10 geriausių 2019 m. 4K Ultra HD televizorių – laimingasis „Android“.

Ar galvojate atnaujinti televizorių ir jau padaryti šuolį iki 4K? Žemiau apžvelgiame geriausius šiuo metu 30, 40 ir 50 colių Ultra HD raiškos televizorius. Įrenginiai su HDR10 + ekranu didesniam apšvietimo diapazonui, „Dolby Digital“ garsui, „SmartTV“ funkcijai, kad būtų galima žiūrėti „YouTube“, „Netflix“, „HBO Spain“, įdiegti programas ar bendrauti su „Alexa“. Jei planuojate atidėti senojo televizoriaus ir „Android TV Box“ derinį, kad gautumėte modernesnę įrangą, nepraleiskite šio sąrašo.

Kokių funkcijų turėčiau ieškoti 4K televizoriuje?

Prieš pradedant dirbti su miltais, svarbu aiškiai suprasti visas sąvokas, kurios paprastai siejamos su labai didelės raiškos televizoriais. Pažiūrėkime, ką tiksliai jie reiškia...

  • 4K Ultra HD raiška: Terminas 4K arba „Ultra HD“ (jie yra sinonimai) reiškia ekrane rodomų pikselių skaičių, kuris naudojamas vaizdo ryškumo lygiui nustatyti. 4K televizoriai paprastai pasiekia 3840 × 2160 pikselių, o tai keturis kartus viršija standartinio HD formato siūlomą skiriamąją gebą.
  • HDR: HDR formatas reiškia ekrano apšvietimo diapazoną. HDR televizorius gali rodyti platesnį spalvų spektrą su ryškesnėmis, tikroviškesnėmis ir natūralesnėmis spalvomis, sodresnėmis juodomis ir šviesesnėmis baltomis spalvomis. Šiuo metu yra 3 formatų tipai: HDR10 (daugiausia 1 000 nitų ryškumo ir 1 070 mln. spalvų), Dolby Vision (iki 10 000 nitų ryškumo ir 68 000 milijonų spalvų) ir HDR10+ (iki 4 000 nitų ryškumo ir tos pačios spalvos kaip HDR10, bet su dinaminiais Dolby Vision metaduomenimis).
  • Dolby garsas: Šiandieniniai televizoriai siūlo įvairius garso formatus. „Dolby“ turi 3 formatus, pradedant nuo Dolby Digital (prarastas glaudinimas, leidžiantis 5.1 kanalus, dažniausiai naudojamus DVD), einantis per Dolby Digital Plus (prarastas suspaudimas, leidžiantis iki 20 kanalų), Dolby True HD (praktiškai be nuostolių suspaudimas, dažniausiai naudojamas „Blu-Ray“) ir Dolby Atmos (garsai juda trimatėje erdvėje, labiau įtraukiantys, leidžia iki 64 kanalų).
  • DTS garsas: kai kuriuose televizoriuose vietoj Dolby naudojamas DTS formatas. Yra 3 variantai: DTS-HD Master Audio (be nuostolių glaudinimas, „Dolby True HD“ atitikmuo), DTS: X (garsai juda trimatėje erdvėje, konkuruoja su Dolby Atmos) ir DTS virtualus X (Daugiamatis garsas, skirtingai nei Dolby Atmos, nereikia įdiegti 2 lubų garsiakalbių).
  • OLED, LCD arba IPS skydelis?: LCD skydeliai su LED foniniu apšvietimu yra dabartinis standartas (paprastai „VA“ tipas). The IPS plokštėsPriešingai nei VA plokštės, tai LCD skydeliai su didesniu žiūrėjimo kampu ir geresniu atsako laiku. Savo ruožtu, OLED plokštės Jie siūlo geresnę vaizdo kokybę, tačiau jie taip pat gali nukentėti kaip „nuolatinis vaizdo išdegimas“, jei ilgą laiką paliekame fiksuotą vaizdą ekrane.

Taip pat yra kitų veiksnių, į kuriuos gali būti įdomu atsižvelgti, pavyzdžiui, USB ir HDMI prievadų skaičius (jei jie yra 2.0 geresni nei geresni).

10 geriausių televizorių su 4K Ultra HD raiška

Dabar, kai mums daugiau ar mažiau aišku, į ką turime žiūrėti, pažiūrėkime, kurie yra geriausi įvairių dydžių (40, 50 ir daugiau nei 60 colių) 4K televizoriai, kuriuos šiuo metu galime rasti tarp pirmaujančių 2019 m. prekių ženklų ir modelių. .

LG OLED65E8PLA

Vienas geriausių aukščiausios klasės 4K Ultra HD televizorių, kurį šiuo metu galime rasti. Sumontuokite OLED ekraną su 2200 PMI atnaujinimo dažniu, 5x HDR, vietiniu pritemdymu su automatiškai liuminescenciniais pikseliais, "True Color Accuracy Pro", skiriamosios gebos keitikliu ir 4x triukšmo mažinimu. Trumpai tariant: vaizdo kokybė, kurią sunku įveikti.

