Wechip W1 Air Mouse apžvalga, modulinis valdiklis su belaide klaviatūra

Prieš kelias savaites aš ką tik atnaujinau savo Android TV Box, o nuotolinio valdymo pultelio problema mane suvalgė jau kelias dienas. Kad ir kokią gerą TV Box pirktume, įprasta, kad gaunamas nuotolinio valdymo pultelis tik iki tam tikros ribos patenkina mūsų poreikius.

Wechip W1, modulinio nuotolinio valdymo pulto su klaviatūra ir plonu dizainu, apžvalga

Šiandienos mini apžvalgoje apžvelgiame Wechip W1, belaidis valdiklis su klaviatūra kuri pakelia vartotoją į kitą lygį, kai kalbama apie sąveiką su mūsų TV įrenginiu.

Dizainas ir apdaila

Jei norime atlikti paieškas interneteNorint tinkamai naršyti tokiose programose kaip „YouTube“ ir panašiai, mums reikia klaviatūros. Naudodami bendrąsias tvarkykles esame priversti naudoti virtualią klaviatūrą ekrane, o taip rašyti gali būti tikrai varginantis. Su integruotais klaviatūros valdikliais šiuo atžvilgiu darome milžinišką šuolį.

„Wechip W1“ dizainas yra tikrai stilingas. Galima atskirti į 2 modulius, su greitos prieigos moduliu ant paviršiaus (maitinimo mygtukas, nustatymai, garsumas ir kt.) ir apatinis modulis su pilna klaviatūra su 45 klavišais. Tokiu būdu randame nuotolinio valdymo pultą, kuriame išvengiama kiek stambesnių dizainų, kai visi valdikliai yra viename didesniame skydelyje.

Techninės specifikacijos

Vienas iš puikių „Wechip W1“ dalykų yra tai turi 6 ašių inercijos jutiklį, kuri leidžia pajudinti pelę sukant ir judinant valdiklį ore – kažkas panašaus į Wii valdiklį. Tai „Plug and Play“ įrenginys su USB imtuvu, kuris palaiko ryšį 2,4G belaidžiu ryšiu. Tai yra likusios detalės, papildančios Wechip W1 specifikacijų lentelę:

 • Keturi viename: oro pelė, belaidė klaviatūra, infraraudonųjų spindulių (IR) nuotolinio valdymo pultas ir žaidimų žaidimų pultelis su judesio jutikliu.
 • 10 metrų atstumas.
 • 45 mygtukų klaviatūra.
 • Bendras mygtukų skaičius: 57.
 • Suderinamas su kompiuteriu, Android TV Box, Smart TV ir projektoriais.
 • Integruota 300 mAh ličio baterija.
 • IR mokymosi funkcija.
 • VKI nustatymas.
 • Medžiagos: plastikas ir silikonas.
 • Išmatavimai 15,8 * 5,5 * 1,6 cm.
 • Svoris 86gr.

Ką galiu padaryti su Wechip W1, ko negaliu padaryti su bendra tvarkykle?

Iš esmės tai yra tai, ką minėjome pradžioje, jei norime naršyti, ieškoti „Google“, „YouTube“ ar naudoti „Google Play“ parduotuvę, norėdami įdiegti bet kurią programą savo TV priedėlyje, mums reikia vienos iš šių klaviatūrų, nes skirtumas yra didžiulis, palyginti su nuotolinio valdymo pultas, kuriame nėra įmontuotos klaviatūros.

Kas daugiau, Wechip W1 turi infraraudonųjų spindulių jutiklį, o tai reiškia, kad galime jį naudoti ir su savo televizoriumi (jei jis suderinamas) arba su kompiuteriu ar projektoriumi, idealiai tinkantis rengti pristatymus. Nežinau, kokiu mastu aš jį naudočiau kaip žaidimų pultą emuliatoriams, bet ši parinktis tikrai yra.

Kaina ir prieinamumas

Wechip W1 belaidis nuotolinio valdymo pultas Tomtope jo kaina 15,21 euro, pakeisti apie 17,69 USD. Jei norime įsigyti šį universalų nuotolinio valdymo pultelį, galime pasinaudoti šiuo išskirtiniu nuolaidų kuponu ir parsinešti jį namo šiek tiek pigiau:

KUPONO KODAS: TTWCW1

Kaina su kuponu: 12,63 €

Trumpai tariant, labai išbaigtas valdiklis su puikiu dizainu ir funkcijomis, tokiomis kaip inercija ir infraraudonųjų spindulių jutiklis, kurie suteikia šio įdomaus priedo pranašumą.

Tomtop | Pirkite Wechip W1 valdiklį

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės