Kaip suaktyvinti miego režimą „Android“ – „Happy Android“.

"Poilsio režimas„Tai funkcija, kurią Apple pridėjo prie savo iPhone įrenginių, ir atrodo, kad Google vaikinams ši idėja turėjo patikti, nes jie neseniai nusprendė padaryti tą patį su Android, pridėdami poilsio režimą prie likusių programos funkcijų "Skaitmeninė gerovė". . Funkcija, kuri iš esmės padeda atidėti mobilųjį telefoną, kai ateina laikas eiti miegoti ir ilsėtis.

Kai „Android“ įrenginyje automatiškai įjungiame miego režimą pranešimai išjungti ir net ekranas atsisveikina su spalvomis rodyti juodai baltai. Visa tai tam, kad įtikintume atsisveikinti su savo išmaniuoju telefonu iki kitos dienos ir šiek tiek atsijungti (ko mums kartais labai reikia).

Skaitmeninė gerovė yra pagrindinis komponentas, kuris jau yra standartinis naujausiose „Google“ operacinės sistemos versijose, nors jį taip pat galime rasti „Play“ parduotuvėje kaip nepriklausomą programą. Todėl, jei mūsų mobiliajame telefone šios funkcijos nėra, visada galime ją įdiegti / atnaujinti ranka.

Atsisiųskite QR kodo skaitmeninės gerovės kūrėją: Google LLC Kaina: Nemokama

Įgalinkite skaitmeninės gerovės funkcijas

Todėl pirmas žingsnis norint pasinaudoti poilsio režimu yra suaktyvinti Skaitmeninės gerovės funkcijas. Norėdami tai padaryti, tereikia įeiti į meniu "Nustatymai„Android“ ir spustelėkite parinktįSkaitmeninė gerovė“(Tiesa ta, kad čia nėra daug paslapčių, ne). Jei šį įrankį naudosime pirmą kartą, pamatysime mygtuką, kuris sako:Rodyti mano duomenis„Ją turėsime spustelėti, kad pradėtume naudotis paslauga.

Įjunkite miego režimą

Dabar, kai turime viską savo vietose, laikas pereiti į skyrių "Atsijungimo būdai"Ir spustelėkite parinktį"Poilsio režimas“. Pirmą kartą suaktyvinę šią funkciją, gali būti, kad pamatysime keletą informacinių skydelių, kuriuos galime pereiti tiesiog spustelėję mygtuką "Kitas”.

Pastaba: jei nematote informacijos skydelio, tiesiog suaktyvinkite skirtuką „Naudoti miego režimą“.

Nustatykite tinkintą tvarkaraštį

Įjungus poilsio režimą pamatysime, kad pasirodys naujos konfigūracijos parinktys. Iš čia galėsime pasirinkti laiką, kada bus aktyvuojamos pasirinktos funkcijos, bei „grįžimo į įprastą“ laiką. Priemonė taip pat leis mums atskirti skirtingas savaitės dienas.

Kalbant apie funkcijas, poilsio režimas leidžia suaktyvinti:

  • Pilkos spalvos ekranas: paskatinti mus padėti telefoną į šalį.
  • Nesivarginkit: norėdami išjungti pranešimus ir daugiau nekelti įrenginio.
  • Naktinio apšvietimo programavimas: sumažinti blizgesį ir naudoti šiltesnį atspalvį, kuris mažiau kenkia akims.

Iš čia, kai ateis laikas eiti miegoti ar padėti telefoną į šalį, „Android“ suaktyvins poilsio režimą su mūsų ką tik nustatytais nustatymais.

Jei bet kuriuo momentu mums vis tiek reikia šiek tiek ilgiau naudotis mobiliuoju telefonu, tiesiog parodome pranešimų meniu ir pasirenkame „Išjungti dabar“. Tai neleis miego režimui veikti iki kito pranešimo.

Galbūt jus domina: Kaip sukurti programų laikmačius, kad būtų apribotas jų kasdienis naudojimas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės