Kaip pakeisti SIM PIN kodą „Android“ – „Happy Android“.

PIN kodas yra atrakinimo slaptažodį, susietą su mūsų SIM kortele. Iš esmės tai yra 4 skaitmenų skaitmeninis kodas, leidžiantis ne tik atrakinti telefoną jį paleidus, bet ir naudotis duomenimis bei skambinti. Kaip daryti, jei norime pakeisti „Android“ PIN kodą?

Jei norime pakeisti PIN kodą „Android“ su „Xiaomi“., „Huawei“ mobiliajame telefone arba „Vodafone“ SIM kortelėje, metodas visada bus toks pat. Vienintelis pakeitimas, į kurį turėsime atsižvelgti – ir tai tik svarbus – priklausys nuo mūsų operacinės sistemos („Android 7“, „Android 8“ ar bet kokio atnaujinimo).

Kaip pakeisti „Android“ PIN kodą

Pakeitimai iš vienos „Android“ versijos į kitą yra tikrai minimalūs. Meniu gali turėti šiek tiek kitokius pavadinimus (“Nustatymai" vietoj "Nustatymas"Ir panašių dalykų), bet esmė visada ta pati. Norėdami pakeisti PIN kodą „Android“, turime atlikti šiuos veiksmus:

 • Einame į pagrindinį meniuNustatymai”.
 • Mes pereiname į skyrių "Saugumas”.
 • Mes pasirenkame "SIM kortelės užraktas -> Keisti SIM kortelės PIN kodą”.
 • Sistema paprašys mūsų įvesti seną PIN kodą.
 • Galiausiai nustatome naują PIN kodą ir patvirtiname.

Kaip matote, tai procesas, kuriam atlikti neužtruksime dvi minutes.

Kaip pakeisti PIN kodą „Xiaomi“ (ar bet kuriame kitame mobiliajame telefone su „Android 9.0“)

Kaip jau minėjau prieš akimirką, variantų iš vienos sistemos į kitą arba iš vieno mobiliojo į kitą yra labai mažai. Pavyzdžiui, jei turime „Xiaomi“ telefoną su „Android 9.0 Pie“, pvz., „Xiaomi Mi A1“ arba „Mi A2“, PIN kodo pakeitimas būtų toks:

 • Mes ketiname "Nustatymai”.
 • Spustelėkite "Saugumas ir vieta”.
 • Mes einame į "Išplėstinė -> SIM kortelės užraktas”.
 • Mes paspaudžiame "Pakeiskite SIM kortelės PIN kodą”.

Kai kuriuose išmaniuosiuose telefonuose SIM PIN keitimas taip pat paprastai yra „Nustatymai -> Papildomi nustatymai -> Privatumas”.

Kaip sužinoti, koks yra mano mobiliojo telefono PIN kodas?

Visa tai gerai, bet mums tai nebus naudinga, jei nežinosime, koks yra mūsų SIM PIN kodas. PIN kodas nurodytas kortelę arba SIM kortelę.

 • Jei SIM kortelė jau buvo telefono viduje, numatytasis PIN kodas yra 1234.
 • Jei 3 kartus įvesime neteisingą PIN kodą, SIM kortelė bus užblokuota. Šiuo atveju turėsime įveskite PUK kodą kad jį atrakintumėte. Kai tai bus padaryta, galime pakeisti PIN kodą ir nustatyti jį pagal savo skonį.

Jei numatytasis PIN neveikia ir mes neturime PUK kodo, vienintelė išeitis – pasikalbėti su savo telefono operatoriumi, kad šis pakeistų PIN kodą arba atsiųsti naują kortelę mūsų adresu.

Kaip išjungti SIM kortelės PIN kodą

Jei nepavyko prisiminti PIN kodo ir norite jį ištrinti, tai taip pat galite padaryti. Tai kažkas, kas bet kurią akimirką gali kirsti mūsų mintyse. Nors visai nerekomenduojama, nes vagystės atveju būtume visiškai atskleisti.

Tai gali būti rimta saugumo problema, bet net ir tokiu atveju, jei vis dar domitės, galite išjungti SIM PIN kodą taip:

 • Mes einame į meniu "Nustatymai"Iš Android.
 • Slenkame į "Apsauga -> SIM kortelės užraktas”.
 • Čia pamatysime suaktyvintą skirtuką, kuriame sakoma „Užrakinti SIM kortelę“. Išjungiame šią parinktį.
 • Sistema paprašys mūsų įvesti esamą PIN kodą, kad pašalintų užraktą.

Kaip nustatyti naują užrakinimo ekraną

SIM PIN kodas nėra skaičius, kurį turime įvesti labai atkakliai – todėl daugelis iš mūsų jį greitai pamiršta. Tik kai telefoną paleidžiame visiškai iš naujo, jį išjungus ir panašiai.

Kitas dalykas yra tai naudokite PIN kodą terminalo užrakinimo ekranui, tokiu atveju naudosime daug dažniau. Galbūt jau pavargome įvesti skaitmeninį kodą ir norime naudoti šabloną, piršto atspaudą arba atrakinti naudojant veido atpažinimo funkciją.

Norėdami pakeisti ekrano užrakto režimą „Android“, tereikia eiti į „Nustatymai -> Sauga -> Ekrano užraktas“. Iš čia galime nustatyti naują blokavimo metodą arba pašalinti esamą.

Kaip visada, jei turite klausimų, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found