5 minučių trukmės filmo „Nemirtingojo kardas“ filtras (tiesiogiai)

Atrodo, kad Hiroaki Samura žvaigždžių manga „Nemirtingojo kardas” (Mugen no juunin), pagaliau galėsite mėgautis tinkama peržiūra, šį kartą tiesioginio vaizdo filmo pavidalu.

Tas, kuris yra atsakingas už Manji, Rin ir kompanijos kūno ir kraujo įsikūnijimą, yra ne kas kitas Takashi miike, prieštaringai vertinamas japonų režisierius (“Ichi žudikas“, „13 žudikų“), Tai su šiuo Nemirtingojo ašmenys Jis pasirašo savo 100-ąjį pilnametražį filmą.

Filmas neseniai buvo pristatytas Kanų festivalis 2017 m, todėl jau turime atitinkamą anonsą (anglų kalba):

Iš pirmo žvilgsnio anonsas sukelia labai gerus jausmus, ir atrodo, kad šį kartą bus nemaža porcija kraujo, nuojautų, išdavysčių ir veiksmo. Kostiumai atrodo gana ištikimi originalui ir apskritai aktorių atranka, galima sakyti, pavyko. Trumpai tariant, po nuviliančios ir varginančios 2008 m. anime adaptacijos, reikia tvirtai laikytis.

Nemirtingojo kardas: 5 minučių nutekėjimas

Jei vis dar norime pamatyti šiek tiek daugiau šio daug žadančio filmo, taip pat galime pažvelgti į toliau pateiktą informaciją filtravimas «Nemirtingojo kardas»Paskelbta YouTube daugiau nei prieš 3 mėnesius, ir tai rodo Rin tėvų mirtį, jos pirmąjį susitikimą su Manji ir Makie prisistatymą.

Ką manote apie naują filmą „Nemirtingojo kardas“? Ar Miike'ui pavyks patenkinti šią puikią mangą?

IMDb | Žiūrėti failą „Nemirtingojo kardas“ (2017)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės