Space Invaders su dronais ... realiame gyvenime! - Laimingas Android

Vos prieš 10 dienų Geekcon 2016 , ir jame vAvilys pasinaudojo proga pristatyti pirmąjį Puolikai iš kosmoso sudarytas iš nepilotuojamų orlaivių (UAV), arba kas yra tas pats, Space Invaders, pagamintas naudojant dronus. Ne vienas iš jų įsitikinęs, kad į galvą šauna nelemtas filmas Pikseliai... Nieko pamatyti!

Dronai + Space Inveaders: SpacedOut

Projektas vadinamas SpacedOut ir iš esmės susideda iš bepiločių orlaivių grupės su šviesos diodais, kurie priima skrydžio formavimą, valdomą aviacijos programine įranga, specialiai užprogramuota imituoti arkadinius judesius.

Kita vertus, ant žemės yra žaidėjas, kuris naudoja bokštelį, kad iššautų lazerio spindulį ir numuštų marsiečius. Žaidėjo sėdynė sumontuota ant bėgių, leidžiančių judėti horizontaliai.

Čia yra vaizdo įrašas su žygdarbiu:

Projekte dalyvavo 13 žmonių, įskaitant programuotojus, dizainerius ir „amatininkus“. Taip pat reikėtų pažymėti, kad „SpacedOut“ rėmė Google IzraelisFaktas, kuris neabejotinai davė gerą postūmį projektui, siekiant didesnio matomumo.

Jei susidomėjote ir norite sužinoti daugiau, jie taip pat sukūrė trumpą kelių minučių vaizdo įrašą, kuriame rodomas „gaminimas iš‘.

Kaip matote, idėjai netrūksta išmonės ir ji tikrai puikiai atrodytų bet kuriame iš šių modernių pramogų parkų. Retro yra madingesnis nei bet kada!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės