Kaip pakeisti skiriamąją gebą ir atnaujinimo dažnį „Android“.

Pastaraisiais mėnesiais pradėjo naudotis pagrindiniai telefonų prekės ženklai, tokie kaip Google, Razer Phone ir OnePlus 90Hz ekranai ir net 120Hz. Dėl to viskas atrodo daug sklandžiau ir greičiau nei įprasti 60 hercų ekranai, kur ekranas „tik“ atnaujinamas 60 kartų per sekundę. Tačiau randame ir šalutinį poveikį, t. y. dėl didelio atnaujinimo dažnio ir vis didesnės skiriamosios gebos ekranų baterijos sunaudojama daug daugiau. Ką galite padaryti dėl to?

Šia prasme akivaizdžiausias atsakymas yra sumažinti mūsų ekrano skiriamąją gebą 2K arba QHD (ar bet kas) ir sumažinti atnaujinimo dažnį į daug labiau pagrįstą mūsų terminalo autonomijos skaičių.

Susiję skaitymai: 10 geriausių „Android“ akumuliatoriaus taupymo gudrybių

Kaip pakeisti ekrano skiriamąją gebą „Android“.

Tiesa ta, kad smalsu, kad kažkas nori sumažinti savo aukščiausios kokybės telefono ar planšetinio kompiuterio ekrano vaizdo kokybę, tačiau, kaip minėjome, tai visas deguonies balionas įrenginio baterijai. Norėdami atlikti šį veiksmą, turime atlikti tik nedidelį koregavimą:

  • Įeiname į meniuNustatymai"Iš Android.
  • Spustelėkite "Ekranas -> Ekrano skiriamoji geba”.
  • Pasirenkame norimą ekrano skiriamąją gebą. Kuo mažesnė skiriamoji geba, tuo mažiau bus apibrėžti ekrane rodomi elementai.

Šių nustatymų vieta skirtinguose terminaluose gali skirtis, nors reikia pažymėti, kad ši parinktis galima ne visuose terminaluose, nes tai yra funkcionalumas, kuris visiškai priklauso nuo gamintojo.

2 būdas: suaktyvinkite kūrėjo parinktis

Jei mūsų mobilusis neleis sumažinti raiškos iš ekrano nustatymų, turėsime tai padaryti kitu būdu. Tokiu atveju būtina suaktyvinti „parinktys kūrėjams“, meniu, kuris paprastai yra paslėptas. Kad jis būtų matomas, eikite į "Nustatymai -> Telefono informacija“ ir 7 kartus iš eilės spustelėkite pastatymo numerį.

Toliau, jei pereisime į „Nustatymai -> Sistema"Mes pamatysime, kad yra naujas meniu, vadinamas"Gamintojo nustatymai“. Mes ėjome ir leidomės, kol radome lauką "Mažesnis plotis“. Kuo mažesnė jo reikšmė (dp), tuo didesni elementai bus rodomi ekrane.

Šis pakeitimas neturi tiek įtakos akumuliatoriaus taupymui, nes keičiame ne pačią skiriamąją gebą, o virtualius pikselius (dpi), neatsižvelgdami į realų ekrano pikselių tankį (galite pamatyti išsamesnę informaciją apie šio termino reikšmę šiame kitame Medium.com paskelbtame įraše). Bet kokiu atveju, jei norime, kad piktogramos ir Android sąsaja atrodytų didesnės, tai yra būdas tai pasiekti be didelių komplikacijų.

3 būdas: ar turite root teises?

Jei mūsų įrenginys yra įsišaknijęs, taip pat galime pakeisti ekrano skiriamąją gebą naudodami tam skirtą programą, pvz., Lengvas DPI keitiklis arba Ekrano poslinkis. Abiem atvejais įdiegus programą tereikia įvesti norimą skiriamąją gebą, kad pakeitimas būtų pritaikytas.

Atsisiųskite QR kodo paprastą DPI keitiklį [Root] Kūrėjas: chornerman Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo ekrano pakeitimą Kūrėjas: Aravind Sagar Kaina: Nemokama

Du įrankiai, kurie yra vieni geriausių šakninės programos, skirtos Android.

Kaip sumažinti ekrano atnaujinimo dažnį

Ekrano atnaujinimo greičio reguliavimas yra dar vienas veiksnys, galintis padėti sumažinti AMOLED, IGZO ir IPS plokščių baterijos sąnaudas – 90 Hz ir 120 Hz.

Jei turime šių savybių mobilųjį telefoną ir norime sumažinti jo atnaujinimo dažnį, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Mes įėjome"Nustatymai -> Ekranas”.
  • Atidarome išskleidžiamąjį meniu „Išplėstinė“.
  • Mes suaktyviname skirtuką "Sklandus ekranas“. Naudojant šią konfigūraciją, mobilusis telefonas sukasi nuo 60 Hz iki 90 Hz, priklausomai nuo to momento poreikių.

Taip Pixel 4 yra reguliuojamas atnaujinimo dažnis ir nors kiekvienas prekės ženklas ar gamintojas turi savo būdą valdyti šią funkciją, paprastai ją rasime sistemos ekrano nustatymuose. „Pixel 4“ atveju „Smooth Display“ veikia kaip akumuliatoriaus tausojimo priemonė, įjungianti 90 Hz dažnį tik tada, kai slenkame sąraše ar žaidžiame intensyvų žaidimą.

Susijęs įrašas: Kaip pakeisti šrifto dydį „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found