5 pigios tabletės, rekomenduojamos vaikams ir jaunimui (2018 m.)

IPad netinka visiems. Jei prie planšetinio kompiuterio ar mobiliojo įrenginio priartėjame pirmą kartą, greičiausiai tokia „raketa“ kaip „Microsoft Surface Pro“ pas mus ateis šiek tiek didelė. Iš esmės todėl, kad nesugebėsime išnaudoti visų privalumų. Jei to planšetinio kompiuterio naudotojas yra vaikas, terminalas taip pat gali užtrukti keletą kartų.

Tokiais atvejais geriausia ieškoti pigus planšetinis kompiuteris arba bent jau ne per brangus. Įrenginys, padedantis susipažinti su šio tipo technologijomis ir išmokti „Android“ pagrindų bei veikimo. Taip pat puikiai tinka suaugusiems ar senjorams, kurie pradeda žengti į pasaulį.

Vaikams rekomenduojamos 5 tabletės, kurių kainos ir kokybės santykis geras

Šiandienos įraše apžvelgsime keletą įdomių rekomendacijų ieškantiems „Android“ planšetinis kompiuteris, skirtas mažiausiems namuose, už gerą kainą. Įrenginiai, atitinkantys minimalius reikalavimus, leidžiantys žiūrėti vaizdo įrašus, daugialypės terpės turinį, įdiegti mokomąsias programėles ir keistus žaidimus. Visa tai nepatiriant mums didelių nuostolių, jei jis sugestų ar sugestų.

Samsung Galaxy Tab A

Taip yra visuose „saraose“, o planšetinių kompiuterių pasaulyje nebus mažiau. Jūsų „Samsung Galaxy Tab A“ nuo 2016 m geriausiai parduodamas planšetinis kompiuteris „Amazon“., su labai teigiamais vartotojų vertinimais.

Jame yra „Exynos 7870 Octa Core“ 1,6 GHz procesorius, 10,1 colio „Full HD“ ekranas, 2 GB RAM, 32 GB vidinės vietos, 7 300 mAh baterija ir „Android 7.0“. Puikios funkcijos ką tik pradedantiems žmonėms su aukštos kokybės ekranu ir ilgai veikiančiu akumuliatoriumi.

Orientacinė kaina *: 172,90 € (žr Amazon)

Xiaomi Mi Pad 3

Jei siekiame kažko šiek tiek galingesnio, negalime nustoti žvilgtelėti į naujausią „Xiaomi“ planšetinį kompiuterį „Xiaomi Mi Pad 3“. Čia įmonė laikosi tos pačios politikos, kaip ir mobiliuosiuose, siūlydama įrenginius su aukšta kokybe ir kainomis.

„Mi Pad 3“ turi 7,9 colio ekraną su puikus 2K ekranas (2048 x 1536p), didelio našumo Mediatek procesorius (10 branduolių, 2,1 GHz), 4 GB RAM ir 64 GB vidinės vietos. Operacinė sistema yra Android 7.1.2 (MIUI 9), o akumuliatoriaus talpa yra 6600 mAh.

Iniciatyvui tai vis dar per didelė galia, tačiau dėl puikaus kainos ir kokybės santykio negalime nustoti rekomenduoti tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Orientacinė kaina *: 146,24 € (žr GearBest)

Huawei Media Pad T3

„Huawei“ taip pat turi savo planšetinį kompiuterį „visiems biudžetams“. Šis „Huawei Media Pad T3“ turi „Amazon’s Choice“ antspaudą, kuris jau nuo pat pradžių suponuoja tam tikrą kokybę. Tobulas prietaisas, skirtas žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus, naršyti ir įdiegti lengvas programas bei žaidimus kad vaikai galėtų pramogauti atlikę namų darbus.

Tarp jo funkcijų yra 1,4 GHz Snapdragon 425 procesorius, 2 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti iki 128 GB naudojant SD kortelę. Jame sumontuota 4800 mAh talpos baterija, 5 MP kamera su automatiniu fokusavimu ir „Android 7.0“ operacinė sistema.

Orientacinė kaina *: 148 € (žr Amazon)

Ugnis 7

„Amazon“ jau pristatė savo naują „Fire 8“ planšetinį kompiuterį su šiek tiek didesniu ekranu ir daugiau vidinės erdvės jei ieškome kažko pigaus, su Fire 7 turime daugiau nei pakankamai. Dėl savo dydžio susiduriame su daug lengviau valdomu, lengvesniu įrenginiu, kurio specifikacijos yra ribotos, tačiau optimizuotas, kad išnaudotume visas aparatinės įrangos galimybes.

„Fire 7“ turi 1,3 GHz keturių branduolių procesorių, 1 GB RAM ir 8 GB vidinės vietos su SD lizdu iki 256 GB. „Amazon“ programų parduotuvė yra iš anksto įdiegta, nors „Play“ parduotuvę galima įdiegti ir rankiniu būdu.

Orientacinė kaina *: 69,99 € (žr Amazon)

YOTOPT

Šį vaikams rekomenduojamų planšetinių kompiuterių sąrašą užbaigiame mažai žinomo prekės ženklo įrenginiu, kuris internete sulaukia labai gerų atsiliepimų. Didelis jo privalumas yra tai, kad jis nesiekia net 100 eurų, prisistatant kaip labai gera alternatyva Fire 7 ir Fire 8 planšetiniams kompiuteriams.

YOTOPT planšetinis kompiuteris turi 10,1 colio HD ekraną, 1,3 GHz Quad Core MT6580 procesorių, 2 GB RAM ir 16 GB vietos, kurią galima išplėsti iki 128 GB per SD. Operacinė sistema yra Android 7.0 ir turi 5000 mAh bateriją. Kitas įdomus faktas yra tai, kad jis taip pat turi mikro SIM lizdą (duomenys / skambučiai).

Orientacinė kaina *: 89,98 € (žr Amazon)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found