Geriausios nemokamos „Microsoft Office“ alternatyvos – laimingas „Android“.

„Microsoft Office“, žinomas biuro rinkinys, pastaraisiais metais padarė didelę pažangą. Siūloma vis daugiau skirtingų programų, taip pat skirtingų funkcijų ir savybių. Nors dėl pastarųjų pokyčių daugelis nusprendė ieškoti geriausios nemokamos „Microsoft Office“ alternatyvos.

Ir būtent tai, kad Redmondo įmonė pristatė naujas programos versijas, tokias kaip „Office 365“, prieinamas tik internete, o tai riboja jos naudojimą. Prie to priduriama, kad tai yra mokama paslauga, dėl kurios daugelis vartotojų nusprendė įdiegti naują biuro paketą.

„Microsoft Office“ atsisakymo ir naujų biuro automatizavimo alternatyvų ieškojimo priežastys

Yra įvairių priežasčių, kodėl skirtingi vartotojai nusprendė palikti MS Office nuošalyje ir pradėjo diegti arba naudoti kitus nemokamus biuro paketus. Tarp jų:

  • Ne visiems reikalingos visos rinkinyje esančios programos, daugelis apsiriboja tik Word, Excel ir Publisher naudojimu.
  • Galimas ir nerimą keliantis įdiegiamų versijų atsisakymas ir perėjimas prie „Office 365“ naudojimo per debesies paslaugos prenumeratos mokestį.
  • Priverstinis „Bing“ diegimas „Chrome“, skirtas „Office 365“ prenumeratoriams, siekiant padidinti įmonės paieškos variklio naudojimą.
  • „Office 365“ daugeliui kelia nerimą dėl duomenų rinkimo, kuriuo remiasi paslauga.
  • Mokamos „Office“ versijos yra tos, kurios turi geriausias parinktis ir išskiria kiekvienos naujos rinkinio dalies pažangą.

Nemokamos Microsoft Office alternatyvos

Jei jaučiatės susitapatinęs su kai kuriomis iš ankstesnių priežasčių ir norite išeiti iš Microsoft Office Norėdami išbandyti kitą biuro rinkinį, turėtumėte žinoti, kad yra įvairių parinkčių su panašiomis funkcijomis ir nemokamai. Apžvelgiame kai kuriuos iš jų.

Google dokumentai

Google dokumentai yra „Google“ internetinio biuro rinkinio dalis, G Suite. Jis pasiekiamas internete visiems, kurie yra užsiregistravę „Gmail“ arba turi „Google“ paskyrą. Paketas turi panašias į „Office“ programas, juo paprasta naudotis ir jis labai intuityvus.

Galėsite parašyti arba sudaryti savo dokumentą internete ir atsisiųsti jį įvairiais formatais. Be to, jūs turite nemokamą 15 GB saugyklą, skirtą failams išsaugoti, viešai arba privačiai bendrinti, ir daug kitų šiame internetiniame rinkinyje pasiekiamų parinkčių.

Pasiekite „Google“ dokumentus

SoftMaker FreeOffice

Žinomas kaip viena iš pirmųjų nemokamų MS Office parinkčių, SoftMaker FreeOffice ji turi puikią savybę – suderinama su beveik, jei ne visais, „Office“ programų failų formatais.

Lengvi, lengvi, lengvai montuojami žodžiai geriausiai apibūdina SoftMaker FreeOffice. Galite eksportuoti failus į EPUB formatą ir dar daugiau.

Atsisiųskite „SoftMaker FreeOffice“.

WPS biuras

WPS biuras yra pilnas ir galingas biuro rinkinys. Su Microsoft Office dokumentais galėsite dirbti be problemų. Šis rinkinys siūlo dokumentų pasirašymo ir šifravimo funkcijas, išskirtines PDF failų paslaugų programas ir kt.

Rekomenduojama įdiegti WPS Office santykinai galinguose kompiuteriuose arba kurie atitinka kūrėjo rekomenduojamus reikalavimus, nes mažiau galinguose kompiuteriuose tai sukelia tam tikrų vėlavimo problemų.

Atsisiųskite WPS Office

LibreOffice

Jei norite, kad jūsų rinkinys būtų įdiegtas kompiuteryje arba nešiojamajame kompiuteryje, LibreOffice tai idealus variantas. Jis turi pagrindines MS Office programas, todėl yra suderinamas su failais iš jo, nors gali atsirasti skaitymo klaidų.

Tai vienas iš išsamiausių biuro rinkinių, kurį galima įsigyti nemokamai. Jame yra šimtai funkcijų ir kai kurių funkcijų, kurių nėra nemokamose „MS Office“ versijose, todėl ji bus tikrai praktiška ir įdomi.

Atsisiųskite „LibreOffice“.

Tik biuras

Ką daryti, jei sumaišysite „Microsoft Office“ galią ir universalumą bei nemokamą „LibreOffice“ patirtį? Rezultatas labai aiškus. Yra apie Tik biuras.

Nors dauguma vartotojų mažai žinomi, OnlyOffice yra gana išsamus biuro rinkinys ir be problemų lengvai konkuruoja su LibreOffice.

Vienas iš labiausiai pastebimų kritikų yra jo dizainas, kuris yra sudėtingo MS Office dizaino ir kai kurių skyrių „LibreOffice“ paprastumo sintezė.

Atsisiųskite „OnlyOffice“.

Zoho biuras

Jei dirbate arba skelbiate „WordPress“, tikėtina, kad rinkinys taps jums pažįstamas Zoho biuras. Tai paprastas biuro rinkinys, turintis daug potencialo. Viena iš pagrindinių jo savybių yra galimybė įkelti leidinius tiesiai į svetaines, kuriose naudojama „WordPress“ TVS.

Prisijunkite prie Zoho Office svetainės

„iWork“, skirta „iCloud“.

Nors ir ne visiškai nemokama, „iWork“, skirta „iCloud“. siūlo tris pagrindines, bet veiksmingas savo internetinio biuro rinkinio programas nemokamai. Naudodami „Pages“, „Keynote“ ir „Number“ galite dirbti tai, ko jums reikia internete.

Tai akivaizdi „Microsoft Office Online“ ir „Google Docs“ konkurencija, tačiau ji dar nėra tokia išbaigta kaip dviejų konkurentų. Jis turi minimalistinį dizainą ir sąsają, taip pat galite mėgautis visiškai nemokama 5 GB saugykla ir galimybe įsigyti mokamą versiją.

Pasiekite „iWork“, skirtą „iCloud“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found