Kaip įdiegti šriftą – „Happy Android“.

Visi vaizdo redaktoriai ir tekstų rengyklės turi a bendra šriftų saugykla kuria jie naudojasi, kai norite rašyti tekstą. Jei norite naudoti naują šriftą Microsoft Word, Photoshop ar bet kurioje kitoje tokio stiliaus programoje, pirmiausia turėsite įdiegti šį šriftą sistemoje Windows. Įdiegę galėsite jį naudoti visi programos neaiškiai.

Šriftai arba šriftai yra failuose su plėtiniu TTF, OTF arba FON, taigi, jei norite įdiegti naują šriftą, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra gauti šrifto failą, kurį norite įdiegti. Daugybę nemokamų šriftų galite rasti tokiose svetainėse kaip //www.1001freefonts.com/ arba //www.fontsquirrel.com/.

Dabar, kai turite failą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą ir pasirinkite "Diegti”.

Įrangoje būtina turėti administratoriaus teises, todėl jei jūsų vartotojas neturi pakankamai teisių, negalėsite įdiegti šrifto.

Įdiekite kelis šriftus vienu metu

Vienu prisėdimu galite įrengti daugiau nei vieną fontaną. Jums tereikia nukopijuoti visus šriftus aplanke "C: „Windows“ šriftai”.

Šiame aplanke yra visi jūsų turimi šriftai, todėl jei bet kada norite pašalinti bet kurį šriftą, tiesiog turite ištrinti arba perkelti norimą šriftą iš aplanko Šriftai kad jis išnyktų iš šriftų sąrašo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės