress, TomTop ir panašiai, tikrai kada nors užduosime sau šį klausimą.

Tiesą sakant, į tai reikia atsižvelgti, nes tokie prekių ženklai kaip „Xiaomi“, „Huawei“ ir daugelis kitų turi labai skirtingas to paties išmaniojo telefono modelio kainas, priklausomai nuo ROM arba Android vaizdo kuris yra sumontuotas gamykloje.

Paprastai ROM arba kiniška versija paprastai yra daug pigesnė, bet ar tikrai verta? Ar yra neįveikiamų skirtumų, ar tai pelningas pasiūlymas? Pažiūrėkime!

Kuo skiriasi tarptautinė mobiliojo telefono versija (Global ROM) ir kiniška mobiliojo telefono versija?

Tarkime, kad mes ką tik nusipirkome „Xiaomi Mi 9“ kinietišką versiją. Tai nepaprastai aukštos klasės su Snapdragon 855, 48 MP triguba kamera ir 8 GB RAM. Puikus terminalas, kuris vis dėlto rodo beveik 100 eurų skirtumą tarp tarptautinės versijos ir to paties modelio versijos su kinišku ROM.

Kalbos paketas

Pirmoji ir labiausiai pastebima kinų versijos ypatybė, susijusi su Global ROM, yra kalba. Kinų ROM nėra daugiakalbis, o tai reiškia Ji siūlo tik kinų ir anglų kalbas.

Be to, anglų kalba yra, bet tik iš dalies, kai kurios dalys netgi mandarinų kalba.

Kalbos problemą galime išspręsti daugiakalbio paketo įdiegimas. Procesas, kuris skirsis priklausomai nuo mūsų įrenginio prekės ženklo ir modelio. Sekdami „Xiaomi Mi 9“ pavyzdžiu, norėdami turėti terminalą ispanų kalba, turėtume įdiegti MIUI 10, kuris atneša daugiakalbį paketą.

„Google Play“ parduotuvės integracija

Tačiau blogiausia problema yra susijusi su „Google Play“ parduotuvės paslaugomis. Paprastai Kiniškos „Android“ versijos nėra „Google Play“ parduotuvėjeįdiegta. Pavyzdžiui, „Xiaomi“ atveju „Google“ programų parduotuvę pakeičia „Mi Store“, o tai yra gana sudėtinga.

„Google“ parduotuvė paprastai nėra įdiegta daugelyje terminalų Azijos šalyje.

Tikrai galime įdiegti „Play“ parduotuvę rankiniu būdu, tačiau integracija paprastai niekada nebūna baigta. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, atidarant nuorodą: sistema neleidžia „Play“ parduotuvės nustatyti kaip numatytosios programos.

Be to, mes taip pat galime turėti problemų, kai kalbama apie tai sinchronizuoti mūsų Google duomenis su telefonu.

Kai kurios dažnių juostos išjungtos

Kitas pasaulinių leidimų skirtumas – taip pat vadinamas Honkongo versija- ir kinų, yra LTE juostos. Dažnių juostos, kurias gali naudoti telefonai, yra iš anksto nustatytos (įjungtos / išjungtos) gamykloje įrenginio integruotoje lustoje.

Daugelis terminalų leidžia naudoti tas pačias juostas, nepaisant telefono versijos, tačiau kai kuriais atvejais LTE 20 juosta skiriasi tarp Kinijos ir tarptautinės versijos. Kai kuriems vartotojams tai gali būti nereikšminga, tačiau tai yra faktas, į kurį reikia atsižvelgti (priklausomai nuo dažnių juostų, kuriose veikia mūsų telefonų bendrovė).

Ispanijos operatoriaus dažnių juostų suvestinė. | Šaltinis: ADSLZone

Išvados

Taigi ar verta pirkti kinišką versiją, jei ji išeina už geresnę kainą? Akivaizdu, kad jei gausime kinų mobilųjį telefoną, turėsime atlikti keletą pakeitimų, kad galėtume jį naudoti ispanų kalba ir turėti „Play Store“.

Daugeliu atvejų geriausia įdiegti visuotinį ROM kad būtų puikiai integruota ir kelių kalbų kalba, ir „Play“ parduotuvė. Žinoma, tai nėra pradedantiesiems skirta užduotis, nes norint paleisti ROM reikia įdiegti pasirinktinį atkūrimą. Ir tai reikalauja šiek tiek laiko ir pastangų. Jei tai mums kompensuoja, puiku.

Ar šis įrašas buvo naudingas ar įdomus? Jei taip, būčiau dėkingas, jei paspaustumėte LIKE arba pasidalintumėte Facebook su draugais. Tai man labai padeda! Ačiū dilbiui!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found