Kaip išgauti bet kurios programos „Android“ APK

APK failas yra failas, kuriame yra visa informacija, reikalinga programai įdiegti ir paleisti „Android“ įrenginyje. Tai yra žinoma kaip diegimo paketas. Kai atsisiunčiame programą iš „Google Play“, ji įdiegiama tiesiai į mūsų mobilųjį telefoną, tačiau pakeliui nepalieka jokio APK diegimo failo. Šiandien mes pažiūrėsime kaip galime išgauti tą APK failą iš bet kurios programos kuriuos įdiegėme mobiliajame telefone. Super praktiška.

Kokia nauda turėti programos diegimo APK?

Programos APK diegimo failo ištraukimas gali būti naudingas dėl daugelio priežasčių. Viena vertus, aptariamą programėlę galime įdiegti nenaudodami interneto ryšio. Tačiau tai taip pat padeda mums nukopijuoti ir įdiegti programą kituose įrenginiuose, be to, mums gali būti puiku saugoti skirtingų tos pačios programos versijų kopijas arba išsaugoti programas, kurios jau buvo ištrintos iš „Google Play“.

Tai būtų ne pirmas kartas, kai programa atnaujinama į blogąją pusę, o tokiais atvejais turint ankstesnę versiją gali būti labai sunku atkurti visas su ja prarastas funkcijas. atnaujinti.

Kaip gauti programų, kurias įdiegėme mobiliajame telefone, APK

Norint gauti bet kurios programos, kurią įdiegėme „Android“, APK, nereikia per daug komplikacijų. Yra tai, kas žinoma kaip APK ištraukikliai, programos, kurios atlieka būtent tai, ką nurodo jų pavadinimas. Vienas geriausių vadinamas APK Extractor Pro. Tai nemokama ir galime atsisiųsti tiesiai iš Google Play.

Atsisiųskite QR kodo APK EXTRACTOR PRO Kūrėjas: Magdalm Kaina: Nemokama

Norėdami išgauti bet kurios sistemos programos ar programos, kurią atsisiuntėme į telefoną, APK, atliksime šiuos veiksmus.

 • Atidarome APK Extractor Pro.
 • Ieškome programos, kurią norime konvertuoti į APK. Kategorijoje „ĮDIEGTA“ rasime savo pačių įdiegtas programėles, o „SISTEMA“ – sistemos programėles ir įrankius, kaip rodo jos pavadinimas.
 • Suradę programėlę, spustelėkite šalia jos esantį išskleidžiamąjį meniu (3 vertikalūs taškai) ir pasirinkite «Ištrauka«. Tą patį efektą galime pasiekti ir spustelėję programėlę ir pasirinkę langelio piktogramą, kuri atsiranda ekrano viršuje (žr. paveikslėlį).
 • Programa automatiškai pradės ištraukimo užduotį. Tai trunka vos kelias sekundes. Galime patikrinti, ar APK atsisiųstas, slinkdami į „FOLDER“ meniu.
 • Pagal numatytuosius nustatymus tokiu būdu sukurti APK failai išsaugomi mūsų įrenginio vidinės atminties aplanke „APK Extractor Pro“.

Tokiu būdu galime kurti vietines APK kopijas ne tik tokių programų kaip „WhatsApp“, žaidimų ir kt. bet ir mūsų mobiliojo telefono pagrindinių funkcijų atsarginės kopijos, pvz., fotoaparatas, telefonas ar pan.

Galiausiai atminkite, kad jei tai yra pirmas kartas, kai paleidžiame APK Extractor Pro, prieš atlikdama konvertavimą programa paprašys saugyklos leidimų. Jei nesuteiksime jums leidimų, negalėsite daryti kopijų!

Kaip išgauti APK tiesiai iš „Google Play“.

Kitas labai patogus būdas gauti programos APK yra atsisiųsti jį tiesiai iš Google Play. Tam mums tereikia pasiekti šį internetinį įrankį ir „Google Play“ įveskite norimos atsisiųsti programos URL.

Šiuo metu įrankis ieškos mūsų nurodytos programėlės, konvertuos ją į APK formatą ir parodys atsisiuntimo nuorodą. Atlieku įvairius testus ir bent jau kol kas atrodo, kad tai veikia nepaprastai gerai.

Labai paprasta naudoti ir praktiška, ypač iš kompiuterio.

Šio metodo pranašumas yra tai, kad mes užtikriname, kad kuriame APK, kuriame nėra kenkėjiškų programų ar virusų, nes tai yra oficiali versija, talpinama Google parduotuvėje ir iš esmės praėjo visus reikiamus saugos filtrus. Nors ir gerai, tai būtų ne pirmas kartas, kai kenkėjiška programa prasiskverbia į „Play“ parduotuvę, tačiau tai jau kita tema.

„Google Play Store“ įrankių rinkinys, skirtas kompiuterių vartotojams

Jei dažniausiai diegiame programas iš „Google Play“ kompiuterio naršyklėje, negalime ignoruoti „Chrome“ skirto plėtinio, vadinamo „Google Play Store“ įrankių rinkiniu. Tai puiki priemonė, kuri pridėti keletą papildomų mygtukų į kiekvienos „Google Play“ pasiekiamos programos atsisiuntimo skirtuką.

 • APKM: Spustelėjus šį mygtuką atsidarys langas, kuriame galėsite atsisiųsti programos APK paketą iš APK Mirror.
 • AP: Šis mygtukas atlieka straipsnių apie programą paiešką „Android“ policijos svetainėje.
 • AB: „AppBrain“ atidaro puslapį su programų statistika.

Ar galite išgauti aukščiausios kokybės programos APK, kai ji parduodama, ir įdiegti vėliau?

Kiekvieną savaitę tinklaraštyje skelbiame mokamų programų, kurias trumpą laiką galima nemokamai atsisiųsti, sąrašą. Paprastai programų yra daug, ir mes galime neturėti laisvos vietos arba tiesiog nenorime užtvindyti savo mobiliojo telefono šimtais programų.

Jei norime pasinaudoti tokio tipo pasiūlymu, galime tai padaryti neįdiegę ar neišskleidę programėlės APK. Užteks su užregistruokite jį mūsų užsakymų istorijoje iš „Google Play“, kad galėtume jį atsisiųsti visiškai nemokamai, kada tik norime, net ir pasibaigus pasiūlymo datai.

 • Įeiname į Google Play ir surandame parduodamą mokėjimo programą.
 • Spustelėkite "Diegti“, Ir mes atšaukiame diegimą dar nepasibaigus atsisiuntimui.
 • Dabar parodome „Google Play“ šoninį meniu ir spustelėkite „Bill«. Jei slinksime į „Pirkimų istorija“, pamatysime, kaip buvo užregistruota paraiška.

Tokiu būdu galime kada panorėję grįžti į pirkinių istoriją ir iš naujo atsisiųskite programą, nereikia mokėti nė euro.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found