Kaip bendrinti „Wi-Fi“ slaptažodį nežinant, kas yra slaptažodis

„Ei, jūs, prisijungę prie „Wi-Fi“, ar galite perduoti man slaptažodį? sako vienas. „Atsiprašau, žmogau, bet aš negaliu tau padėti. Seniai prisijungiau ir Nepamenu, koks buvo slaptažodis. Jokios idėjos“, – atsako kitas. Ar kada nors atsidūrėte tokioje situacijoje?

Kai kas nors panašaus atsitinka mums, jei negalime pasikalbėti su žmogumi, kuris tikrai žino tinklo slaptažodį, turime išmesti visus biuletenius. Tiesą sakant, „Android“ leidžia matyti visus „Wi-Fi“ slaptažodžius, kuriuos išsaugojome mobiliajame telefone, tačiau norint pasiekti failą „wpa_supplicant.conf“, esantį šakniniame telefono skaidinyje, reikia ir root teisių. . Koks šurmulys! Apskritai, gana rimta netvarka, kurią turėtų sugebėti net pradinės mokyklos vaikas.

Kaip bendrinti „wifi“ slaptažodį iš „Android“ į bet kurį kitą mobilųjį telefoną

Naujojoje „Android 10“ versijoje „Google“ nusprendė išspręsti tokio tipo problemas, įskaitant savoji funkcija, leidžianti bendrinti „Wi-Fi“ slaptažodžius nereikia žinoti, kas yra slaptažodis. Kaip tik tai, ko mums reikia. Pastaba: ši funkcija taip pat pasiekiama kai kuriuose Xiaomi telefonuose su Android 9 ir MIUI sluoksniu, pvz., Redmi Note 7.

Norėdami tai padaryti, naudokite QR kodą, kuris rodomas mobiliojo telefono, prijungto prie „Wi-Fi“ tinklo, kurį norite bendrinti, ekrane. Iš čia bet kam pakanka nuskaityti QR kodą savo kamera ir jis gali automatiškai prisijungti prie Wi-Fi, neužsirašinėdamas prieigos kodo. Geriausia, kad šis triukas veikia su bet kokiu terminalu, tiek su Android, tiek su iPhone mobiliaisiais telefonais, todėl tai pats praktiškiausias sprendimas. Pažiūrėkime, kaip tai veikia.

  • Įeikite į „Android“ nustatymų meniu. Jei norite tai padaryti greitai, taip pat galite parodyti pranešimų juostą ir spustelėti krumpliaračio piktogramą.
  • Prisijunkite prie "Tinklas ir internetas"Ir pasirinkite"bevielis internetas”.

  • Šalia Wi-Fi tinklo, prie kurio esate prisijungę, pamatysite krumpliaračio piktogramą. Paspauskite jį.
  • Po tinklo pavadinimu, kartu su kitais duomenimis, pamatysite QR kodo formos piktogramą, kuri sako „Dalintis“. Spustelėkite jį.

Tada telefono ekrane bus rodomas QR kodas. Šiuo atveju bet kuris mobilusis telefonas nuskaito kodą sufotoaparatą ar programą, kad galėtumėte skaityti QR kodus Galite automatiškai prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo.

Jei mūsų fotoaparatas negali nuskaityti QR kodų, visada galime įdiegti tokią programėlę kaip „QR Code Reader“ arba „Karspersky“ „QR Scanner“. Abu yra nemokami „Google Play“ parduotuvėje.

Atsisiųskite QR kodo QR kodo skaitytuvą ir skaitytuvą, skirtą Android Kūrėjas: Kaspersky Lab Switzerland Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodo QR kodą ir brūkšninių kodų skaitytuvą (ispanų kalba) Kūrėjas: TeaCapps Kaina: Nemokamas

Pastaba: jei mūsų mobilusis telefonas yra 10 ar naujesnės versijos „Android“, šiuos QR kodus taip pat galime nuskaityti neįdiegę jokios programos, pasiekę „Nustatymai -> Tinklai ir internetas -> WiFi"Ir spustelėjus QR piktogramą, kuri pasirodo šalia parinkties"Pridėti tinklą”.

Kaip matote, tai labai paprastas būdas bendrinti „Wi-Fi“ slaptažodžius. Nesvarbu, ar neprisimename prieigos kodo, ar tai yra per ilgas ir sudėtingas raidinis ir skaitmeninis slaptažodis, naudodamiesi šia maža gudrybe galime ištrūkti be jokios netvarkos.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found