Geriausios programos grupiniams vaizdo skambučiams – „The Happy Android“.

Šiomis dienomis galite jaustis kiek vieniši, o be pokalbių per „Telegram“ ar „WhatsApp“ norisi dar kartą „pamatyti“ savo draugus ir artimuosius, net jei tik iš mobiliojo telefono ekrano. Dvipusiai vaizdo skambučiai visada yra puiku, bet ar tai nebūtų daug šaunu vaizdo konferencija su keliais žmonėmis mažam virtualiam susitikimui? Be jokios abejonės, tai daug labiau paguodžia, be to, nereikia skambinti visiems po vieną.

5 geriausios grupinių vaizdo pokalbių programos, skirtos „Android“ ir asmeniniam kompiuteriui

Vaizdo konferencijų įrankiai visada buvo glaudžiai susiję su nuotoliniu darbu ir verslo aplinka, tačiau šiais laikais jų socialinė funkcija išaugo eksponentiškai. Čia apžvelgsime kai kuriuos populiariausios grupinių vaizdo skambučių programėlės Android telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, taip pat staliniams kompiuteriams (Windows, Linux, Mac).

Google Duo

Turbūt geriausia grupinių vaizdo skambučių programa mobiliesiems telefonams, kurią galime rasti, dėl savo paprastumo ir lengvo naudojimo. „Google Duo“ suteikia galimybę rengti vaizdo konferencijas, kuriose dalyvauja daugiausia 8 žmonės, o žiniatinklio versija yra prieinama tiek „Android“, tiek „iOS“, taip pat asmeniniams kompiuteriams.

Kadangi tai yra tokia tiesioginė ir intuityvi programa, joje trūksta daug pažangių funkcijų, kurias randame kitose programose, pvz., „Hangout“, nors jei siekiame užmegzti vaizdo ryšį su keliais žmonėmis pačiu paprasčiausiu būdu, tai greičiausias ir geriausias būdas. veiksmingas būdas tai padaryti. Ypač rekomenduojama tiems, „kurie nesusitvarko su technologijomis“.

Atsisiųsti QR kodą Google Duo: Aukštos kokybės vaizdo skambučiai Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Pasiekite „Google Duo“ iš naršyklės

OOVOO

Nemokama programa, kurią reikia padaryti Grupiniai vaizdo skambučiai, kuriuose dalyvauja daugiausia 12 dalyvių. Jį galima naudoti „Android“, „iOS“, „MacOS“, „Windows“ ir „Amazon Fire“ ir turi keletą įdomių funkcijų, tokių kaip galimybė įrašyti vaizdo skambutį arba žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus su kitais dalyviais.

Kaip sakome, tai nemokama programėlė, nors ir palaikoma naudojant skelbimus, galinti pereiti prie aukščiausios kokybės plano, kad būtų pašalinta reklama ir pridėta keletas priedų, pavyzdžiui, sinchronizavimas tarp kompiuterio ir mobiliojo telefono ir saugyklos vietos debesyje.

Atsisiųskite QR kodą ooVoo vaizdo skambučių, teksto ir balso kūrėjas: ooVoo LLC Kaina: Nemokamas

Atsisiųskite OOVOO, skirtą „Windows“ arba „Mac“.

„Hangout“.

Puiki programa grupiniams vaizdo skambučiams iš Android telefono. „Hangout“ leidžia tai padaryti vaizdo konferencijos su iki 10 žmonių vienu metu, su HD vaizdo kokybe 720p. Programa taip pat prieinama žiniatinklio versija kitoms platformoms, tokioms kaip „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Linux“.

„Hangout“ taip pat leidžia sukurti nuorodą, kurią galėsime bendrinti su kitais žmonėmis, kad prisijungtume prie sesijos. Jei norime rengti internetinius seminarus edukaciniais tikslais, tai galime padaryti ir nemokamai, suaktyvinę "„Hangout on Air“.”(Be dalyvių limito).

Atsisiųskite QR kodo „Hangout“ kūrėją: Google LLC Kaina: Nemokama

Pasiekite „Hangout“ naudodami naršyklę

Skype

Puiki programa, skirta grupiniams vaizdo skambučiams atlikti. Su Skype galime atlikti grupinius balso skambučius iki 25 dalyvių ir vaizdo konferencijos iki 10 žmonių. Kaip sakome, visi jie visiškai nemokami, nors jei turime mokamą verslo paskyrą, vaizdo skambučių limitas gerokai padidėja iki 250 dalyvių.

Dabar jis turi trūkumą, ty leidžia tik grupinius vaizdo skambučius, jei prisijungiame iš kompiuterio. Jei turime mobilųjį telefoną, taip pat galime dalyvauti, taip, bet tik per balso pokalbį (Skype for Android turi vaizdo skambučio funkciją, bet tik tarp 2 žmonių).

Atsisiųsti skype į kompiuterį

Atsisiųskite „Skype“, skirtą „Android“.

Atsisiųskite QR kodą Skype: vaizdo skambučiai ir IM nemokamai Kūrėjas: Skype Kaina: Nemokamas

Nemokama konferencija

Galingas nemokamas kelių šalių vaizdo konferencijų organizavimo įrankis. Ji turi daugiau funkcijų, orientuotų į verslo pasaulį nei kitos panašios paslaugos, pvz., galimybė skambinti tarptautiniais skambučiais vietinio skambučio kaina, priminimų siuntimas, sulaikymo melodijos nustatymas arba pokalbis su komandos nariais prieš pradedant konferenciją.

Programa prieinama tiek mobiliesiems (Android ir iOS), tiek asmeniniams kompiuteriams, joje gali dalyvauti 400 dalyvių. Tai visai neblogai.

Atsisiųskite QR kodą FreeConference.com Kūrėjas: Iotum Global Holdings Inc. Kaina: Nemokama

Naršyklėje įveskite „FreeConference“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found