„Teclast F6 Pro“ – nešiojamasis kompiuteris su 8 GB RAM ir 128 GB SSD

Teclast yra vienas iš pirmaujančių planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių gamintojų Kinijos rinkoje. Nors jame yra visų skonių ir spalvų įrenginių, jis tikrai išsiskiria aukščiausios klasės vidutinės klasės kategorijoje. Puikus to pavyzdys yra jūsų Teclast F6 Pro, nešiojamasis kompiuteris arba mini nešiojamasis kompiuteris, kuris patraukia dėmesį iš kelių kilometrų. Kodėl?

Apžvalgoje „Tectast F6 Pro“ – nešiojamasis kompiuteris, pritaikytas skristi į viršų

Šiandien gerą nešiojamąjį ar kompiuterį nuo kito išskiria jo kietasis diskas. Mes galime turėti gerą procesorių su gera RAM ir pasiekti velnišką našumą, bet jei turime SSD atminties įrenginįmes neabejotinai pakeisime. Teclast D6 Pro yra geras to pavyzdys.

Dizainas ir ekranas

Teclast F6 Pro yra nešiojamasis kompiuteris su 360 laipsnių pasukimu ir jutikliniu ekranu. Tokiu būdu galime suvienyti klaviatūrą ir ekraną, kad veiktų kaip planšetinis kompiuteris, pastatyti jį ant apversto V formos paviršiaus arba naudoti kaip nešiojamąjį kompiuterį.

Jame taip pat yra rašiklis su slėgio jutikliu norintiems panaudoti įrenginį savo meninei pusei atskleisti – taip, F6 Pro Stylus parduodamas atskirai.

Priekyje yra a 13,3 colio IPS ekranas su Full HD raiška (1920 x 1080) ir kraštinių santykis 16:9, žiūrėjimo kampas 178º. Jame pristatomas elegantiškas aliuminio korpusas, kurio matmenys yra 31,50 x 20,80 x 1,60 cm, o svoris – 1 388 kg.

Galia ir našumas

Atėjome į įdomiausią „Teclast F6 Pro“ dalį – jos techninę įrangą. Nukreipdami laivą randame a Intel Core M3 7Y30 septintoji karta su 14 nanometrų tranzistoriais ir 2,6 GHz dažniu. GPU yra a Intel Graphics 615 veikia 900 MHz dažniu, jis turi 8 GB DDR3 RAM ir vienetas128GB SSD talpa. Visa tai naudojant „Windows 10 Home“ kaip integruotą operacinę sistemą.

Praktiniais tikslais randame gana įprastą procesorių (šiek tiek žemesnį už i5), kuris vis dėlto labai auga dėl tų 8 GB RAM ir SDD disko, kuris jame yra standartiškai.

Skirtumas tarp įprasto eMMC disko ir SSD yra didžiulis, visiškai pakeičiantis vartotojo patirtį ir užtikrinantis precedento neturintį skaitymo ir rašymo greitį.

Kamera ir baterija

„Teclast F6 Pro“ turi 2,0 MP priekinę kamerą ir 5000 mAh talpos baterija, kurios veikimo laikas apie 4-5 val. Šiek tiek menka, bet tam tikru mastu priimtina autonomija, atsižvelgiant į tai, kad kiti panašūs konkurentai, tokie kaip „Cube Mix Plus“, yra arčiau 4500 mAh. Jei vykstame į kelionę, taip, įkroviklį turėsime visada turėti po ranka.

Ryšys ir prievadai

Kitas svarbus šio tipo įrenginių aspektas yra jo jungiamumas. F6 Pro turi SD atminties lizdą, HDMI išvestį, 2 USB 3.0 prievadus, USB Type C ir maitinimo prievadą. Jame yra dviejų juostų „WiFi“ (2.4G / 5G), naujausia „Bluetooth 4.2“ ir atrakinimas pirštų atspaudais.

//youtu.be/TrWJtqjrNDg

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu „Teclast F6 Pro“. Jo kaina yra 380,69 euro, pakeisti – apie 449,99 USD, GearBest. Subalansuota kaina už nešiojamąjį kompiuterį, kuris išsiskiria iš konkurentų dėl galingos RAM ir dėkingo SSD, kurį taip pat galima išplėsti. Jei ieškome kokybiško sąsiuvinio, tai vienas įdomiausių variantų, kurį šiuo metu galime rasti.

GearBest | Pirkite Teclast F6 Pro

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found