Geriausios „Android“ skirtos nuotolinio darbalaukio programos – „The Happy Android“.

The nuotolinio darbalaukio programos jie yra esminė priemonė teikiant nuotolinę techninę pagalbą. Asmeniniu lygmeniu jie taip pat turi savo smulkmeną, nes leidžia mums prisijungti prie namų kompiuterio ir su juo bendrauti, net jei esame darbe, koledže ar už 800 km mėgaudamiesi labai šauniu kolaka.

Daugelį metų tokio tipo komunalinės paslaugos buvo skirtos tik staliniams kompiuteriams, tačiau standartizavus „Android“ ir „iOS“ nuotolinė prieiga prie kompiuterio iš mobiliųjų įrenginių jų padaugėjo kaip grybų. Čia apžvelgsime keletą ryškiausių nemokamų sprendimų.

Geriausios „Android“ programos, leidžiančios pasiekti kompiuterį per nuotolinį darbalaukį

Nuotolinio darbalaukio programas valdyti gana paprasta. Tiesiog turime turėti abiejuose įrenginiuose (kliente / serveryje) įdiegtą budinčią programą ir prisijungti naudodami prieigos raktą. Jei turite klausimų, nedvejodami peržiūrėkite šį kitą POST, kuriame mes išsamiai paaiškiname su praktiniais pavyzdžiais, kaip užmezgami tokio tipo ryšiai.

Chrome nuotolinis darbalaukis

Jei kompiuteryje įdiegta „Chrome“ naršyklė, tai lengviausias būdas prisijungti ir nuotoliniu būdu valdyti darbalaukį. Tai suderinama su „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Chromebook“ kompiuteriai Taip pat yra mobilioji programa, skirta „Android“ ir „iOS“.

Atsisiųskite QR kodo nuotolinį darbalaukį, skirtą „Chrome“ kūrėjui: Google LLC Kaina: Nemokama

Programa yra visiškai nemokama ir tereikia ją įdiegti kompiuteryje, kurį norime užfiksuoti, apsilankę oficialioje „Chrome Remote Desktop“ svetainėje ir vadovaudamiesi instrukcijomis. Toliau telefone įdiegiame programėlę, įvedame identifikavimo kodą ir PIN kodą, kuris pasirodo staliniame kompiuteryje ir vos gaidys užgiedos ją valdysime iš savo mobiliojo įrenginio ekrano.

„Microsoft“ nuotolinis darbalaukis

„Microsoft“ taip pat turi savo programą, skirtą kompiuteriams ir virtualioms mašinoms užfiksuoti iš toli. Priemonė yra suderinama su Windows Professional, Windows Enterprise ir „Windows Server“., todėl tai yra programa, ypač orientuota į verslo pasaulį.

Atsisiųskite QR kodo nuotolinį darbalaukį 8 Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama

„Microsoft Remote Desktop“ galima tiek „Android“, tiek „iOS“, jis siūlo aukštos kokybės garso / vaizdo transliaciją ir valdymą jutikliniu būdu iš „Windows 8“. Labai galingas įrankis, nors prieš jį vaidina, kad jį įdiegti ir konfigūruoti nėra taip paprasta kaip kitus panašius programos. „Microsoft“ savo vartotojams pateikė išsamią dokumentaciją, kad išnaudotų visas jos galimybes, kurią galime peržiūrėti ČIA.

Komandos žiūrovas

Teamviewer yra viena iš seniausių ir populiariausių nuotolinio darbalaukio programų. Daugelį metų ji turi mobiliąją versiją ir tiesa ta, kad ji veikia taip pat gerai, kaip ir asmeninio kompiuterio versija.

Licencija yra visiškai nemokama, jei ketiname naudoti programą asmeniniam naudojimui, nors siūlo įmonės lygio funkcijas (leidimai, 256 bitų AES šifravimas, dvikryptis failų siuntimas, nuotolinis perkrovimas ir kt.), todėl tai tikrai galingas įrankis. Dabar programinėje įrangoje yra kodas, skirtas aptikti galimą komercinį naudojimą, kurį vartotojas gali naudoti, tokiu atveju jis blokuos prieigą prie programos.

„Teamviewer“ suderinama su „Android“ ir „iOS“ ir leidžia užfiksuoti kompiuterius su „Windows“, „Mac OS“, „Linux“, „Android“ ir net tokiais įrenginiais kaip „Windows Mobile“ ir „Blackberry“.

Atsisiųskite „Teamviewer“, skirtą „Android“.

VNC peržiūros programa

Kita klasikinė programa, skirta kompiuteriams fiksuoti, taip pat sėkmingai peržengusi šuolį į mobiliuosius įrenginius. Jo veikimas yra toks: pirmiausia įdiegiame programą VNC serveris kompiuteryje, kurį norime pasiekti nuotoliniu būdu, ir tada įdiegiame VNC peržiūros programa įrenginyje, iš kurio ketiname prisijungti.

Serverio programa palaiko daugumą operacinių sistemų, nuo Windows ir Mac eidamas pro šalį Linux ir net Raspberry Pi. Kliento programa (Viewer) savo ruožtu palaiko tą patį, įskaitant „Android“ ir „iOS“.

Atsisiųskite QR kodo VNC peržiūros programą – nuotolinio darbalaukio kūrėjas: RealVNC ribota kaina: nemokama

Kiekvienai serverio mašinai VNC naudoja visišką šifravimą ir tinkintą apsaugą slaptažodžiu. Mobiliuosiuose įrenginiuose jutiklinis ekranas atlieka pelės darbą, nors jis taip pat suderinamas su „Bluetooth“ klaviatūromis.

Atsisiųskite VNC bet kuriai operacinei sistemai ČIA.

Splashtop Personal

„Splashtop“ pristato verslo modelį, labai panašų į „Teamviewer“, siūlydamas nemokamą programą asmeniniam naudojimui. Kita vertus, savo veikimo požiūriu jis panašesnis į VNC: sistemoje yra serverio programa (Splashtop Streamer), skirta kompiuteriams, prie kurių norime prisijungti, ir kliento programa (Splashtop Personal App) įrenginiui, prie kurio mes norime prisijungti. bus naudojamas kaip nuotolinio valdymo pultas.

Užfiksavimo programa yra labai universali ir turi „Android“, „iOS“, „Kindle Fire“, „MacOS“, „Windows Phone“ ir „Windows XP / 7/8/10“ versijas. Galiausiai verta paminėti, kad tai viena geriausiai įvertintų nuotolinio darbalaukio programų „Play“ parduotuvėje.

Atsisiųskite QR kodo „Splashtop Personal“ – nuotolinio darbalaukio kūrėjas: „Splashtop“ Kaina: Nemokamas

Atsisiųskite asmeninį „Splashtop“ bet kuriai sistemai ČIA.

Galbūt jus domina: Kaip prijungti „Android“ telefoną prie televizoriaus: 6 veikiantys būdai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found