Smaragdinis milžinas apima siaubą filme „Nemirtingasis Hulkas“ – laimingasis „Android“.

Nesu atkaklus Hulko nuotykių pasekėjas. Turiu keletą numerių iš Jasono Aarono scenos ir jo laikais įklijavau gerą apžvalgą Planeta Hulk ir Pasaulinis karas, bet man dar neteko skaityti daugelio klasikinių jo etapų, pavyzdžiui, didžiojo Petro Dovydo. Tuo noriu pasakyti, kad nesu didžiausia smaragdinio milžino gerbėja, bet aš mėgaujuosi posūkiu, kurį jie pritaikė personažui. Nemirtingasis Hulkas.

Nemirtingasis Hulkas o Nemirtingasis Hulkas, kaip čia išvertė Panini Comics, prasideda stipriai. Jei šiek tiek žinojote, kas pastaraisiais metais įvyko „Marvel“ visatoje, tai žinosite Bruce'ą Bannerį „nužudė“ Hawkeye per 2016 m. comiquero mega renginį, II pilietinį karą.

Nuo tada visi žaliąjį milžiną laikė mirusiu... kol pradėjo jį matyti skirtinguose JAV miestuose. Gryniausiu stiliumi didžiapėdis ar bet kuri kita kriptozoologinė būtybė.

Siaubo pasaka: pabaisa veidrodyje

Šiuo nauju požiūriu į personažą autoriai aprėpia klasikinių siaubo komiksų esmę, kad parodytų mums istorijos su tam tikru tamsiu ir nerimą keliančiu tonu. Puikus dalykas jo naudai yra tai, kad – bent jau pirmosiomis dalimis – kiekvienas skaičius baigiasi savaime, pasakojantis istoriją su pradžia ir pabaiga kiekviename elemente. Dėkoju! Be abejo, galiausiai jie „Keršytojus“ sumaišys su visu padažu, bet bent jau kol kas, išskyrus mažas ir pagrįstas išimtis, tai yra komiksas, kurį galima skaityti atskirai ir kuris yra visiškai svetimas likusiai superherojų visatos marvelitai.

Alexo Rosso viršeliai, kaip visada, įspūdingi.

Tiesą sakant, vargu ar galėtume pasakyti, kad susiduriame su superherojų komiksu. Galėtume pakeisti Hulk bet kurį kitą monstrą ir jis veiktų taip pat gerai. Ir būtent čia turime pagirti abiejų išradingumą Alas Ewingas kaip puikuJoe bennet, kurie sugebėjo Nemirtingajam Hulkui suteikti grėsmingą braižą, puikiai derančią su personažu. Žinojome, kad Bruce'as Banneris mirė, bet nežinojome, kad jo alter ego Hulkas negalėjo mirti (jis taip pat atgavo intelektą ir yra įsiutęs). Taigi, atėjus nakčiai, smaragdinis milžinas prisikelia ir paskleis teisingumą ten, kur jam atrodo tinkama.

Spoileris Įspėjimas!

Pavyzdžiui, pirmame numeryje jis prasideda tuo, kad vaikinas apiplėšė degalinę, nužudė merginą, parduotuvės pardavėją ir patį Bruce'ą Bannerį, kuris inkognito režimu ten apsipirkinėjo. Naktį morge matome, kaip Bannerio lavonas pažaliuoja, virsta Hulku ir atgyja aplankyti vagies ir mirtinai išgąsdinti.

Kitoje dalyje sužinosime istoriją apie miestą, kuriame įvyksta keletas paslaptingų mirčių. Kiekvienas, kuris nueina aplankyti mylimo žmogaus kapo, miršta. Galų gale atskleidžiama, kad tai yra radiacijos sukelta taršos grandinė, kurią pradėjo mokslininkas, neteisėtu būdu mėginęs sustiprinti savo sūnaus sveikatą ir baigęs jį nužudyti. Krūme atsiskyrėlis mokslininkas taip pat paėmė kelias tos spinduliuotės dozes, paversdamas save nemirtinguoju. Hulkas baigia jį nubausti, gyvą palaidodamas po akmenų krūva.

Spoilerių pabaiga!

Taip pat vertas dėmesio Joe Bennet, menininko, kurio aš nelabai gerai pažinojau, bet kurio nuo šiol nepamesiu iš akių, piešinys. Čia draugas Joe turi pieštuką, kuris sukasi tarp jų Bryanas kabliukas ir Gary Frank su tikrai išraiškinga apdaila kasdienėse sekose ir Hulk vaizdu, kuris daro įspūdį kaip keletas kitų. Visa tai sustiprinama rašalu ir dažymu, kurie suteikia daug niuansų visumai.

Neneigsiu, kad šiek tiek bijau, kad bėgant skaičiams, jie sugadins serialą, kad būtų galima susieti su įvykiu ar budinčiu įvykiu, kaip tai daro „Marvel“, kai pamato, kad serialui nepakanka pardavimų. . Ir būtų gaila, nes jei ją paleistų vieną, ji turės visus balsavimo biuletenius vienas įsimintiniausių smaragdo milžino etapų. Puikus Ewingo ir Bennet darbas, labai rekomenduojamas skaitymas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės