Kaip pakeisti programos pavadinimą „Android“ – „Happy Android“.

Android telefonai turi daugybę tinkinimo parinkčių, leidžiančių keisti ir koreguoti įrenginio nustatymus pagal savo skonį. Nepaisant to, programos pervadinimas tai daug sudėtingesnis dalykas, nes tai dokumente tiesiogiai nustatyti duomenys AndroidManifest.xml kiekvienos programos ir vartotojas negali jų keisti įprastu būdu.

Laimei, ten, kur yra kliūtis, beveik visada yra ir alternatyvus maršrutas, ir šis atvejis nėra išimtis. Žinoma, situacija labai keičiasi priklausomai nuo to, ar Android įrenginyje turime root teises, ar ne, todėl geriausia eiti dalimis.

Kaip pervardyti programą „Android“ (ne root)

Jei mūsų „Android“ įrenginys neįsigytas, negalėsime pakeisti viso programos pavadinimo visose svetainėse, bet galėsime pervardykite darbalaukyje rodomą piktogramą.

Tai gali būti naudinga, jei konfigūruojame mobilųjį telefoną vyresnio amžiaus žmogui ir vietoj „Mozilla Firefox“ norime pakeisti programos pavadinimą į lengviau suprantamą, pvz.Naršyklė"Arba"internetas”.

Kad pasiektume savo tikslą, viena iš galimybių yra įdiegti pasirinktinę Android paleidimo priemonę, pvz Nova paleidimo priemonė.

Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama
  • Įdiegę paleidimo priemonę atidarome ją ir atliekame pradinę konfigūraciją.
  • Darbalaukyje ieškome programos, kurią norime pakeisti, ir ilgai paspaudžiame jos piktogramą.
  • Atsidarys išskleidžiamasis meniu. Spustelėkite "Redaguoti”.

  • Kaime "Programos etiketė„Pakeičiame dabartinį pavadinimą nauju pavadinimu, kurį norime jam priskirti. Kai viskas bus paruošta, pasirinkite „padaryta" patvirtinti.

Tokiu būdu programa pradiniame ekrane pasirodys nauju pavadinimu, kurį ką tik priskyrėme.

Sukurkite programos nuorodą ir suteikite jai norimą pavadinimą

Kitas būdas pasiekti tą patį efektą, bet nereikia įdiegti jokios paleidimo priemonės, yra naudoti programą Greitųjų nuorodų kūrimo priemonė. Ši nemokama programa, skirta „Android“, leidžia sukurti bet kurios įdiegtos programos nuorodą ir nusiųsti ją į darbalaukį mūsų pasirinktu pavadinimu.

Atsisiųskite QR kodą QuickShortcutMaker (shortcut) Kūrėjas: sika524 Kaina: Nemokamas

Ši programa yra labai įdomus mūsų problemos sprendimas, tačiau reikia pažymėti, kad ji sukurta mobiliesiems telefonams su senomis Android versijomis, o jei turėsime telefoną su Android 10, ji greičiausiai neveiks tinkamai (tokiu atveju mes neturite daugiau priemonių nei įdiegti paleidimo priemonę).

Kaip pakeisti programos pavadinimą „Android“ (root)

Jei turime įsišaknijusį telefoną, galime pakeisti programos pavadinimą naudodami įrankį APK Editor Pro. Kaip nurodė @aragonboy ŠIAME „Steemit POST“, naudodami šį redaktorių galime keisti APK informaciją ir tokius duomenis kaip pavadinimas programėlę arba jos pavadinimą paketą.

Tai yra triukas, kurį taip pat galima naudoti norint pakeisti paketo identifikatorių ir taip dubliuoti programą, sistemai neribojant, kiek kartų galime įdiegti tą pačią programėlę.

Galbūt jus domina: Kas yra dvigubos programos ir kaip jas sukurti

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found