10 geriausių „Bitcoin“ programų, skirtų „Android“ – laimingasis „Android“.

The Bitcoin Tai nauja valiuta, apie kurią visi kalba. Ši kriptovaliuta arba skaitmeninė valiuta, kuri savo laikais buvo liūdnai pagarsėjusio variklis Šilko kelias, Jis nenustoja augti. Nuo 0,39 USD, kurio vertė 2010 m., šiandien ji išaugo iki beveik 10 000 USD. Jei norite pradėti dirbti su šia kriptovaliuta, vienas patogiausių būdų tai padaryti iš savo mobiliojo telefono. Šitie yra 10 geriausių programų, skirtų naudoti su Bitcoin iš Android šiuo metu.

10 geriausių „Bitcoin“ programų, skirtų „Android“.

The blockchain yra paskirstyta duomenų bazė, kuri palaiko didėjantį įrašų, vadinamų blokais, sąrašą, kurie sudaro Bitcoin pagrindą. Tokiu būdu iš centralizuotų sistemų pereiname prie decentralizuotos sistemos, iš lygties pašalindami brangius finansinių operacijų tarpininkus.

Bitcoin ir kriptovaliutos piniginės, skirtos Android

Norėdami atlikti šias operacijas ir dirbti su šiomis kriptovaliutomis, vadinamomis piniginėmis arba bitkoinų piniginės, kai kurie techninės ar programinės įrangos įrankiai, su kuriais galime gauti ir atlikti mokėjimus kitiems Bitcoin vartotojams.

Coinbase Bitcoin piniginė

„Coinbase“ yra populiariausia programa, skirta „Android“ operacijoms su „Bitcoin“.. Ši nemokama programa leidžia pirkti ir parduoti Bitcoins, be to, prisijungti prie mūsų banko sąskaitos, kad galėtumėte atlikti operacijas.

Jis turi istorinius ir realiojo laiko įrašus, įspėjimus, taip pat yra suderinamas su NFC ir QR kodais, be kitų papildomų funkcijų. Lengva naudoti sąsaja, pasiekiama 11 kalbų (įskaitant ispanų). Ji gauna nuolatinius saugos atnaujinimus ir apskritai tai yra labiausiai rekomenduojama programa pradėti nuo šio Bitcoin.

Atsisiųskite QR kodo monetų bazę – pirkite ir parduokite skaitmeninę valiutą. Kūrėjas: Coinbase Android Kaina: Nemokama

Blockchain

„Blockchain Bitcoin & Ether Wallet“ yra piniginė pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams. Viena iš dažniausiai naudojamų „Android“ programų, skirtų veikti su „Bitcoin“. ir puikiai įvertino bendruomenė.

„Blockchain“ leidžia siųsti ir gauti pinigus, patikrinti mūsų balansą, atitikmenis daugiau nei 20 skirtingų valiutų ir 25 kalbų palaikymą.

Atsisiųskite QR kodo Blockchain piniginę. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum Kūrėjas: Blockchain Luxembourg S.A. Kaina: Nemokama

Xapo

„Xapo“ programa yra skirta tiems, kurie ieško aukštesnis saugumo lygis savo sandoriuose su Bitcoin. Ši įmonė, kurią 2013 m. įkūrė Wencesas Casaresas, visame pasaulyje naudoja fizinius serverius, apsaugotus biometriniais prieigos skaitytuvais, su 24 valandas per parą stebima ir ginkluota apsauga – teigia Casares.

Programėlė veikia kaip Bitcoins debeto kortelė, savotiška virtuali čekių knygelė. Tokiu būdu galite akimirksniu išsiųsti pinigus šeimai ir draugams. Taip pat galime matyti Bitcoin kainą realiu laiku, pasitikrinti statistiką ir nusipirkti Bitcoins tiesiai iš programėlės.

Atsisiųsti QR kodą Xapo Kūrėjas: Xapo Kaina: Nemokamas

Grybiena

Mycelium yra Bitcoin piniginė, sukurta atvirai GitHub. Jame yra keletas pažangių funkcijų, tokių kaip hierarchinio nustatymo piniginių palaikymas, vieno adreso paskyros, tik skaitomos paskyros ir saugus autentifikavimas naudojant bitų ID.

Programa pažengusiems vartotojams kurie ieško pliuso ir didesnės savo kriptovaliutų valdymo kontrolės.

Atsisiųskite QR kodo „Mycelium“ „Bitcoin Wallet“ kūrėją: „Luxury Limited“ kaina: nemokama

Kriptonatorius

Kriptonatorius yra „Viskas viename“ kriptovaliutų piniginė, skirta „Android“.. Viena vertus, galime patikrinti savo Bitcoin ir Altcoin vertę – ji palaiko nemažai jų: BTC, LTC ir DASH, be kita ko. Dėl kito galime siųsti ir gauti mokėjimus, be to, atlikti konvertavimą tarp skirtingų elektroninių valiutų.

Jame taip pat yra įdomi skiltis, kurioje galime pamatyti geriausiai ir prasčiausiai praėjusį mėnesį pasirodžiusias kriptovaliutas. O, ir jis taip pat turi savo valdiklį.

Atsisiųskite QR kodo „Cryptonator“ kūrėją: „Cryptonator“ Kaina: Nemokamas

Coins.ph piniginė

Coins.ph yra dar viena „Bitcoins“ piniginė, skirta „Android“. Ši programa leidžia patikrinti balansą, atlikti pervedimus ir mokėjimus iš sąsajos su elegantiška Material Design sąsaja.

Tarp jos ypatumų, leidžia įsigyti daugiau nei 120 prekių ženklų dovanų korteles. Jame taip pat yra keletas gerai žinomų bankų ir parduotuvių. Ypač orientuota į Azijos rinką, ji yra anglų, filipiniečių ir tajų kalbomis.

Atsisiųskite QR kodą Coins.ph Wallet Kūrėjas: Coins Asia Kaina: Nemokama

Programos, skirtos sekti rinkos raidą ir pirkti / parduoti Bitcoins

Bitcoin tikrintuvas

Bitcoin Checker yra viena iš plačiausiai naudojamų kriptovaliutų programėlių. Su ja mes galime patikrinkite atnaujintą visų rinkoje esančių kriptovaliutų kainą ir konvertuoti į daugiau nei 80 skirtingų valiutų. Jis turi paprastą naudoti sąsają ir puikiai tinka valdyti vertę Bitcoin, Dogecoin arba Vertcoin, be daugelio kitų realiu laiku.

Atsisiųskite QR kodo Bitcoin tikrintuvą Kūrėjas: Mobnetic Kaina: Nemokama

Blockfolio

„Blockfolio“ yra finansinė programa, skirta „Android“ kriptovaliutų vartotojams. Turėdamas neįtikėtiną 4,7 žvaigždutės „Google Play“ įvertinimą ir daugiau nei milijoną atsisiuntimų, „Blockfolio“ yra galutinė užklausų programa.

Viena vertus, tai leidžia mums peržiūrėti visą savo blokų grandinės turtą ir pateikti išsamią informaciją apie kiekvieną valiutą. Tai apima pranešimus apie kainų pokyčius rinkoje, sąrašus ir pavedimų knygas ir kt. Kas daugiau, turi skyrių su naujienomis kad neatsiliktumėte nuo visko, kas vyksta finansų ir kriptovaliutų pasaulyje.

Trasa daugiau nei 2000 kriptovaliutųįskaitant Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, Zcash, Tezos, NEM, NEO, IOTA, Monero, Ethereum Classic, OmiseGO, SNT, Qtum, Iconomi, Dogecoin, Golem, Waves, Stellar, DigixDao ir daugelį kitų.

Atsisiųskite QR kodo Blockfolio: Sekite bitkoinų kainą Kūrėjas: Blockfolio, Inc. Kaina: Nemokamas

Ztrader

Ztrader tikriausiai yra pažangiausias įrankis, kurį turime „Android“, kad galėtume sekti kriptovaliutų rinką. Jame yra informacijos apie šimtus kriptovaliutų, puikiai tinkančių prekybai internetu, taip pat naudojami API raktai su AES 256 bitų šifravimu, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Tai sudėtinga programa, skirta pažengusiems vartotojams. Atsisiuntimas nemokamas, tačiau kai kurios funkcijos yra mokamos.

Atsisiųskite QR kodą zTrader Altcoin / Bitcoin Trader Kūrėjas: zTrader LLC Kaina: Nemokamas

Programos ir žaidimai, skirti uždirbti satoshis ir Bitcoins iš savo mobiliojo telefono

Blockchain žaidimas

Blockchain žaidimas yra nemokamas žaidimas Android, su kuriuo galime laimėti Bitcoinstiesiog žaidžiant. Žaidimas susideda iš blokų grandinių kūrimo ir nors jis yra šiek tiek monotoniškas, mes galime gauti prizų tiesiog už skelbimų žiūrėjimą ar laimėtus žaidimus.

Atsisiųskite QR kodo blokų grandinės žaidimo kūrėją: Bitcoin Aliens Kaina: Nemokama

Taip pat yra kita programa, vadinama Audros žaidimas tai mums leidžia uždirbti Bitcoins, STORM monetas arba Ethereum žiūrėdami vaizdo įrašus ir išbandydami žaidimus bei programas savo mobiliajame telefone. Programa, kuri tapo gana populiari, įvertinta 4 žvaigždutėmis ir įdiegta daugiau nei 1 mln.

Atsisiųskite QR kodo Storm Play – laimėkite Bitcoin, Ethereum ir Storm nemokamai Kūrėjas: StormX Global SEZC, Inc. Kaina: Nemokamas

Ką manote apie šį geriausių programų, skirtų veikti su „Bitcoin“ ir kitomis „Android“ kriptovaliutomis, sąrašą? Kaip visada, pasimatysime komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found