Geriausios „Instagram“ žymų programos „Android“.

Nors sakoma, kad „paveikslėlis vertas tūkstančio žodžių“, interneto pasaulyje taip jau seniai nebėra. Įjungta Instagramas, pavyzdžiui, taip pat svarbi kaip nuotrauka, kurią įkeliame, yra frazė, kurią pridedame prie aprašymo, ir, žinoma, grotažymės. Galite turėti puikią nuotrauką, bet jei prie jos nebus pridėtos geros grotažymės, jos apimtis ir poveikis greičiausiai labai sumažės.

Norėdami tai išspręsti, yra keletas programų, kurios padės mums pasirinkti geriausios „Instagram“ žymos su grotelėmis. Programos, kurios mums rodo populiariausias žymas, susijusias su tam tikru žodžiu ar vaizdu. Kažkas, kas gali praversti, jei nesame labai vaizdingi galvodami apie gerus aprašomuosius terminus ir madingos padėti mums pasiekti kuo daugiau žmonių.

4 geriausios „Instagram“ skirtos žymų programos, skirtos „Android“.

„Instagram“ leidžia į vieną vaizdą įtraukti iki 20 žymų su grotelėmis. Tačiau publikuojant nuotrauką mūsų Instagram profilyje ekspertai rekomenduoja daugiausia nuo 5 iki 11 grotažymių.

Taip yra todėl, kad jei įdėsime per daug žymų su grotelėmis, rizikuojame, kad platforma mūsų publikaciją laikys galimu šlamštu ir labai apribos jo pasiekiamumą. Be to, matome, kurios yra įdomiausios programos, leidžiančios rasti geriausias mūsų įrašų žymas su grotelėmis.

Leetags

Asmeniškai tai yra mano mėgstamiausia programa. Programa labai paprasta: joje yra paieškos sistema, kurioje įvedame pagrindinį raktinį žodį. Tada spustelėkite „Ieškoti“ ir Leetags pasirūpins pats automatiškai generuoti susijusias žymas su grotelėmis.

Žymos su grotelėmis, kurias matysime, bus suskirstytos pagal populiarumą, ir mes galime sukonfigūruoti programą, kad būtų rodoma iki 30 siūlomų žodžių. Iš čia pasirenkame norimas naudoti žymas su grotelėmis, spustelėkite mygtuką „KOPIJUOTI“ ir jie bus išsaugoti mainų srityje. Tada atidarome „Instagram“ ir tereikia įklijuoti turinį, kurį ką tik nukopijavome.

Be to, dažniausiai naudojamus grotažymes galime išsaugoti mėgstamiausiuose, o jei norime pereiti prie aukščiausios kokybės versijos, gausime keletą priedų, tokių kaip paieška pagal kategorijas ir išsamesnis raktinių žodžių pasirinkimas.

Atsisiųskite QR kodo „Leetags“ – geriausius „Instagram“ žymės su grotelėmis. Kūrėjas: Claudius Ibn Kaina: Nemokama

AutoHash

Ši įdomi „Instagram“ skirta grotažymių programa turi labai keistą ypatumą. Užuot įvedęs raktinį žodį ir rodydamas pasiūlymus, jis tai daro generuoti grotažymes iš vaizdo.

„AutoHash“ naudoja objektų ir asmenų atpažinimo algoritmą, kad išsiaiškintų, kas pavaizduota nuotraukoje. Aptikęs, tarkime, pyrago gabalėlį, jis ieško maisto produktų kategorijos ir pateikia tinkamiausias žymas su grotelėmis ((#foodi, #food #yum, #foodporn ir kt.).

Dabar ji taip pat gali kurti grotažymes iš mūsų geografinės vietos (labai naudinga, jei turime paskyrą su kelionių nuotraukomis) ir išsaugoti dažniausiai naudojamas grotažymes mėgstamiausiuose.

Asmeniniame lygmenyje aš jį naudojau keletą kartų ir, priklausomai nuo įvaizdžio, jis duoda daugiau ar mažiau sėkmingų rezultatų. Bet kokiu atveju, kita programa, kurią verta išbandyti.

Parsisiųsti QR kodą AutoHash Kūrėjas: Uri Eliabayev Kaina: Nemokama

TopTags

Užuot įvedus terminą ar vaizdą ir programa sugeneruoja daug susijusių žodžių, „TopTags“ siūlo kitokį žymų su grotelėmis pasirinkimo būdą. Idėja yra vengti perteklinių ar nesusijusių žymų su grotelėmis, su terminais, kurie eina tiesiai į tašką, naudojant šią dinamiką:

  • Mes pasirenkame kategoriją iš visų galimų (mada, maistas, humoras, technologijos, socialiniai, gyvūnai, gamta, populiari ir kt.).
  • Atsiras naujas blokas su subkategorijomis.
  • Atsidarome pasirinktą subkategoriją ir pažymime grotažymes, kurias norime nukopijuoti į mainų sritį.

Tarkime, aš ketinu įkelti nuotrauką į savo naują mobilųjį telefoną. Tokiu atveju eičiau į kategoriją „Technologijos“ ir įeičiau į subkategoriją „Android“, kad pasirinkčiau geriausias žymas su grotelėmis, kurios atitinka tai, ką noriu paskelbti toje nuotraukoje. Paprasta priemonė, bet žavi ir gana praktiška.

Atsisiųskite QR kodo populiariausias žymas, kad patiktų: geriausios populiarios žymos su grotelėmis Kūrėjas: „Simple Soft Alliance“ Kaina: Nemokamas

HashMe

Galima sakyti, kad šis „Instagram“ skirtas hashtag įrankis tai ankstesnių 3 mišinys. Viena vertus, galime įkelti vaizdą, kad sukurtume siūlomus žymas su grotelėmis, bet taip pat galime įvesti žodžius.

Jis turi įdomų dalyką, ty populiariausi # yra pažymėti skiriamuoju ženklu. Pasirinkę norimas naudoti žymas su grotelėmis (pabrauktas oranžine spalva), tereikia spustelėti mygtuką „KOPIJUOTI“, kad nukopijuotume jas į mainų sritį ir įklijuotume „Instagram“.

„Smart Image Finder“ yra šiek tiek panašus į „AutoHash“. Kartais tai veikia geriau arba visiškai paslysta, priklausomai nuo nuotraukos, kurią įkeliame analizuoti, tipo.

Bet kokiu atveju verta atkreipti dėmesį į elegantišką programos sąsają. Gana modernesnis ir patrauklesnis nei dauguma konkurentų.

Atsisiųskite QR kodo „Hashme“ grotažymių generatorių – „Instagram“ skirtos žymos su grotelėmis Kūrėjas: AA Maitinimo įrangos kaina: Nemokamas

Galiausiai paaiškinkite, kad visos šios programos yra nemokamos ir visiškai funkcionalios, tačiau turi integruotus skelbimus (tai neišvengiama, nebent pereitume prie atitinkamos mokamos versijos). Laimei, jie nėra pernelyg erzinantys, o tai ne visada tiesa tokio tipo programose tokiomis populiariomis temomis.

O ką jūs sakote, ar žinote kokią kitą „Instagram“ skirtą hashtag programą, kurią verta išbandyti?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės