„Oppo Reno Ace 2 EVA Limited Edition“, išskirtinis „Evangelion“ mobilusis telefonas

Kas taip dažnai, gerbėjai Neoninė Genesis Evangelion Jie turi galimybę leisti pinigus išmaniesiems telefonams, sukurtiems pagal garsiosios japonų dagčių serijos skambesį. 2012 m. turėjome DoCoMo NERV Edition SH-06D, 2015 m. atėjo eilė SH-M02-EVA20, o šiais metais buvome pristatymo liudininkais. Oppo Reno Ace 2 EVA Limited Edition, įspūdingas asortimento topas, kuris ką tik buvo parduotas birželio 1 d.

Šis leidimas šiomis datomis prekyboje nepatenka atsitiktinai: sukanka 25-osios anime metinės, o tą pačią birželio 27 d. pagaliau išvysime laukiamą trečiojo revizionistinio sagos filmo premjerą. „Evangelion“: 3,0 + 1,0 tris kartus. Dabar šis „Oppo Ace 2“ yra labai išskirtinis terminalas ir yra tai, kad jį galima įsigyti tik Kinijoje – jį taip pat galima įsigyti „Oppo“ svetainėje – jo gamyba ribojama iki 10 000 vienetų.

Dizainas ir ekranas

Oppo Ace 2 EVA dizainas yra pasirūpintas iki milimetro ir neabejotinai yra didžiausia šio terminalo trauka. Dėklas įgauna EVA-01 spalvas su būdinga violetine ir fluorescencine žalia apdaila, o Evangelion pavadinimas yra vertikaliai atspausdintas po apskrita dėže, kurioje yra keturguba galinė kamera, kuri aprūpina įrenginį.

Mobilusis yra dėžutėje, kuri iš karto primena NERV „Human Instrumentation Project“, o ją atidarę randame baltą kapsulę, labai panašią į tas, kurias naudoja pilotai įvesdami atitinkamus kovos saugiklius. Taip pat randame patį mieliausią aksesuarą, ir tai yra smaigalį SIM kortelei išimti Jis buvo sukurtas Longinus pistoleto formos. Be to, pakuotėje taip pat yra plonas dėklas su „Unit 01“ motyvais, taip pat pora NERV ausinių ir įkrovimo blokas, kurio dizainas primena EVA paleidimo platformą.

Visos šios detalės būtų nieko, jei ne tai, kad Oppo Reno Ace 2 taip pat yra aukščiausios klasės išmanusis telefonas, kuris paverčia ekranu. 6,55 colių OLED su Full HD+ raiška labai didelis tankis (402ppi), atnaujinimo dažnis 90Hz ir lietimo reakcija 180Hz. Jo matmenys yra 75,4 x 160 x 8,6 mm, o priimtiniausias svoris – 185 gramai.

Galia ir našumas

Techninės įrangos lygiu susiduriame su mašina, kuri galėtų susidurti su pačiais angelais. Viena vertus, mes turime SoC Aštuonių branduolių Qualcomm Snapdragon 865 2,84 GHz dažniu su 5G ryšiu, Adreno 650 GPU, 8 GB LPDDR4 RAM ir 128 GB neplečiama atminties talpa. Operacinė sistema yra Android 10.

Trumpai tariant, naujos kartos komponentai, užtikrinantys puikų našumą. Kad suprastume jo galią, jis siūlo Antutu daugiau nei 600 000 taškų, todėl jis yra vienas iš daugiausiai raumenų turinčių mobiliųjų telefonų dabartinėje rinkoje.

Kamera ir baterija

Fotografijos skyriuje „Oppo Reno Ace 2 EVA“ montuojamas keturkampis fotoaparatas su pagrindiniu objektyvu. 48 MP su diafragma f / 1,7 ir pikselių dydžiu 0,80 µm. Objektyvas, kurį papildo 8 MP plačiakampis objektyvas makrofotografavimui ir du gylio objektyvai portreto režimui. Priekinė kamera savo ruožtu pateikia 16 MP asmenukes su f / 2,4 diafragma ir 1,00 µm pikselių dydžiu. Tai leidžia filmuoti sulėtintu, naktiniu režimu, HDR ir 4K vaizdo įrašus.

Baterijoje yra ličio polimero baterija 4000 mAh su greitu įkrovimu per USB-C ir belaidis įkrovimas. Tai taip pat leidžia įkrauti atvirkštinį, o tai reiškia, kad mobilųjį galime naudoti kaip maitinimo bloką ir įkrauti kitus įrenginius. Kaip įdomi ir šauni detalė, kai įjungsime mobilųjį telefoną įkrauti belaidžiu ryšiu, terminalo ekranas bus padengtas AT lauku, kaip „Evangelion“ dagčiai.

Kitos funkcijos

Kalbant apie kitas funkcijas, reikia pažymėti, kad terminale yra NFC ryšys, jame nėra ausinių lizdo įvesties – ouch-, jame yra „Bluetooth 5.1“ mažai suvartojama technologija, „Dual SIM“ ir „WiFi 6“ (802.11ax) dėka naujojo Qualcomm suderinamo lusto.

Kaina ir prieinamumas

Kaip minėjome įrašo pradžioje, susiduriame su terminalu, kurio tiražas yra 10 000 vienetų, todėl galima teigti, kad tai gana išskirtinis produktas. Šiuo metu jį galima įsigyti oficialioje „Oppo“ svetainėje už 4 399 juanių kainą, o tai reiškia kiek daugiau nei 600 eurų pagal valiutos kursą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės