Kaip prisijungti prie Robinsonų sąrašo: Atsisveikink su telefono šlamštu!

Jau porą metų Nenustoju gauti komercinių skambučių. Reklama telefonu, kai manęs prašo pasamdyti jų paslaugas tikrai primygtinai. Paprastai nusprendžiu nekelti ragelio, bet tai tik padeda jiems sistemingai ir kasdien skambinti.

Vienintelis dalykas, kuris veikia, yra pasikalbėti su jais ir išsiųsti juos pakvėpuoti. Tada jie kurį laiką nustoja jums skambinti, nors tai neišgelbės jūsų nuo sugrįžimo „išimti sunkiosios artilerijos“, kai turės naują pasiūlymą. Ką galima padarytisustabdyti tokio pobūdžio priekabiavimą telefonu?

Pirmoji priemonė: skambintojo ID ir verslo numerio blokavimas

Pirmas veiksmas, kurio galime imtis šiuo klausimu, yra pradėti blokuoti telefono numerius kad jie reklama daro mūsų gyvenimą neįmanomą. Tai gali mums padėti, kai jau gavome reklaminį skambutį.

Dar galime žengti žingsnį toliau, pvz įdiegti skambintojo ID kaip TrueCaller. Naudojant šią programą, kai sulaukiame komercinio skambučio, ekrane pasirodys įmonės pavadinimas su šlamšto etikete. Taigi galime užblokuoti tą numerį arba tiesiogiai atmesti skambutį, dar net nepakėlus ragelio.

Šis paskutinis būdas puikiai tinka norint išvengti skambučių iš telefono kompanijų ir panašių dalykų, kurie naudoja paslėptą numerį ar net skirtingus telefono numerius, kad būtų išvengta tapatybės. O kas, jei norime, kad būtų galutinis telefoninio pašto šiukšlių problemos sprendimas?

Tokiu atveju mes turime tai padaryti užsiregistruoti į Robinzonų sąrašą.

Kas yra Robinsonų sąrašas?

Robinzonų sąrašas yra reklamos išskyrimo failą valdo Ispanijos skaitmeninės ekonomikos asociacija (ADIGITAL). Registracija į šį sąrašą yra nemokama ir įsigalioja trečią mėnesį po išrašymo. Jis veikia tiek su telefono skambučiais, tiek el. paštu, paštu ar kitomis priemonėmis.

Taigi, kai įmonė ketina vykdyti reklaminę kampaniją, ji turi susipažinti su Robinsonų sąrašu, kad iš jo neįtrauktų registruotų asmenų – kaip nurodė Ispanijos duomenų apsaugos agentūra.

Venkite sutikimo: geriau prevencija nei gydymas

Iš esmės teorija atrodo lengva ir aiški. Tačiau turime nepamiršti, kad tai netrukdo įmonėms, kurioms davėme sutikimą, bombarduoti mus reklama sausuma, jūra ir oru.

Be to, įmonės taip pat gali siųsti mums reklamą el. paštu, WhatsApp ar kitais būdais, jei yra išankstiniai sutartiniai santykiai ir reklamuojamas produktas ar paslauga yra panaši.

Tokiais atvejais reklamuotojas privalo mums pasiūlyti tiesioginį būdą, kaip nustoti gauti tokio tipo reklamą. Pavyzdžiui, jei tai naujienlaiškis arba informacinis biuletenis, tame pačiame komerciniame el. laiške turėtume rasti nuorodą, leidžiančią atsisakyti prenumeratos.

Geriausia neįsitraukti į tokio tipo žaidimus neduoti sutikimo naudoti mūsų duomenis reklamos tikslais. Žinote, kai užsiregistruojame dalyvauti konkurse, pasiūlyme ar akcijoje. Arba kai užsiregistruojame gauti paslaugą. Nepamirškite visada atžymėti laukelį, kuriame prašoma mūsų sutikimo tokiai veiklai.

Kaip prisijungti prie Robinsonų sąrašo ir nebegauti nepageidaujamos reklamos

Tačiau norint užsiregistruoti Robinsonų sąraše, reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Mes patenkame į oficialią Robinsonų sąrašo svetainę.
  • Mes paspaudžiame mygtuką "Prisijunk prie sąrašo”.

  • Mes pasirenkame "Nukreipk į save”.

  • Kitas, užpildome atitinkamą formą su mūsų asmens duomenimis.
  • Kai registracija bus baigta, gausime el suaktyvinti paskyrą. Svarbu perskaityti laišką ir spustelėti nuorodą "Patvirtinkite el.pašto adresą“ Norėdami tęsti procesą.

  • Ši nuoroda nuves mus į Robinson List valdymo skydelį. Iš čia galime pridėti pašto adresai, el. pašto paskyros, telefono numeriai ir trumpoji žinutė.

Nuo šio momento belieka nurodyti telefono numerį, kuriame nenorime vėl vargti su reklama ir šiukšlėmis. Sistema leidžia pridėti daugiau nei vieną telefono numerį.

Kai įtrauksime savo numerį į Robinsonų sąrašą, pamatysime, kad valdymo skydelyje pasirodys naujas mygtukas "Skambučio atšaukimas“. Iš čia mes galime užklausa iš įmonių, kurių klientai jau esame (arba buvome praeityje) neskambinti mums reklaminiais skambučiais.

Paprastai tai kyla iš perlų, kad būtų išvengta visų tų skambučių iš mūsų senų telefono kompanijų, kurios nesiliauja mums skambinusios ir vėl sudaryti sutartį su jomis. Jie linkę būti labai atkaklūs ir asmeniškai mane labiausiai erzina.

Robinsonų sąrašą gerbia dauguma telerinkodarą užsiimančių įmonių, tad bent jau Ispanijoje šiandien tai tikrai efektyvi formulė atsikratyti tokio tipo nepageidaujamų skambučių.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės