„Asus ZenFone Max Pro M1“, „Snapdragon“ ir 5 000 mAh už mažiau nei 100 eurų

Per pastaruosius metus neperžiūrėjau daug mobiliųjų telefonų ir noriu šiek tiek grįžti į savo vėžes, kad galėtume kuo daugiau sužinoti apie naujus įrenginius, kurie pateikiami į rinką. Todėl šiandieniniame įraše pažvelgsime į Asus ZenFone Max Pro M1, terminalas, kuris rinkoje pasirodė 2018 m., tačiau šiandien turi daugiau nei pakankamai vytelių, į kurias ir toliau reikia atsižvelgti.

Mes susiduriame su vienu iš nedaugelio mažesnių nei 100 eurų kainuojančių įrenginių, kuriuose sumontuotas „Qualcomm Snapdragon“ lustas, kurio našumas yra daug didesnis nei daugumos išmaniųjų telefonų, kurių kaina yra tokia pati. Be to, tiek baterija, tiek ekranas, tiek kamera veikia daugiau nei neblogai, bet eikime dalimis ...

Apžvalgoje „Asus ZenFone Max Pro M1“ – milžiniško biudžeto įrenginys su vidutinės klasės funkcijomis

„Asus Max Pro“ linijoje yra 2 modeliai: šis M1 ir Max Pro M2. Pastarasis, labai panašus terminalas, bet su didesniu ekranu, įpjova ir Snapdragon 660 SoC, suteikusiu daugiau apdorojimo galios (143 000 taškų Antutu). Deja, M2 yra nutrauktas, todėl šiandien neįmanoma gauti vieno iš šių terminalų.

Dizainas ir ekranas

Vis dėlto, sutelkdami dėmesį į „Max Pro M1“, randame išmanųjį telefoną, kuris puikiai tinka 5,99 colio Full HD + (2160 x 1080p) ekranas. Labai didelio tankio IPS skydelis su 403 pikseliais colyje, 2,5D lenkto krašto stiklas ir 1500:1 kontrasto santykis. Trumpai tariant, patraukliausias ekranas.

Dizaino lygmeniu susiduriame su klasikiniu mobiliuoju telefonu, be įpjovų ar įdėtos kameros ar keistų dalykų, labai atitinkančių terminalus, kuriuos prieš porą metų galėjome pamatyti parduotuvėse. Pirštų atspaudų skaitytuvas yra užpakalinėje dalyje, o korpusas su aliuminio apdaila yra juodos ir pilkos spalvos. Jo matmenys yra 76 x 159 x 8,5 mm, o svoris - 180 gramų. Lengviausių terminalas jei atsižvelgsime į tai, kad jame yra labai žvėriška 5000 mAh baterija.

Galia ir našumas

Patekę į šio mažo žvėries žarnas matome, kad jis važinėja su SoC 64 bitų „Snapdragon 636 Octa Core“, veikiantis 1,8 GHz dažniu, su Adreno 509 GPU, 3 GB LPDDR4X RAM ir 32 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti iki 2 TB naudojant SD. Operacinė sistema yra Android 8.0 Oreo.

Kad galėtume įsivaizduoti jo galią, mes susiduriame su terminalu, kurio rezultatas Antutu yra apie 110 000 taškų. Veikimas labai panašus į „Samsung Galaxy M20“ – „Samsung“ siūlo vidutinės klasės telefoną (nors už mažiau nei pusę kainos).

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotografavimo skyrių, „ZenFone Max Pro M1“ turi dvigubą galinę kamerą 13 MP pagrindinis jutiklis su f / 2,2 diafragma 1,12 µm pikselių dydis ir 5 MP plataus kampo objektyvas. Asmenukių srityje jis turi 8 MP priekinę kamerą, kurios pikselių dydis yra 1,12 µm. Apibendrintai galima sakyti, kad tai vidutinės kokybės fotoaparatas, duodantis labai gerus rezultatus fotografuojant dieną, bet kenčiantis naktį arba prastai apšviestoje aplinkoje (tai įprasta vidutinėje diapazone).

Akumuliatorius yra kita istorija, ir, kaip jau minėjome aukščiau, šiame „Max Pro M1“ yra vienas galingiausių baterijų rinkoje, pasižymintis 5000 mAh ir greitu įkrovimu. Praktiniais tikslais tai suteikia mums autonomijos, kuri svyruoja nuo pusantros iki 2 dienų naudojimo.

Ryšys

Šiame „Asus Zenfone“ yra „Bluetooth 4.2“, „Dual SIM“ (nano + nano), „USB On-The-Go“, „VoLTE“, ausinių lizdas ir FM radijas.

Kaina ir prieinamumas

Įprasta „Asus Zenfone Max Pro M1“ kaina yra apie 112 eurų, nors šiuo metu galime įsigyti už 93,55 € per GearBest dėka „Flash“ pasiūlymo, kuris bus aktyvus ateinančias 3 dienas.

Trumpai tariant, jei ieškome kuo pigesnio, be kibimų, bet turinčio gerą našumą telefono, tai yra viena įdomiausių alternatyvų, kurią šiandien galime rasti, nes jame yra vidutinės klasės ir kokybiškų komponentų, tačiau tuo pačiu metu, būdamas rinkoje beveik 2 metus, jo kaina gerokai sumažėjo.

GearBest – pirkite Asus Zenfone Max Pro M1

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės