Sudie 2016! Specialūs „GearBest“ metų pabaigos pasiūlymai – „The Happy Android“.

Po 3 savaičių 2016-ieji vargu ar bus mūsų atmintyje. Dėl savo gerų ir blogų dalykų metai pasiekė neišvengiamą ciklo pabaigą ir vėl iškils kaip feniksas, atgimęs kitą sausio mėnesį.

Ar gerai elgeisi ir norite padovanoti sau? Ar pasielgei akivaizdžiai blogai ir nori tai pataisyti kokia nors kaltės jausmo kupina dovana tam žmogui, kurio vardo net nedrįsti paminėti?

Šiandien ką tik startavo GearBest jūsų metų pabaigos reklama , kuris tęsis iki gruodžio 31 d. ir kuriame galime rasti įdomių atvirai įdomių straipsnių amalgamą už mažesnę kainą.

Išmanieji telefonai

The Yotaphone 2 Tai telefonas, kuris pasirodęs 2015 metais kainavo daugiau nei 500 eurų. 2016 metais jo kaina buvo gerokai sumažinta ir galime įsigyti už kiek daugiau nei 100 eurų. Tai unikalus telefonas Turi 2 ekranus: priekinį ir galinį elektroninį rašalo ekraną.

Išmaniųjų telefonų skiltyje taip pat rasime pasiūlymų „Xiaomi Redmi Note 4“., Vernee Apollo Lite, LeTV LeEco Le Max 2 arba Elephone S7, tarp kitų.

Nešiojamieji kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai

Skyriuje, skirtame nešiojamiesiems kompiuteriams ir planšetiniams kompiuteriams, Yepo 737S (163 eurai) ir Xiaomi MiPad2 (201 euras). Yepo 737S modelis yra 13 colių ultrabook su Windows 10 ir dizainu, labai panašiu į pripažinto MacBook Air, elegantiškas ir stilingas.

Kaip naujovė, šios versijos„Xiaomi MiPad2“ yra su „Windows 10“. kaip operacinė sistema. 7,9 colio ekranas, Intel Atom X5 procesorius ir IPS tinklainės ekranas.

Išmaniosios apyrankės

Jei esate sportininkas ir dar neišbandėte išmaniosios apyrankės, tai gali būti tinkamas metas žengti šuolį. Apyrankės kaip Elephone ELE MGCOOL Band 2 banga NR.1 F1 Jos labai geros kainos, vos siekia 20 eurų ir leis kontroliuoti pulsą ar miego kokybę.

Namų elektronika

Namų elektronikai skirtame skyriuje randame keletą kokybiškų dulkių siurblių robotų, tokių kaip Xiaomi Mi roboto dulkių siurblys arba robotai AŠ GYVENIMAS (Pastarieji taip pat labai geri ir jų kainos arti 100 eurų). Kaip naujovė, FortuneDragon FD (113 eurų), dvejopo naudojimo akumuliatorinis stačias dulkių siurblys, konvertuojamas į rankinį dulkių siurblį.

Be šių, yra daug kitų įdomių įrenginių ir gaminių, kuriems dėl metų pabaigos akcijos taikomos didelės nuolaidos: didelis asortimentas rc dronai, 3d spausdintuvai nuo 188 eurų, skaitmeniniai mikroskopai už 20 eurų ir daugiau naktinio matymo teleskopai.

Norėdami pamatyti likusią reklamos dalį, žemiau yra prieigos prie jos nuoroda.

GearBest | „Goodbye Promotion 2016“ išpardavimas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found