5 geriausios universalios programos, leidžiančios išjungti bet kurį „Android“.

Paleiskite „Android“ telefoną tai visada yra kažkas, kas suteikia šiek tiek pagarbos. Tai subtilus procesas, kuriam suklydus įrenginį galima palikti vilkti. Tačiau per daug nesijaudinkite.

Paprastai dauguma populiariausių „Android“ išmaniųjų telefonų turi savo būdą įsišaknyti ir pasiekti norimus administratoriaus leidimus. Kartais tai yra paprasti metodai, o kartais jie yra šiek tiek sudėtingesni.

5 geriausios programos, leidžiančios išjungti bet kurį „Android“ telefoną

Bet jei esame pirmą kartą vartotojai arba tiesiog nenorime apsunkinti savo gyvenimo – Šiek tiek tinginys taip pat bus atleistinas, sakau – tokiu atveju galime pasinaudoti gerai žinomomis universaliomis Android programėlėmis.

Šio tipo programos naudojasi tam tikrais pažeidžiamumu, kad gautų supervartotojo teises, ir yra suderinamos su daugybe prekių ženklų ir modelių. Kitas, 5 geriausios programos, leidžiančios įsitvirtinti „Android“. beveik nesuplyšęs.

KingRoot

„KingRoot“ yra vienas populiariausių ir plačiausiai naudojamų įsišaknijimo sprendimų. Jis palaiko daugybę įrenginių, be to, juo labai paprasta naudotis. Svarbu: neįdiekite jokios „Google Play“ parduotuvės versijos, jos visos yra netikros kopijos, kurių viduje tikrai yra „kirminas“. Visada rekomenduojama atsisiųsti iš Kingroot oficiali svetainė. Ji turi ir „Android“ skirtą versiją, ir kitą, leidžiančią įsišaknyti iš kompiuterio.

KingoRoot

„KingoRoot“ yra programa, panaši į „KingRoot“, turinti keletą skirtumų daugiau nei dar viena raidė programos pavadinime. Nukopijuokite arba klonuokite, esmė ta, kad tai veikia. Čia yra sąrašas suderinamus įrenginius įsišaknyti su KingoRoot.

VRoot

Viena iš paraiškų root iš šiuo metu dažniausiai naudojamų kompiuterių – Nors ji taip pat turi programos versiją, skirtą „Android“. Jis veikia nuo 2.2 versijos „Android“ ir yra naudojamas ne tik įsišaknijimui daugiau nei 8000 įrenginių, bet ir leidžia mums grįžti atgal ir išnaikinti šaknį. Atsisiųsti iš oficiali VRoot svetainė.

Rankšluosčių šaknis

„ToweRoot“ yra įsišaknijimo programa, kuri kažkada buvo sukurta „Samsung Galaxy S5“ įsišaknijimui, tačiau teoriškai ji veikia su bet kuriame „Android“ įrenginyje po 2014 m. birželio mėn. APK failą galime atsisiųsti iš TowelRoot oficiali svetainė. Mes tiesiog turime spustelėti oranžinį simbolį, kuris pasirodo ekrane.

Framaroot

„Framaroot“ yra programa, kuri savo laikais buvo daug naudojama, tačiau šiuo metu yra gana pasenusi. Bet kokiu atveju tai gali būti ideali programa seniems telefonams įsitvirtinti. Atsisiųskite „Framaroot“ iš XDA kūrėjai.

Keletas rekomendacijų prieš baigiant

Kad ir kokia būtų mūsų situacija, reikia atsiminti, kad įsišakniję „Android“ terminale paliečiame savo įrenginio „vidų“. Tai reiškia, kad tai subtilus procesas ir visada gali nutikti kas nors ne taip. Turėkime tai omenyje!

Kad išvengtumėte nelaimių, kiek įmanoma:

  • Įsitikinkite, kad įrenginys yra pilnai įkrautas prieš pradedant šaknis.
  • Jei prijungsime prie kompiuterioNepamirškime įjungti „USB derinimo“.
  • Jei yra išskirtinis mūsų terminalo įsilaužimo būdas, jis visada bus daug saugesnis ir patikimesnis nei bet kuri universali programa. Rizika bus daug mažesnė.
  • Jei turite a Huawei, Samsung, LG, Sony arba Nexus, pažiūrėk į ŠIS ĮRAŠAS.
  • Jei turite a Xiaomi, Moto, HTC arba Vienas pliusas, pažvelk į tai KITAS ĮRAŠAS.

Įsišaknijęs įrenginys mums siūlo visiškai valdyti mūsų Android, ir leidžia mums geriau valdyti terminalo bateriją, kurti geresnes atsargines kopijas, įdiegti ROM, naudoti galingesnius WiFi įrankius ir daugybę kitų parinkčių bei tinkinimų. Trumpai tariant, tai leidžia mums išnaudoti daugiau iš savo mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Šiame kitame įraše galite perskaityti daugiau informacijos apie tai, kas tiksliai yra administratoriaus leidimai ir kaip įsitvirtinti „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found