Kaip klonuoti „Android“ programas, kad galėtumėte naudoti kelias paskyras

Paprastai, kai turime išmanųjį telefoną ir užpildome jį programėlėmis, visada elgiamės taip pat. Įdiegiame programą, prisijungiame su atitinkama paskyra ir dar kažkuo drugeliu. Kol kas viskas teisinga.

Kas nutiks tada, jei turime daugiau nei vieną tos pačios programos paskyrą? Tokiu atveju neturime kito pasirinkimo, kaip tik uždaryti aktyvią sesiją ir prisijunkite iš naujo naudodami kitą paskyrą.

Kelių paskyrų naudojimas gali būti pragaras

Tai gali būti gana nemalonu, jei mums reikia nuolat keisti paskyras. Įsivaizduokite, kad esate bendruomenės valdytojas, kuris vienu metu valdo kelias Twitter ir Facebook paskyras! Galite išprotėti!

Tinkama išeitis iš tokio tipo problemų gali būti programos naudojimas Lygiagreti erdvė, programos virtualizacijos variklis, leidžiantis mumsklonuoti arba kopijuoti bet kurią programą mūsų „Android“ įrenginyje naudoti atskirai, naudojant skirtingas paskyras ir nustatymus.

Kaip klonuoti bet kurią „Android“ programą atliekant 5 veiksmus

„Parallel Space“ yra gana intuityvi programa, kurią tereikia įdiegti, kad galėtume atlikti įvairius konfigūravimo veiksmus. Bet kurios programos kopijavimo procesas yra toks paprastas:

  • Įdiegiame ir atidarome programėlę Lygiagreti erdvė mūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
  • Kitame lange pamatysime mūsų įrenginyje įdiegtų programų sąrašą. Mes pasirenkame programas, kurias norime klonuoti.
  • Spustelėkite "Pridėti lygiagrečią erdvę”.
  • Nuo šiol matysime, kaip sukuriama kiekvienos pasirinktos programėlės dublikatas Parallel Space darbalaukyje.
  • Spustelėkite norimą programą ir sukonfigūruojame jį naudodami paskyrą ir suasmenintus nustatymus kad norime.

Nuo šio momento galime naudoti bet kurią iš pasikartojančių programų tiesiog įėję į alternatyvų darbalaukį, kurį sukūrėme Parallel Space ir paleidę norimą programą.

Aukščiau pateiktuose vaizduose sukūrėme dublikatą Twitter naudoti su kita paskyra, bet tą patį galime padaryti su kitomis programomis, pvz., WhatsApp, Instagram, Line, YouTube ir tt

Kitos funkcijos: privatus įrengimas

Tai, ką ši programa mums siūlo, yra giliai aplinka, lygiagreti mūsų standartinei programų ekosistemai, kuri leidžia mums, be kita ko, naudoti tokias funkcijas kaip „privatus objektas“. Tokiu būdu galime įdiegti programėlę savo Android, pridėti ją prie Parallel Space, pašalinti iš terminalo ir tuo pačiu toliau išlaikyti aktyvią alternatyviame programos programų stalčiuje.

Problemos su lygiagrečia erdve? Išbandykite 64 bitų versiją

Toliau palieku jums šios įdomios programos diegimo nuorodą. „Parallel Space“ yra pirmasis „Android“ programos virtualizacijos variklis, kuris vienu metu valdo dvi paskyras. Tai klasikinis „Google Play“ daugiau nei 50 milijonų įrenginių ir 4,6 žvaigždutės įvertinimas.

Atsisiųskite QR kodo lygiagrečią erdvę – kelias paskyras Kūrėjas: LBE Tech Kaina: Nemokama

Jei jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje yra 64 bitų procesorius, jums reikės atitinkamos versijos šio tipo įrenginiui:

Atsisiųskite QR kodo lygiagrečią erdvę – 64 bitų palaikymas Kūrėjas: LBE Tech Kaina: Nemokama

Galiausiai pakomentuokite, kad tai nemokama programa su integruotais pirkiniais tuo atveju, jei norime atsikratyti visada esančių skelbimų programoje. Bet kuriuo atveju nemokama versija yra tokia išbaigta, kad jei nenorėsime išnaudoti visų jos galimybių, vargu ar reikės pereiti prie aukščiausios kokybės versijos.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found