Garsas yra dar vienas stipriausias jo pranašumas: 60 W galia, paskirstyta šešiuose garsiakalbiuose, o bazėje yra žemų dažnių garsiakalbis su 4,2 kanalo, Dolby Atmos ir Clear Voice III. Kalbant apie programinę įrangą, joje yra LG ThinQ AI (balso atpažinimas), WebOS su programų parduotuve, 4 HDMI 2.0 prievadai, 3 USB 2.0 įėjimai, Wi-Fi ir integruotas Bluetooth.

Apytikslė kaina*: 1 545,00 € (55 colių versija) | Žiūrėkite „Amazon“.

Samsung 4K UHD 2019 43RU7405

Vienas geriausių televizorių kainos ir kokybės santykiu išleistas 2019. Vidutinės klasės televizorius su Ultra HD raiška, VA tipo LED skydeliu, 4K procesoriumi, Dynamic Cristal Color technologija ir HDR10+ su daugiau nei milijardu spalvų. Kalbant apie garsą, prijunkite 2 garsiakalbius su Dolby Digital Plus, 3 HDMI prievadus, 2 USB ir Ethernet LAN įvestis.

Taip pat šiame modelyje yra „Smart TV“ funkcija su „Amazon Prime Video“, HBO, „Netflix“, „YouTube“, „Rakuten TV“ ir 3 GB vietos visoms programėlėms, kurių mums gali prireikti, įdiegti. Jis taip pat suderinamas su Apple TV ir Alexa. Vienintelis trūkumas, kurį galime pasakyti, yra tai, kad jis neatkuria AVI failų arba su DTS kodavimu iš USB. Likusiam – labai universalus televizorius. Galimi 43", 50", 55" ir 65" dydžiai.

Apytikslė kaina*: 448,99 € (43 colių versija) | Žiūrėkite „Amazon“.

Sony KD-49XG8196BAEP

4K televizorius su HDR10 palaikymu ir 4K X-Reality PRO procesoriumi veikia su žemesnės kokybės vaizdais, kad priartintų juos prie 4K, sufokusuoti ir patobulinti vaizdą realiuoju laiku. LED skydelyje įdiegta Triluminos technologija, kurios dėka galima naudoti didesnę spalvų paletę.

Mes susiduriame su išmaniuoju televizoriumi su „Android“, integruota prieiga prie „Google Play“ ir „Chromecast“. Jame taip pat yra „Wi-Fi“ ryšys, „Bluetooth 4.1“, 4 HDMI įėjimai ir 3 USB prievadai. Galimos 43, 49, 55 ir 65 colių versijos.

Apytikslė kaina*: 999,00 € (49 colių versija) | Žiūrėkite „Amazon“.

Philips Ambilight 43PUS6704 / 12

Vienas pigiausių televizorių su 4K raiška, kurį šiuo metu galime rasti iš pirmojo prekės ženklo, pavyzdžiui, „Philips“. Tiesa ta, kad jo specifikacijos neblogos: HDR10 +, Dolby Vision ir Dolby Atmos palaikymas, aplinkos apšvietimas ir Smart TV funkcijos.

Vienintelis trūkumas, kurį galime pasakyti, yra tai, kad jame nėra „Android“, todėl jei norime naudoti tokias programas kaip HBO ar Movistar, turėsime kreiptis į išorinius šaltinius. Likusioje dalyje yra „Wi-Fi“, „Bluetooth“, 3 HDMI 2.0 prievadai ir 2 USB 2.0 prievadai. Iš geriausių iki 400 eurų.

Apytikslė kaina*: 376,80 € (43 colių modelis) | Žiūrėkite „Amazon“.

Panasonic TX-49FX780E

Tai aukščiausios klasės Panasonic LCD televizorių modelis. Jis suderinamas su HDR10 ir turi du CI lizdus, ​​kad būtų galima matyti iki 2 užkoduotų TV signalų. Jis turi 2200 Hz atnaujinimo dažnį, erdvinį garsą, taip pat Wi-Fi, Bluetooth ir USB įrašymo įrenginį. Yra 3 USB prievadai ir 4 HDMI prievadai.

Viena ryškiausių jo savybių yra tai, kad tai televizorius, suderinamas su „Alexa“ ir „Google Assistant“.

Apytikslė kaina*: 1283,65 € (49 colių versija) | Žiūrėkite „Amazon“.

Sharp LC-65UI7252E

Puiki alternatyva, jei tai, ko ieškome, yra 65 colių 4K televizorių už prieinamą kainą. Šis „Sharp LC-65UI7252E“ turi 4K raišką, HDR palaikymą, vietinį H.265 / HEVC kodeką, integruotą „harman / kardon“ garso sistemą su „DTS Studio Sound“, „Dolby Digital“ ir „Digital +“.

„Smart TV“ lygmeniu jame yra „Aquos Net +“ platforma su tokiomis programomis kaip „Netflix“ arba „YouTube“, nors ji yra šiek tiek mažesnė, jei norime įdiegti tokias programas kaip HBO arba Prime Video, tokiu atveju turėsime naudoti Miracast funkcijos leidžia leisti turinį iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Kalbant apie ryšį, jame yra 3 HDMI 2.0 prievadai, 3 USB įėjimai ir kortelių skaitytuvas.

Apytikslė kaina*: 799.99€ | Žiūrėkite „Amazon“.

Sony KD-55AF8

Šis aukščiausios klasės „Sony“ televizorius pasižymi savybėmis stulbinantis 55 colių 4K OLED ekranas kuris išsiskiria dideliu kontrastu, Motionflow XR judesio interpoliacija, HDR10 technologija, Dolby Vision ir OLED foniniu apšvietimu. Jame yra 4 HDMI 2.0 prievadai, 2 USB 2.0 prievadai, ausinių išvestis ir 5 garsiakalbiai, kurių numatoma galia yra 50 W.

Kaip ir visi „Sony“ televizoriai, jame yra integruotas „Android“ televizorius, todėl galime be problemų naudoti srautinio perdavimo programas, tokias kaip „Netflix“, HBO ar „Prime Video“. Jame taip pat yra „Wi-Fi“, „Bluetooth“, „Miracast“ ir „Ethernet“ įvestis. Aukščiausios kokybės televizorius, kurio vienintelis trūkumas yra žemųjų dažnių garsų neryškumas tam tikru metu. Kitu atveju tikra cinamono lazdelė.

Apytikslė kaina*: 2995,00 € (55 colių versija) | Žiūrėkite „Amazon“.

LG 65SM8500PLA

Vienas geriausių LG namų televizorių, priklausantis aukščiausios klasės vidutinės klasės televizoriams. Sumontuokite 4K Ultra HD ekraną su IPS LED skydelis su 178 laipsnių matymu. Suderinamas su 4 HDR formatais: Dolby vision, HDR10, Technicolor, HLG ir HDR Converter. Procesorius apima „LG NanoCell TV“ technologiją, kuri suteikia grynesnes spalvas ir gilų mokymąsi, kad pagerintų vaizdo ir garso kokybę naudojant AI.

Kalbant apie klausymosi patirtį, mes susiduriame su televizoriumi Dolby Atmos garsas su judesio fiksavimu. Apima 4 HDMI 2.0 prievadus, 3 USB, ausinių išvestį, Miracast Overlay, žiniatinklio naršyklę, 802.11ac WiFi ir Bluetooth 5.0. Visa tai su Smart TV funkcijomis su WebOS 4.5 platforma ir visomis su sistema susijusiomis programomis.

Apytikslė kaina*: 903,76 € (65 colių versija) | Žiūrėkite „Amazon“.

Samsung 4K UHD 2019 55RU8005

Panašus modelis kaip Samsung 4K 43RU7405, bet su tam tikrais patobulinimais. Jame yra „plataus žiūrėjimo kampo“ funkcijos, kad būtų išlaikyta vaizdo kokybė, nepaisant kampo, ir A klasės energijos vartojimo efektyvumas. Jame taip pat yra „Smart TV“ funkcija su „One nuotolinio valdymo pulteliu“ su valdymu balsu, suderinamumas su Apple TV ir įprastas srautinis perdavimas. tokios programos kaip Movistar +, Netflix, DAZN ir kt.

Kalbant apie jungiamumą, jame yra 4 HDMI įėjimai, 2 USB, skaitmeninė garso išvestis ir CI kortelės lizdas.

Apytikslė kaina*: 749,99 € (55 colių versija) |Žiūrėkite „Amazon“.

LG 55UJ701V

Šis įdomus 4K televizoriaus laikiklis IPS skydelis su tiesioginiu LED apšvietimu siūlo puikų specifikacijų rinkinį už nedidelę kainą. Televizorius palaiko 3 HDR formatus: HDR10, HDR HLG ir HDR keitiklį, kuris bet kokį turinį konvertuoja į HDR turinį. Jame yra „Ultra Luminance“ ir „Local Dimming“ funkcijos, kurios pagerina vaizdo ryškumą ir detales, taip pat mastelio keitiklis, pagerinantis prastesnės kokybės vaizdų skiriamąją gebą. Visa tai su labai geru 1900 PMI atnaujinimo dažniu (puikiai tinka žaidimams).

Garsas turi 20 W galią ir Ultra Surround 2.0 kokybę. Kalbant apie ryšį, jis palaiko DLNA, wifi, 4 HDMI prievadus, 2 USB prievadus. Ji taip pat apima SmartTV funkcijas dėl WebOS platformos, su kuria galime įrašyti programas ar naršyti internete. Vienintelis minusas yra tai, kad jis nesuderinamas su Android, todėl šia prasme jis šiek tiek nusileidžia (nors jame yra populiariausių srautinio perdavimo programų, tokių kaip Netflix ar HBO). Modelis yra įvairių dydžių: 43 colių, 49 colių ir 55 colių.

Apytikslė kaina*: 660,19 € (55 colių versija) | Žiūrėkite „Amazon“.

* Pastaba: apytikslė kaina yra kaina, galima rašant šį įrašą atitinkamose internetinėse parduotuvėse, pvz., „Amazon“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found