Ulefone Tiger, ekonomiškas terminalas su galinga baterija

Kas sakė, kad aukščiausios kokybės dizainai nesuderinami su vidutine? The Ulefone Tigras, naujas gerai žinomos Azijos firmos modelis, pristatomas kaip išmanusis telefonas, ypač skirtas tiems, kuriems to reikia ekonomiškas ir efektyvus terminalas leidžia atlikti kasdienes užduotis neįkraunant baterijos kas dvi ar tris. Kaip ir daugumoje naujų mobiliųjų telefonų, jo gale yra pirštų atspaudų skaitytuvas, taip pat keletas pranašumų, kad mus įtikintų naujojo terminalo pasiūlymas.

„Ulefone Tiger“ analizė, taupymas yra raktas

Šiandienos apžvalgoje analizuosime naująjį Ulefone terminalą – įrenginį, išsiskiriantį įspūdinga baterija ir 5 objektyvų fotoaparatu, pagamintu Sony, ir kuris sugeba priartėti prie to, ko ieškome. vidutinės klasės terminalas su mažiausia įmanoma kaina.

Dizainas ir ekranas

Ulefone tigras Jis turi elegantišką aliuminio korpusą ir vientisą korpusą su šepečio apdaila (matomos horizontalios linijos, tai nėra lygus paviršius), suteikiantis tam tikrą atspalvį to, kas šiandien žinoma kaip retro modernizmas.

Įprastais užapvalintais kraštais terminalas pateikiamas su dideliu ekranu 5,5 colio „Corning Gorilla Glass 3“ ​​ir HD raiška (1280 × 720). Tai yra, mes susiduriame su dideliu išmaniuoju telefonu (nors iš to, ką matome šiandien, galime beveik sakyti, kad tai yra standartinio dydžio terminalas).

Galia ir našumas

Naujasis išmanusis telefonas nuo Ulefone jis aiškiai orientuotas į vidutinį diapazoną, ir tai galime be jokių abejonių įvertinti, jei sutelksime dėmesį į terminalo smegenis. Įrengtas keturių branduolių Mediatek procesorius a 1,3 GHz valdyti a 2 GB RAM ir 16 GB vidinės vietos duomenims saugoti, kortele plečiama iki 128GB. Visa tai atidžiai prižiūrint Android 6.0.

Mes susiduriame su ekonomišku ir saikingu maitinimo terminalu, tačiau kartu su gera baterija gali pasiūlyti daugiau nei priimtiną našumą. Tai nėra įrenginys skirtas žaisti programėles, kurios perkelia labai sunkią grafiką, bet viskam kitam (programoms, paprastiems žaidimams ir naršymui) jis bus tikrai efektyvus.

Kamera ir baterija

Čia randame stipriąją „Ulefone Tiger“ pusę. Ginkluotas su galinga 4200 mAh įmontuota baterija, jis gali labai lengvai atlaikyti 2 dienų naudojimą. Pagalvokite, kad jis turi ne per daug reiklią techninę įrangą, todėl energijos vartojimo efektyvumas žada būti maksimalus.

Savo ruožtu fotoaparatas pateikiamas su apibrėžimu 13,0 MP ir blykstė gale iš terminalo. Galime daryti labai geros kokybės nuotraukas, kol esame lauke arba gerai apšviestose vietose. „Sony“ pagamintas fotoaparatas ir tikrai kažkas aukštesnio už tai, ką esame įpratę matyti panašios kainos mobiliuosiuose įrenginiuose.

Kaina ir prieinamumas

„Ulefone Tiger“ yra išankstinio pardavimo etape, o jo oficiali pradinė kaina yra $119.99, bet jei sulauksime jo iki spalio 24 d galime gauti tik už 99,99 USD , arba kas yra tas pats, kai kurie 89 eurai.

Efektyvus, geros ir ekonomiškos konstrukcijos terminalas, kuris pravers tiems, kurie mėgsta būti kartu su galinga baterija.

„GearBest“ pasiūlymai | Pirkite Ulefone Tiger iš anksto

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės