Leawo DVD Ripper: geriausia darbalaukio programa, skirta DVD kopijuoti

Kaip išsivystė skaitmeninis amžius ryškėja fizinio formato nykimo tendencija kaip daugialypės terpės palaikymas. Praėjo tie laikai, kai keitėmės filmais ir įrašais begaliniuose bokšteliuose kompaktinių diskų ir DVD.

Šiaip ar taip, daugelis iš mūsų vis dar turi daugybę įrašų DVD ir Blu-Rays originalai su filmais, serialais, muzika ar namų įrašais. Laikui bėgant, diskai linkę gesti, todėl prieš prarandant vieną iš mėgstamiausių diskų visiems laikams, geriausia yra gerai nukopijuokite ir konvertuokite šį turinį į vaizdo ir garso failus kurias galime lengviau susitvarkyti (ir kuri bėgant metams netaps sugadinta).

„Leawo DVD Ripper“: geriausia programa, skirta kopijuoti asmeniniame kompiuteryje / „Mac“.

Leawo yra programinės įrangos įmonė, veikianti rinkoje daug metų (nuo 2007 m., skambinanti), turinti saujelę programų, orientuotų į daugialypės terpės turinio apdorojimą: vaizdo keitikliai, garso įrašai, riperatoriai, vaizdo įrašų atsisiuntimo programos ir daugelis kitų, kuriuos, esu tikras, paliko rašalinėje. Jei išbandėte bet kurią iš jų programų, žinote, kad jie netinka mažoms mergaitėms.

Pasinaudojus kalėdiniu laikotarpiu Leawo nusprendė 100% atiduoti savo paraišką kopijuoti DVD, todėl pasinaudosiu šios dienos įrašu ir papasakosiu šiek tiek apie šią nuostabią programą Windows ir Mac. Jei jums patiks, tereikia įeiti į jo puslapį ir atsisiųsti.

Programos funkcijos

„Leawo“ visada stengiasi sustiprinti savo programas naudodami papildomus įrankius ir funkcijas, o šis DVD įrašymo įrenginys nebuvo mažesnis. Ta pati programa, be to, kad naudojama mūsų fiziniams DVD diskams kopijuoti skaitmeniniu vaizdo / garso formatu, turi šias papildomas funkcijas:

  • Vaizdo keitiklis į skirtingus formatus.
  • Atsisiųsti vaizdo įrašus iš „YouTube“.
  • Mažai vaizdo įrašų rengyklė.
  • Vaizdo keitiklis 2D į 3D.

Kalbant apie turimų vaizdo įrašų ir garso įrašų kopijavimą ir konvertavimą daugiau nei 180 formatų rinktis iš klasikos Avi, MP4 arba MKV į kitus mažiau paplitusius formatus, pvz FLV, F4V, AKM arba VOB.

Antra, programos sąsaja yra švari ir labai intuityvi kuri labai padeda dirbant su ja.

Kaip veikia „Leawo DVD Ripper“?

Norėdami nukopijuoti DVD arba Blu-Ray diską, tiesiog paleiskite programą ir pasirinkite „Pridėkite „Blu-Ray“ / DVD“. Iš čia turime pasirinkti tik turinio, kurį norite kopijuoti, vietą, kad galėtume pasirinkti tarp kompiuterio diskų skaitytuvo, ISO failo ar aplanko, esančio standžiajame diske.

Kai tai bus padaryta, mums tereikia pasirinkti išvesties formatą, kad pradėtume nuo kopijavimo ir konvertavimo.

Iš čia, jei norime, galime naudoti redagavimo priemonę, kad iškirptume kurią nors vaizdo įrašo dalį, pridėtume vandens ženklų, reguliuotume ryškumą, kontrastą ar net konvertuotume vaizdo įrašą į 3D.

Atsisiųskite „Leawo DVD Ripper“ nemokamai

„Leawo“ reklamuoja Kalėdas su daugybe nuolaidų populiariausioms programoms, kurių nuolaidos siekia net 70%.

Šios konkrečios programos įprastinė kaina yra 29,95 USD, tačiau, kaip jau minėjau pradžioje, Leawo šiomis dienomis dovanoja programą nemokamai, todėl jei norime Gaukite nemokamą dvd ripper Turėsime tik įeiti į jos svetainę, iš kurios galėsime ją atsisiųsti ir gauti licencijos kodą aktyvinimui.

Ši dovana bus tik aktyvi iki gruodžio 25 d, tad jei susidomėjai, nedvejok ir apžiūrėk kuo greičiau.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found