Kaip pridėti naujų šriftų „Google“ dokumentuose – „The Happy Android“.

„G Suite“ biuro rinkinys yra viena geriausių nemokamų „Microsoft Office“ alternatyvų. Tekstų rengyklė Google dokumentai (arba Google dokumentai, kaip žinoma ispanų kalba), savo ruožtu yra puikus įrankis rašyti tekstus iš bet kurio įrenginio ir bet kuriuo metu, jei tik turime interneto ryšį. Ir visa tai nieko nereikia įdiegti kompiuteryje.

Asmeniškai tai yra viena iš mano mėgstamiausių žiniatinklio programų, kurios dėka ne kartą galėjau išlipti iš liūno, kai anksčiau turėjau problemų su kompiuteriu. Tačiau kalbant apie šriftus, daugelis žmonių jaučiasi šiek tiek riboti dėl mažas šriftų skaičius programėlėje.

Ar galime naudoti kompiuteryje įdiegtus šriftus „Google“ dokumentuose?

Prieš pradedant į miltus, svarbu išsiaiškinti šį klausimą. Iki šiol „Google“ dokumentai vis dar neleidžia mums rankiniu būdu įdiegti šriftų OTF arba TTF formatu (ty tipiškų šriftų, kuriuos jau įdiegėme savo kompiuteryje).

Vietoj to turėsime atblokuoti „Google“ šriftus, kurie yra iš anksto įdiegti „Google“ dokumentuose ir yra „paslėpti“ pagal numatytuosius nustatymus, arba gauti išorinius šriftus, įdiegę trečiųjų šalių sukurtą plėtinį.

1 būdas: naudokite šriftų meniu, kad atrakintumėte naujus šriftus

„Google“ šriftų parinkiklis išskleidžiamajame meniu siūlo tik ribotą šriftų skaičių (apie 30 skirtingų šriftų). Nedaug žmonių žino, kad išplėtę meniu galime rasti daug kitų papildomų šaltinių.

 • Atidarykite esamą dokumentą Google dokumentai arba sukurti naują.
 • Įrankių juostoje spustelėkite išskleidžiamąjį šriftų meniu ir pasirinkite „Daugiau šaltinių”.

 • Tai atvers naują langą, kuriame galėsime pasiekti visas galimų šaltinių sąrašas „Google“ dokumentuose. Čia rasime šimtus šriftų, kuriuos galime filtruoti pagal jų stilių, populiarumą, pridėjimo datą ir pan.
 • Kai tik šaltiniai, kuriuos norime pridėti, yra rasti, mes tiesiog turime tai padaryti spustelėkite juos kad jie būtų automatiškai įtraukti į mūsų šaltinių sąrašą (dešinysis blokas, „Mano šaltiniai“).
 • Norėdami baigti, spustelėkite "Sutikti"Norėdamas uždaryti langą.

Dabar, jei įrankių juostoje parodysime šriftų meniu, pamatysime, kad nauji šriftai, kuriuos ką tik įtraukėme, jau yra ir gali būti naudojami kuriant dokumentą be problemų.

2 būdas: pridėkite naujų šriftų į „Google“ dokumentus įdiegę papildinį

Jei mums nepakanka „Google“ siūlomų šriftų, taip pat galime naudoti papildymą arba „priedą“, kad padidintume galimų šriftų skaičių. „Extensis Fonts“ yra „Google“ dokumentų papildinys leidžia pridėti daugiau nei 900 naujų šriftų. Jo montavimas tikrai paprastas.

 • „Google“ dokumentuose viršutiniame meniu spustelėkite „Papildiniai -> Atsisiųsti papildinius”.

 • Tada būsime nukreipti į „G Suite Marketplace“. Rašo"„Extensis“ šriftai"Paieškos variklyje, kurį pamatysite viršutinėje srityje, ir paspauskite Enter.

 • Jei pavadinimą parašėme teisingai, papildinį pamatysime paieškos rezultatuose. Spustelėkite jį ir produkto lape spustelėkite mėlyną mygtuką "Diegti”.
 • Priimkite visus įspėjamuosius pranešimus ir suteikite prašomus leidimus užbaigti diegimą.

Kaip naudoti „Extensis Fonts“ šriftus

Skirtingai nuo kitų „Google“ dokumentų šriftų, naudojant „Extensis“, prieš keisdami šriftą būtina, kad tekstas būtų parašytas. Tai yra, pirmiausia turime parašyti tekstą ir tada naudoti Extensis papildinį, kad pakeistume numatytąjį šriftą.

 • Pasirinkite visą dokumentą arba teksto dalį, kurioje norite taikyti naują šriftą.
 • Viršutiniame meniu eikite į "Papildiniai -> Išplėtimo šriftai -> Pradėti”.

 • Šis veiksmas atvers šoninį skydelį, kuriame galėsime pasirinkti visus išorinius šaltinius, pasiekiamus per Extensis.
 • Spustelėkite jus dominantį šriftą, kad jis būtų pritaikytas pasirinktam tekstui. Naudokite reguliatorių "Dydis"Padidinti arba sumažinti šrifto dydį.

Pritaikę naują šriftą, galime ir toliau naudoti tą patį šriftą likusiai dokumento daliai.

Kaip nustatyti pasirinktinį šriftą kaip numatytąjį

Turėdami visus šiuos naujus šriftus, galbūt norėsite pakeisti šriftą, priskirtą pagal numatytuosius nustatymus „Google“ dokumentuose. Taip išvengiame šrifto keitimo kiekvieną kartą kurdami naują dokumentą.

 • Pasirinkite teksto dalį, kurioje yra šriftas, kurį norite naudoti nuo šiol.
 • Spustelėkite "Formatas -> Pastraipos stiliai -> Įprastas tekstas ->Atnaujinkite įprastą tekstą, kad jis atitiktų”.

 • Įsitikinkite, kad tekstas vis dar pasirinktas. Dabar eik į "Formatas -> Pastraipos stiliai -> Parinktys ->Išsaugoti kaip numatytuosius stilius”.

Tokiu būdu „Google“ dokumentai naudos pasirinktą šriftą kaip numatytąjį visų dokumentų šriftą. Jei bet kuriuo momentu norime grįžti, tiesiog turime iš naujo nustatyti nuostatas iš "Formatas -> Pastraipos stiliai -> Parinktys ->Iš naujo nustatyti stilius”.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės