10 geriausių „Android TV Box“ paleidimo priemonių – „The Happy Android“.

Paleidimo priemonės, kurios pagal numatytuosius nustatymus pateikiamos daugumoje TV dėžučių jie gana nuobodūs. Bjaurios piktogramos ir pasteliniai fonai, kurie nieko nesako ir suteikia labai nepatrauklaus atspalvio. Ar norite tinkinti „Android TV“ sąsają, kad programos būtų rodomos elegantiškiau ir spalvingiau? Šiandienos įraše apžvelgsime geriausius „Android TV Box“ paleidimo įrenginius. Dėmesingas, nes nėra atliekų!

10 geriausių paleidimo priemonių, skirtų „Android TV Box“ tinkinti

Namuose naudoju įvairius TV Box’us apie 4 metus ir visada tekdavo keisti paleidimo priemonę, kuri buvo iš anksto įdiegta įrenginyje. Ir tai nėra lengva užduotis, nes jų nėra per daug specialios „Android TV“ paleidimo priemonės kurie to verti.

Tačiau „Google Play“ parduotuvėje vis dar yra keletas paleidimo priemonių, kurios yra tikrai geros ir padeda žymiai pagerinti vartotojo patirtį.

Square Home 3

Mano mėgstamiausia „Android TV“ paleidimo priemonė. Keisdamas televizoriaus dėžutę įdiegiu šią paleidimo priemonę, nes ji yra šviesmečių atstumu nuo to, ką mums siūlo dauguma gamintojų (ypač jei turime pigią dėžutę).

Siūlo visiškai pritaikomą darbalaukį su įvairių dydžių piktogramos, spalvos, šešėliai, valdikliai, tinkinami fono paveikslėliai ir kt. Sąsaja yra Metro UI tipo, kuri, kaip žinoma, yra naujausiose „Windows“ versijose. Nepameskite to iš akių.

Atsisiųskite „QR-Code Square Home“ – paleidimo priemonė: „Windows“ stiliaus Kūrėjas: ChYK the dev. Kaina: Nemokama

ATV paleidiklis

Kai kurios televizoriaus dėžutės neleidžia keisti fono. Tai svarbi informacija, nes jei ant televizoriaus dėžutės su tokio tipo užraktu sumontuosime tradicinį mobiliesiems telefonams skirtą paleidimo įrenginį, tai yra nemenkas vargas. Negalėjome pakeisti tapetų, o vietoj to turėtume juodą tapetą. Laimei, naudodami ATV Launcher galime praleisti šį apribojimą ir įdėti norimą tapetą.

Apskritai, puiki pasirinktinė „Android TV“ paleidimo priemonė. Jis turi labai intuityvią sąsają ir yra žingsnis į priekį nuo siaubingų gamyklos paleidimo įrenginių.

Atsisiųskite QR kodo ATV paleidimo priemonę Kūrėjas: DStudio Canada Kaina: Nemokamas

Paprasta TV paleidimo priemonė

Tinkama paleidimo priemonė tiems, kurie naudoja 4 dalykus ir dabar. Darbalaukyje gali būti skydelis su 6 dideliais mygtukais, kur galime priskirti dažniausiai naudojamas programas. Tai gana stabili paleidimo priemonė ir paprastai nesukelia daug problemų. Tai leidžia naudoti animuotus fono paveikslėlius (jei mūsų televizoriaus dėžutė juos palaiko ir mes turime vieną išsaugotą vidinėje atmintyje).

Jis yra visiškai nemokamas ir, kaip ir 2 ankstesniuose paleidimo įrenginiuose, kuriuos ką tik minėjome, jame nėra jokių skelbimų.

Atsisiųskite QR kodo paprastą TV paleidimo priemonę Kūrėjas: Alexandre Del Bigio Kaina: Nemokama

UGOOS TV paleidimo priemonė

Kitokia paleidimo priemonė su tikrai tvarkinga sąsaja. Jame yra keletas tinkinimo parinkčių, tačiau vartotojo skoniui gali būti įtraukta dar keletas. Vienas iš jo ypatumų yra tai, kad jis siūlo pažangų oro pelių ir prisitaikančių nuotolinio valdymo pultelių palaikymą.

Programa, kurios neturėtume pamiršti. Pastaba banglentininkams: atkreipkite dėmesį, nes jis nesuderinamas su kai kuriais Android TV dėžutės modeliais.

Atsisiųskite QR kodą Ugoos TV Launcher Kūrėjas: Ugoos Industrial Co Kaina: Nemokamas

HALauncher

Tai paleidimo priemonė, skirta rodyti ir atidaryti programas, kurios nėra skirtos „Android TV“. konkrečiai. Paprastai televizorių dėžutėse ir nešiojamuose pultuose su „Android“ programos, kurios galėtų veikti, jei įkeltos fone, nerodomos (šoninė apkrova), ką galime išspręsti naudodami šią paleidimo priemonę.

Kalbant apie dizainą, jis nėra vienas iš mano mėgstamiausių, tačiau jis turi daugybę dydžių, šriftų ir spalvų tinkinimo parinkčių. Ak! Ir tai leidžia pakeisti tapetą. Žinoma, jis dar turi keletą briaunų, kurias reikia poliruoti.

Atsisiųskite QR kodo HALauncher - Android TV kūrėjas: ITO Akihiro Kaina: Nemokama

TV paleidimo priemonė

Bendrojo pavadinimo paleidimo priemonė, sukurta specialiai „Android TV“. Dizainas yra šiek tiek statiškesnis nei „Square Home“ ir turi mažiau tinkinimo parinkčių, tačiau jis pateikiamas kaip švarus ir elegantiškas stalas. Nepaisant to, kad jį sukūrė mėgėjas kūrėjas, jis siūlo gana įdomių rezultatų. Jei norite atnaujinti savo TV Box išvaizdą, verta pasižvalgyti.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad jame yra įmontuotų skelbimų, kurie karts nuo karto šokinėja (ką galime išspręsti, jei pereisime prie aukščiausios kokybės versijos).

Atsisiųskite QR kodą TVLauncher Kūrėjas: nuostabi kūrimo kaina: nemokama

Šoninės apkrovos paleidimo priemonė

Kaip ir HALauncher, tai yra paleidimo priemonė, skirta įkelti visas programas, kurios nerodomos namai mūsų Android TV, nes nėra visiškai suderinamas. Būkite atsargūs, tai nereiškia, kad jie veiks, bet bent jau tai leidžia mums juos išbandyti ir naudoti, jei jie veikia. Labai praktiška paleidimo priemonė, jei turime suderinamumo problemų su tam tikra programa. Jis yra stabilesnis nei HALauncher – ko galima tikėtis, nes kalbame apie Chainfire sukurtą programą.

Atsisiųskite QR kodo šoninio įkėlimo paleidimo priemonę – „Android TV“ kūrėjas: „Chainfire“ kaina: nemokama

TVHome paleidimo priemonė

Paleidimo priemonė, kurios estetika labai panaši į „WebOS“ ir „TizenOS“ sąsajų, kurias matome „Samsung“ ir LG išmaniuosiuose televizoriuose. Todėl mes susiduriame su puikiu įrankiu tiems, kurie nori pamėgdžioti išmaniojo televizoriaus patirtį savo „Android“ daugialypės terpės dėžutėje.

Šioje paleidimo priemonėje programos rodomos vienoje eilutėje apatinėje ekrano srityje, todėl vartotojo sąsaja yra švari ir elegantiška. Norėdami naršyti, nuotolinio valdymo pultu tiesiog turime judėti kairėn ir dešinėn, o ekrano užsklanda yra pritaikoma. Lengva naudoti, taip pat funkcionalu.

Atsisiųskite QR kodo TvHome Launcher для приставок Kūrėjas: mediatech.by Kaina: Nemokamas

Išmanioji paleidimo priemonė 5

Tai paleidimo priemonė, kuri skirta mobiliesiems telefonams, tačiau gana gerai prisitaiko prie panoraminio televizoriaus formato. Jame yra 2 pritaikomi rašomieji stalai: vienas su apvaliu programų stalčiumi, o kitas – labiau tradicinis.

Jis turi tikrai paprastą dizainą, kuris tinka plaukams, jei tai, ko mes ieškome minimalistinė aplinka be trukdžių.

Parsisiųsti QR kodą Smart Launcher 5 Kūrėjas: Smart Launcher Team Kaina: Nemokama

Populiariausia TV paleidimo priemonė 2

Sąrašą užbaigiame naudodami „Top TV Launcher 2“ – paleidimo priemonę, kuri, nors ir mokama, neabejotinai yra viena geriausių „Android TV“ paleidimo priemonių. Programa turi tinkinamą redaktorių, su kuriuo galime įdėti programas ir valdiklius bet kurioje ekrano vietoje. Jame netgi yra kortelių rengyklė, su kuria galime pridėti pasirinktinių piktogramų ir vaizdų.

Kalbant apie kitas funkcijas, tai taip pat leidžia apsaugoti programas prieigos PIN kodu ir sukurti aplankus, kad būtų galima sujungti kelias programas vienoje kortelėje. Trumpai tariant, labai rekomenduojama paleidimo priemonė ieškantiems labai specifinio elementų išdėstymo. Geras 4,4 žvaigždutės balas sistemoje „Google Play“ yra vienas geriausiai įvertintų „Android TV“ paleidimo priemonių parduotuvėje.

Atsisiųskite QR kodo „Top TV Launcher 2“ Kūrėjas: DXIdev Kaina: 3,09 €

Ką tu manai? Kokia yra jūsų mėgstamiausia „Android TV“ paleidimo priemonė?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found