10 puikių būdų pakartotinai panaudoti seną USB atmintinę – laimingas „Android“.

USB atmintinė gali būti naudojama be galo daug. Jei nusipirkome naują pendriką ir nežinome, ką daryti su tuo senu USB, kurį laikome stalčiuje, visada galime jį naudoti nešiojamai antivirusinei programai neštis. Tačiau tai tik viena iš daugelio idėjų, kurias galime pritaikyti praktiškai bet kam, ką pritaikome šiek tiek išradingumo.

Toliau apžvelgsime keletą labai įdomių paslaugų, kurias galima pakartotinai naudoti ir suteikti gyvybės mūsų senam pendriukui. Pasilikite iki įrašo pabaigos, nes kai kurios iš šių idėjų tikrai nėra veltui. Eime ten!

1- Naudokite USB atmintinę kaip saugos raktą

Jei norime apsaugoti savo kompiuterį ir kad niekas jo nepasiektų be mūsų leidimo, galime naudoti tokį įrankį kaip Plėšrūnas. Atsisiuntę ir įdiegę programą, programa paprašys mūsų įdėti USB diską, kad sukurtume konkretų raktą, kuris bus naudojamas kompiuteriui atrakinti.

Taigi, kas 30 sekundžių „Predator“ analizuos mūsų sistemą ir, nustatęs, kad USB neprijungtas prie kompiuterio, automatiškai jį užblokuos, užkertant kelią bet kokiai neteisėtai prieigai.

2- Sukurkite programos diegimo įrenginį

Jei turėsime tam tikrą skaičių programų, kurias reguliariai diegiame keliuose kompiuteriuose arba periodiškai, tikriausiai galėsime daug gauti iš tokio įrankio kaip Devintas.

Su šia programa galime sukurti vieną diegimo failą su visomis dažniausiai naudojamomis programomis, kad galėtume lengvai juos įdiegti vienu ypu. Norėdami tai padaryti, tereikia pasirinkti mus dominančias programas, perkelti Ninite į USB atmintinę ir prijungti prie bet kurio kompiuterio, kad visas tas programas būtų galima lengvai ir patogiai įdiegti.

3- Sukurkite USB, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodžius

Jei naudosime vietinę paskyrą norėdami pasiekti „Windows 10“, tam tikru momentu galime pamiršti slaptažodį. Kam niekada nebuvo nutikę? Jei esate vienas iš tų užmarštų žmonių gyvenime, niekada nėra bloga mintis turėti USB slaptažodžio nustatymo iš naujo. Taigi, jei vieną dieną pamirštame prieigos raktą, galime tiesiog prijungti USB ir sistema leis pakeisti slaptažodį nauju. Visa tai nereikia nurodyti, kuris buvo ankstesnis prieigos kodas.

Norėdami sukurti vieną iš šių įrenginių sistemoje „Windows 10“, atidarykite „Cortana“ ir įveskite „Kontrolės skydelis“. Valdymo skydelyje eikite į "Vartotojų abonementai -> Vartotojų abonementai“. Šoniniame meniu pasirinkite "Sukurkite slaptažodžio nustatymo iš naujo diską“Ir vykdykite nurodymus.

4- Sukurkite taisymo diską

Jei turite USB atmintinę, kurios nebenaudojate, galite ją konvertuoti į diagnostikos ir taisymo įrenginį naudodami įrankius, leidžiančius išbandyti atmintį, standžiojo disko skaidinius ir dar daugiau.

Norėdami tai padaryti, atsisiųskite paketą Hiren batai ir naudoti tokią programą kaip Rufusas Norėdami sukurti įkrovos USB su ką tik atsisiųstu .iso failu. Baigę paleiskite kompiuterį iš išorinio USB disko ir pasirinkite norimą naudoti įrankį.

5- Naudokite jį kaip tinklo diską

Daugelis maršrutizatorių turi USB įvestį. Mes galime naudoti tą prievadą USB atmintinei prijungti ir naudoti kaip tinklo diską.

Tokiu būdu įrenginys ir jo turinys bus pasiekiami iš bet kurio prie mūsų tinklo prijungto kompiuterio ar įrenginio, kuriuo galėsime daryti svarbių failų kopijas ar leisti muziką, vaizdo įrašus ir pan. iš bet kur.

6- Paverskite jį mirusiu lašu

„Negyvas lašas“ yra Berlyno menininko Aramo Barthollo pradėta kultūrinė iniciatyva, kuria siekiama suabejoti interneto šnipinėjimu, informacijos saugumu ir failų saugojimu debesyje.

Iš esmės „Dead Drop“ susideda iš pritvirtinkite USB atmintinę prie sienos jūsų mieste. Tikslas yra turėti galimybę bendrinti bet kokį turinį visiškai neprisijungus ir anonimiškai sukuriant failų mainų tinklą, neprieinamą prie interneto.

7- Nešiojamoji operacinė sistema

Kitas gana plačiai paplitęs USB atmintinių naudojimas yra jų naudojimas kaip nešiojama Linux versija. Kažkas, kas gali būti puiku, kai negalime paleisti „Windows“ ir taip įkelti „Linux“ į kompiuterį iš USB ir pašalinti bet kokį virusą arba padaryti atsarginę svarbių failų, kuriuos išsaugojome standžiajame diske, kopiją.

Norėdami įdiegti „Live“ Linux versiją savo laikmenoje, turime atsisiųsti programą, vadinamą Universalus USB diegimo įrankis, kurio dėka galime sukurti įkrovos USB su Linux.

8- Naudokite USB laikmeną kaip RAM atmintį

Tie, kurie turi „Windows 10“ kompiuterį su šiek tiek pasenusia aparatūra, gali naudoti seną USB, kad jis veiktų kaip RAM priedas kompiuterio.

Viskas, ką turime padaryti, tai prijungti laikmeną prie kompiuterio, atidaryti failų naršyklę ir eiti į "Ši komanda“. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite nuimamą diską, eisime į "Savybės"Ir einame į skirtuką" ReadyBoost ".

Suaktyvinus šią funkciją, sistema laisvą vietą USB atmintinėje naudos kaip virtualiąją atmintį, padidina operacinės sistemos greitį ir leidžia paleisti tam tikras programas, kurios kitu atveju negalėtų veikti sename kompiuteryje arba su labai žemo našumo komponentais.

Jei jūsų kompiuteris yra per galingas, gausite tokį pranešimą.

9- Nešiojamas žiniatinklio serveris

Jei esate žiniatinklio kūrėjas, tikrai turėsite savo vietinį serverį kompiuteryje, kad galėtumėte išbandyti programas ar žiniatinklius, su kuriais dirbate. Problema ta, kad jei mūsų standusis diskas sugenda arba kompiuteryje kyla kokių nors kitų problemų, rizikuojame prarasti visą savo darbą.

Sukurkite nešiojamąjį žiniatinklio serverį USB atmintinėje Tai gali būti naudinga kaip saugumo priemonė, tačiau taip pat labai naudinga, kad galime išbandyti mūsų programas kitoje įrangoje „skraidydami“. Galime sukurti savo nešiojamą žiniatinklio serverį USB su tokiomis programomis kaip Server2Go arba XAMPP paleidimo priemonė.

10- Užšifruokite USB ir naudokite jį slaptiems duomenims saugoti

Jei nežinome, ką daryti su savo senu pendriuku, visada galime jį užšifruoti ir panaudoti privatiems duomenims išsaugoti, kuriuos norime laikyti kuo labiau paslaptyje. Tam mums reikia tokios programos kaip „VeraCrypt“, „Bitlocker“. ar panašiai.

Atsisiuntę programą, labai atidžiai vykdykite instrukcijas ir svarbiausia: nepamirškite slaptažodžio. Tai vienintelis dalykas, kuris leis mums pasiekti USB turinį.

Be to, mes taip pat galime suteikti naujos gyvybės savo senajam USB, naudodami juos kaip nuotraukų albumą, kaip neprisijungus pasiekiamą muzikos biblioteką arba net šiek tiek modifikuoti ir pritaikyti pendriką, kad jis atrodytų daug patrauklesnis. O ką jūs sakote, ar žinote kitų įdomių tipiško pendriuko, kurį šimtmečius pamiršome stalčiuje, panaudojimo būdų?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found