Pirmasis Doogee Shoot 1 fotoaparato išpakavimas ir peržiūra

Doogee tai kitoks prekės ženklas. Jei ieškome kuo pigesnio vidutinės klasės terminalo, labai tikėtina, kad pakeliui susidūrėme su įmonės išmaniuoju telefonu. Tačiau „Doogee“ telefonai išsiskiria tuo Kiekviena nauja išmaniųjų telefonų serija, kurią jie pateikia rinkai, visada turi „kažką“, dėl kurio jie yra ypatingi. Skiriasi nuo kitų konkurentų.

Vienas geriausių pavyzdžių yra Doogee Shoot 1, išmanusis telefonas, nurodantis rūpestingumą, su kuriuo gamintojas elgėsi su visais susijusiais aspektais fotoaparatas Iš įrenginio: dviguba galinė kamera su dviguba blykste ir vienas plataus kampo priekis. Ar žinote kokį nors kitą prekės ženklą, siūlantį panašias funkcijas už šiek tiek daugiau nei 100 USD?

„Doogee Shoot“ išpakavimas 1

Jau dabar numatau, kad likusius telefono aspektus, pvz dizainas, ekranas ir programinę įrangą Jie puikiai dera su puikia dviguba kamera, kurią matė šis Shoot 1, bet nieko geriau nei pažvelgti į pirmasis vaizdo įrašas apie terminalo išpakavimą kad galėtume išsamiau įvertinti bendrą telefono koncepciją ir pojūčius, kuriuos jis mums perduoda:

Kaip matome vaizdo įraše, Doogee Shoot 1 turi ekranas su FullHD raiška5,5 colio, MT6737T keturių branduolių 1,5 GHz procesorius, 2 GB RAM, 16 GB vidinės atminties, turtinga 3300 mAh baterija, ir žinoma:

  • A 8MP priekinė kamera Platus kampas.
  • Dvi 13 MP + 8 MP galinė kamera su dviguba blykste.

Šiuo metu kalbėtume apie mobilųjį telefoną, kuris turėtų kainuoti apie 150 eurų. Būtent tai yra vienas iš jo privalumų, t. y. tai, kad nors įprasta kaina jau sumažinta (123 €, keisti apie 129 USD), šiuo metu Galime įsigyti Doogee Shot tik už 106 € (arba 109 USD pakeisti). Atvirai kalbant, sunku įveikti panašias charakteristikas turinčius išmaniuosius telefonus.

Dvi kamera ir dviguba blykstė

Neabejotina, kad kamera yra pagrindinė šio terminalo stiprybė, ir nieko keisto. Jo dviguba galinė kamera turi 2 objektyvus, 13MP ir antrą 8MP kamerą, kuri atlieka palaikymo užduotis. Pagrindinė antrinės kameros funkcija yra ne kas kita, kaip užfiksuoti informaciją apie vaizdo gylį kai fotografuojame su plačia diafragma.

Kai naudojame plačios diafragmos režimą, turime galimybę reguliuoti tą diafragmą, kuri leidžia pasiekti tam tikrų efektų bokeh labai sėkmingas ir kokybiškas. Efektas bokeh yra fotografavimo technika, leidžianti sulieti vaizdo dalis (pvz., foną) per objektyvą, kad būtų paryškinti objektai ir žmonės, ir tai yra funkcija, su kuria galime labai patogiai dirbti su šiuo terminalu dėl puikios jūsų lęšių kokybę.

Atkreipkite dėmesį, nes jei apsirikdami pirštu uždengiame kurį nors lęšį, ekrane pasirodys įspėjimas. Pasirašykite, kad naudojame dvigubą kamerą pagal visus įstatymus.

Priekinė kamera, 8MP platus kampas 88° ir režimas graži

Priekinė „Shoot 1“ kamera taip pat išsiskiria savybėmis, kurių neįmanoma pamatyti jokiam kitam konkurentui. Įprasta būtų rasti 5 MP kamerą, kuri būtų šiek tiek daugiau nei funkcionali, tačiau, kaip sakiau pradžioje, Doogee skyrė daug rūpesčio ir atsidavimo Shoot 1 fotoaparatui ir tai rodo: priekinėje kameroje yra 8 MP, su plačiakampiu objektyvu, kuris pasiekia 88 ° matymo kampą.

Dėl objektyvo kokybės taip pat galime fotografuoti su labai mažai triukšmo net esant prastam apšvietimui. Ji siūlo galimybę fotografuoti, kai šypsomės, ir net pirštų atspaudų užraktą. Norėdami papildyti fotoaparato funkcijų rinkinį, jame taip pat yra veido atpažinimas, kurios dėka galėsime atlikti „grožio patobulinimus“ su neįtikėtinu personalizavimo lygiu.

Šie patobulinimai ne tik padeda pagerinti mūsų asmenukes, bet ir leidžia mums pakeisti lūpų spalvą, pridėti akių šešėlių, pakeisti šukuoseną ir įvairius pritaikymus toks populiarus tarp jaunų moterų šiandien. Kad susidarytume idėją, galime atlikti net krūtų didinimą!

Neabejotina, kad gamintojas labai daug dirbo kurdamas ir vystydamas asmenukių kamerą. To įrodymas yra ir tai geba prisitaikyti prie odos spalvos, ypač jei žmogus priešais jus yra spalvotas.

Doogee Shoot 1 nuomonė ir galutinis balansas

Kaip minėjome pradžioje, Doogee Shoot 1 yra pirmasis išmanusis telefonas šioje serijoje Šaudyti, kuris išsiskiria geru kainos ir kokybės santykiu, siūlanti technines specifikacijas už kainą, kurią sunku prilygti kitų asortimento konkurentų kainai (atminkite, kad jo kaina yra labai maža 106 €, keisti apie 109 USD). Bet jei turime pažvelgti į ką nors apie šį „Doogee Shoot 1“, tai yra jo kamera. Puiki dvigubo objektyvo, dvigubos blykstės galinė kamera su puikiais „bokeh“ efektais ir hipervitamininė asmenukių kamera, kurią labai sunku pamatyti aplink šias dalis.

Teigiami aspektai

  • Tvirta ir kokybiška apdaila
  • Dviejų SIM kortelių palaikymas
  • „MicroSD“ įjungtas
  • Dviguba kamera
  • Pirštų atspaudų skaitytuvas priekyje
  • Puikus kainos ir kokybės santykis

Neigiami aspektai

  • C tipo USB nepalaikomas
  • Garsiakalbiai šiek tiek laisvi

Ką manote apie Doogee Shoot 1? Norėdami pasikalbėti šia ir bet kuria kita susijusia tema, nedvejodami peržiūrėkite komentarų laukelį.

Doogee | Pirkite Doogee Shoot 1

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found