Android Pay: kas tai yra, kaip jis veikia ir kur jį galima naudoti

Mobiliųjų mokėjimų paslaugos klesti. Galimybė mokėti realiame pasaulyje mūsų telefonu yra idėja, kuri nenustoja pritraukti pasekėjų. Žinoma, „Google“ taip pat nori savo pyrago dalies, todėl ji vis labiau prideda vis daugiau naudos savo paslaugoms, Android Pay.

Kas yra „Android Pay“?

„Android Pay“ yra paslauga, leidžianti atlikti mokėjimus parduotuvėse ir įstaigose naudojant mobilųjį telefoną. Jis buvo pristatytas 2015 m. „Google I / O“ ir, galima sakyti, yra „Google“ piniginės (paslaugos, kuri vis dar naudojama pinigų siuntimui PayPal stiliumi) įpėdinis.

Jis ne tik veikia mobiliuosiuose telefonuose, bet ir suderinamas su kai kuriais rinkoje esančiais išmaniaisiais laikrodžiais, tol, kol jie turi NFC technologiją – Pramoninis reikalavimas, kad būtų galima naudoti „Android Pay“.

Kaip veikia „Android Pay“?

Praktiniais tikslais tai yra programėlės įdiegimas, o einant atsiskaityti, pavyzdžiui, į prekybos centrą, tiesiog turime priartinti mobilųjį telefoną prie dėžutės skaitytuvo. Mobilusis per NFC siunčia signalą su mokėjimo rekvizitais, kurie įrašomi į kasos terminalą. Lengvas būdas atsiskaityti už prekes ir paslaugas nenaudojant kredito kortelės.

Atsisiųskite QR kodą „Google Pay“: mokėkite tūkstančiuose parduotuvių, svetainių ir programų Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

„Android Pay“ taip pat turi apsaugos sistemų, pavyzdžiui, galimybę pridėti mokėjimo patvirtinimą piršto atspaudu arba slaptažodžiu.

Kuo ji skiriasi nuo kitų paslaugų, tokių kaip „Samsung Pay“ ar „Apple Pay“?

Jeigu Apple Pay skirtumas akivaizdus: tai veikia tik iPhone ar Apple įrenginiuose, nors praktiniais tikslais jie gana panašūs, ir abu naudoja NFC technologiją mokėjimams atlikti.

„Samsung Pay“., kita vertus, taip yra kitaip, nes Be NFC technologijos, ji taip pat naudoja MST technologiją (Saugi magnetinė transmisija) pirkiniams apdoroti. Kai kuriuose naujesniuose „Galaxy“ modeliuose telefone yra įmontuotas mažas magnetinis ritinys, kuris iš esmės apgauna kortelių skaitytuvus ir galvoja, kad atsiskaitome įprasta kredito kortele. Deja, šiuo metu tik keli „Samsung“ įrenginiai palaiko „Samsung Pay“ naudojimą.

Kuriose įstaigose galiu mokėti su „Android Pay“?

„Android Pay“ galima įsigyti Ispanijoje, JAV, Puerto Rikas, JK, Kanada, Airija, Lenkija, Singapūras, Australija, Honkongas, Taivanas, Belgija, Japonija, Rusija ir Naujoji Zelandija. Taip pat galime rasti sąrašą visi bankai, bendradarbiaujantys su „Android Pay“. šioje nuorodoje ir Ispanijoje priimtas kredito korteles šioje kitoje nuorodoje.

Parduotuvės, priimančios „Android Pay“ Ispanijoje

Ispanijoje „Android Pay“ galime naudoti daugiau nei milijone įstaigų. Tiesiog turime įsitikinti, kad mokėjimo srityje yra vienas iš šių simbolių:

Kaip matote, šiandien šiuo įdomiu įrankiu jau galime nusipirkti visko – nuo ​​drabužių ir batų, iki maisto ar net benzino. Be to, jie neseniai paskelbė, kad tai taip pat palaiko PayPal, be to, galima naudoti su Restorano bilietas ir Amerikos ekspresas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės