Super Vegeta Den: O kas, jei Vedžitas būtų išsiųstas į žemę, o ne Gokas?

Dragon Ball Super Vegeta Den, taip pat žinomas kaip Dragon ball sai, yra manga, kurios prielaida yra paprasta idėja, tačiau turinti daug potencialo. O kas, jei Vedžitas buvo išsiųstas į žemę, kai buvo kūdikis, o ne Son Gokas? Šio nedidelio, bet esminio pokyčio būtų pakakę, kad visa Dragon Ball istorija susiklostytų visiškai kitaip.

Šiame milžiniškame"Kas, jeigu…?Matome, kaip Vedžita su Red Ribbon, Piccolo Daimao ir visa Dragon Ball piktadarių galerija susiduria su beveik visai netvarkingai ir gana sadistiškai. Taip pat pamatysime, kaip Vedžita įsimyli Bulmą ir jie susilaukia sūnaus bei kaip netikėtai aplanko Raditz, Nappa ir Kakaroto (Goku).

Tarp daugybės mirktelėjimų ir detalių, kurias atskleidžia manga, smalsu pamatyti Sajanų princą, vilkintį Gokui būdingą oranžinį kostiumą, bet su „Capsule Corp“ logotipu. Jie yra Gokas, apsirengęs kaip kraujo ištroškęs kosmoso karys, kurio kūnas pilnas randų. Trumpai tariant, istorija, kurią turėtų perskaityti kiekvienas Dragon Ball gerbėjas.

Dragon Ball Super Vegeta Den legenda

Ši labai įdomi manga atsirado ne iš Akira Toriyama pieštuko, tai yra a dōjinshi (komiksas, sukurtas neprofesionalios mangakos), kurį parašė ir nupiešė DragongarowLee ir šiandien tai beveik legenda. Piešinys tikrai geras, istorija miela ir geriausia yra tai rasti pilną ar geros kokybės kopiją internete praktiškai neįmanoma. Dauguma jų yra mažyčiai nuskaityti, neišversti arba labai prastos kokybės. Faktas, kuris tik sustiprina šios paslėptos klasikos mitą kiekvienam Dragon Ball gerbėjui.

Jei esate tikri serialo sekėjai, tikrai dabar pradėsite tinkle ieškoti užuominos ar gijos, leidžiančios perskaityti Dragon Ball Super Vegeta Den kopiją. Gera vieta pradėti ieškoti būtų svetainė Kanzenshuu, svarbiausia „Dragon Ball“ svetainė anglų kalba ir kurios forume buvo pradėtas klijuoti geras šio labai įdomiojo vardas. dōjinshi.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės