8 bitų nuotraukų laboratorija: puikus nuotraukų redaktorius su nuostabiais retro filtrais – laimingas „Android“.

8 bitų fotolaboratorija yra programa, kuri nukelia jus atgal į praeitį. Grįžkime į GameBoys, NES, Spectrum, pečių pagalvėlių ir riebių Bollycaos laikus. Ar pamenate, kai arkadiniai žaidimai buvo verti 25 pesetų, o geriausia grafika, kurią kada nors matėte, buvo Mortal Kombat? 8 bitų nuotraukų laboratorija yra paprasta nuotraukų rengyklė Android su kai kuriais labiausiai retro ir geriausiai pagaminti filtrai kurį jau seniai matėme. Pikselių menas gryniausia forma.

Retro filtrai, primenantys ankstesnius konsoles ir žaidimus

Jei kada nors svajojome pasirodyti Commodore 64 žaidime arba Gameboy Advance Castlevania, dabar atėjo laikas. Šis nuotraukų redaktorius turi įdomią filtrų ir efektų paletę paverskite mūsų nuotraukas autentiškomis retro ekrano kopijomis.

Senos mokyklos grafika su daugiau nei 40 skirtingų spalvų palečių: GameBoy, GameBoy Advance, NES, TO7 / 70, Amstrad CPC 6128, Apple II, ZX Spectrum, Commodore 16 and 64, VIC 20, CGA, EGA, SAM Coupe, VGA ir kt.

Be filtro, kiekvienas vaizdas turi gana priimtiną pritaikymo lygį, leidžiantį reguliuoti raiškos lygį arba pikselių dydį, persipynimo raštą, triukšmo lygį ir įvairias kitas detales.

Vienas iš teigiamų šios „Android“ programos aspektų yra tas, kad, skirtingai nei kiti tos pačios platformos redaktoriai, gali perkelti didelius vaizdus, kurio išvesties kokybė yra iki 4096 x 4096 PNG formatu, tai yra vertinama (nieko nėra labiau erzina, kaip turėti vaizdą su gera redagavimo užduotimi ir negalėti jo eksportuoti į priimtinus dydžius kompiuteriams ar didesniems įrenginiams).

Atsisiųsti QR kodo 8 bitų fotolaboratoriją, retro efektų kūrėjas: Ilixa Kaina: Nemokamas

Trumpai tariant, 8 bitų nuotraukų laboratorija yra programa, kuri nudžiugins retro grafikos mėgėjus, ir kad ne tik paprasta naudoti, bet ir duoda tikrai patenkinamų rezultatų. Ką, mes paimame Space Invaders?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės