H96 MAX – H1 apžvalgoje, galingas televizoriaus dėžutė su 4 GB RAM už 50 €

„Android TV“ dėžutės, kurios pas mus atkeliauja iš Kinijos, visada turi pranašumą, nes siūlo neįtikėtiną kainos ir kokybės santykį. Neigiama yra tai, kad dėl tos pačios priežasties yra daugiau dėžių su vidutinėmis specifikacijomis. Taip nėra su H96 MAX – H1, „Android TV Box“, kuriame yra 4 GB RAM, kartu su tikrai patraukliu funkcijų paketu. Geriausia, be jokios abejonės, jo kaina: 50 eurų nulupti - šiek tiek mažiau nei 60 USD.

H96 MAX - H1 apžvalgoje, spalvinga TV Box, su raumenimis ir už gerą kainą

Šiandienos apžvalgoje mes išdarinėjame H96 MAX – H1, Aukščiausios kokybės televizoriaus dėžutė, puikiai tinkanti tiems, kurie nori išnaudoti visas „Android“ integruotas į televizorių galimybes.

Dizainas ir pristatymas

Pirmas dalykas, kuris jus stebina H96 MAX - H1 korpuse, yra jo spalvingas dizainas. Nors jis vis dar modernus, tačiau suteikia jai tam tikro aštuntojo dešimtmečio atmosferą, o tai, ypač man, atrodo kaip sėkminga.

Prietaisas turi 3 USB prievadai dešinėje pusėje, vienas iš jų USB 3.0 su didesniu duomenų perdavimo greičiu. Šalia randame SD kortelių skaitytuvas, o jau kitoje iš šonų likusieji prievadai. Papildomas USB prievadas -4 iš viso, HDMI išvestis, Ryšys Ethernet, AV ir maitinimo prievadas.

H96 MAX matmenys yra 9,80 x 9,80 x 2,40 cm, o svoris - 280 gr.

Galia ir našumas

Techninės įrangos lygmeniu ši TV dėžutė surenka tikrai įdomią komandą. Viena vertus, mes turime SoC Rockchip RK3328 sudarytas iš 4 procesorių Žievė A53 64 bitų veikia 1,5 GHz dažniu. Šalia randame a Mali-450 GPU, 4 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties senka Android 7.1.

Tarp jo savybių yra H.265 techninės įrangos dekodavimas ir HDR, kurios dėka galime atkurti turinį 4K raiška, mažu bitų dažniu ir didele raiška. Taip pat turi Bluetooth 4.0 ir Dviejų juostų WiFi, leidžiantis belaidžiu ryšiu prisijungti prie 2.4G ir 5G tinklų.

Galiausiai paaiškinkite, kad H96 MAX – H1 jis taip pat palaiko srautinio perdavimo protokolus, tokius kaip Microcast, Airplay ir Google TV.

Ką daryti su H96 MAX - H1?

Praktiniais tikslais surandame komandą, kuri ribojasi su aukštu veiklos lygiu. Viena vertus, galime leisti turinį iš USB didelės raiškos, filmų, serialų, muzikos ir bet kokio kito tipo daugialypės terpės failų.

Tačiau tokio tipo TV priedėlis dėl didelio RAM kiekio ir daugiau nei padoraus procesoriaus spindi naudojant programas srautiniam turiniui žiūrėti. Jei ieškome įrenginio, su kuriuo galėtume daryti „Netflix“, HBO arba „Amazon Prime“. Svetainės televizoriuje tai gali būti vienas įspūdingiausių nebrangių variantų.

Visa tai neatsižvelgiant į platų asortimentą, kuris mums atsiveria žaidimų akivaizdoje, ypač klasikinių 80-90-ųjų konsolių emuliatorių pasaulyje. Paprastai NES, Super Nintendo ar Mega Drive emuliatoriai puikiai veikia TV dėžutė su 2 GB RAM, todėl 4 GB H96 MAX padaryti jį idealiu kandidatu tokio tipo žaidimams.

Tiems, kurie nori sužinoti daugiau, kitame straipsnyje 10 geriausių TV dėžutės programų matome nedidelę viso potencialo, kurį galime išspausti iš tokio kalibro prietaiso, žvilgsnį.

Kaina ir prieinamumas

H96 MAX - H1 TV Box šiuo metu kainuoja 59,99 USD, apie 51,52 euro į GearBest pakeitimą. Atvirai kalbant, patraukli kaina už įrenginį, kurio kainos ir kokybės santykis išsiskiria iš daugelio kitų rinkoje esančių televizorių dėžučių.

Jei norime kuo galingesnio kiniško Android TV Box už priimtiną kainą, beveik visada judame 50-60 eurų skaičiais. Tarp įrenginių, kurie juda už tokią kainą, dažniausiai randame 3 GB RAM atminties, o labai retais atvejais atsiranda tokių įrenginių su atitinkamais 4 GB atminties. Pagrindinis veiksnys renkantis vieną ar kitą įrenginį.

GearBest | Pirkite H96 MAX - H1 TV Box

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found