Haier XShuai T370: įdomus su Alexa suderinamas robotas dulkių siurblys

Valymo robotai pas mus buvo jau seniai, tačiau tik prieš keletą metų jie buvo pradėti kurti galingesniu būdu, daugiausia dėmesio skiriant jų komponentų tobulinimui, o ypač „šonui“.protingas"Šio tipo prietaisas.

Kinai apie tai žino daug, o geras to pavyzdys yra jų sukurta didelė rinka, susijusi su robotų dulkių siurbliais arba išmaniaisiais valymo robotais. Dėl daugelio modelių, daugelio gamintojų ir aršios konkurencijos robotai yra tokie pat efektyvūs ir sudėtingi kaip iLIFE, Xiaomi Mi robotai ar naujieji. Haier XShuai T370, kurį aptarsime šios dienos apžvalgoje.

„Haier XShuai T370 Smart Cleaning Robot“ apžvalga

The Haier XShuai T370 yra ką tik rinkoje pasirodęs robotas dulkių siurblys, kuris siekia išsiskirti dėl vienos iš tvirčiausių iki šiol navigacijos sistemų ir didesnės integracijos į namų automatiką.

„Epson“ giroskopo navigacija

XShuai T370 robotas naudoja garsųjį epson giroskopas sumaniai naršyti ir nubrėžti valymo maršrutus. Tokiu būdu robotas apskaičiuoja patalpos matmenis ir daiktų bei baldų padėtį, kad neliktų nei vieno neišvalyto tarpo.

Jo siurbimo galia yra 1500pa ir turi 4 iš anksto nustatytus valymo būdus: režimą kampus, fiksuotas taškas, S formos ir valymo režimas automatinis.

Didelio efektyvumo oro filtras (HEPA)

Įrenginys turi HEPA filtrą, paprastai naudojamas oro valytuvuose ir skirtas surinkti mažiausius dulkių ir nešvarumų likučius.

Be to, kaip ir daugelyje robotų dulkių siurblių, jis turi 2 apskriti šoniniai šepečiai, kurios yra atsakingos už šiukšlių surinkimą ir siuntimą į centrinį cilindrinį šepetį išsiurbti.

Suderinamumas su Amazon Alexa asistentu

Viena iš roboto stiprybių Haier XShuai T370 yra puikus jungiamumas ir integracija į namų automatiką. Viena vertus, tai visiškai suderinamas su „Amazon“ asmeniniu „Alexa“ asistentu. Tai reiškia, kad T370 galime valdyti tiesiog balsu. Ar ant tavęs išsiliejo druskos puodas (su nesėkme, kurią ji atneša)? Pateikite užsakymą ir robotas greitai pasirūpins jo išvalymu. Šaunu, tiesa?

Haier prietaisas taip pat turi savybių nuotolinio valdymo pultas per WiFi. Tokiu būdu taip pat galime jį valdyti per išmanųjį telefoną iš gretimo kambario arba iš darbo, už kelių mylių. Mums reikia tik interneto ryšio.

Techninės detalės ir kitos savybės

Kitos svarbios roboto dulkių siurblio specifikacijos Haier XShuai T370:

 • Pagaminta iš ABS medžiagos.
 • 2600 mAh baterija.
 • 120 minučių autonomijos.
 • Bako talpa: 300 ml.
 • 60dB triukšmas.
 • Lipkite įkalnes iki 15°.
 • Maksimalus valymo plotas nuo 120 iki 150 m².
 • Anti-susidūrimo sistema.
 • Apsaugos nuo kritimo jutiklis.
 • Palaiko 10 kalbų (programėlė).
 • Guminiai ratai, kad nesugadintų miego.

Kaina ir prieinamumas

Išmanusis dulkių siurblys robotas XShuai T370 de Haier ką tik buvo pristatytas ir Jis jau yra išankstinio pardavimo etape, kurio kaina yra 169,99 USD (apie 145 eurus keisti) GearBest, liepos 24-30 dienomis, jei pasinaudosime šiuo nuolaidos kuponu:

Kupono kodas: T370EU

Nuo liepos 31 d. jūsų išankstinio pardavimo kaina bus 239,99 USD (keisti apie 208 eurus), nors mes taip pat galime panaudoti tą patį kuponą – nuo ​​rugpjūčio 1 iki 30 d. – gauti didelę nuolaidą ir parsinešti namo už 179,99 USD.

Daugiau informacijos apie reklamą, skirtą „Haier XShuai T370“, galite pamatyti toliau pateiktą nuorodą.

GearBest | Pirkite Haier XShuai T370

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės