Geriausios programos ir svetainės seniems filmams žiūrėti

The klasikinis kinas Jis laikomas vienu ikoniškiausių istorijoje. Tai apima Šiaurės Amerikos filmų kūrimo tradiciją 1900–1960 m. Ji sugebėjo pritraukti didelę auditoriją ir tai daroma iki šiol. Žiūrėti senus filmus tai veikla ir hobis

Tobulėjant technologijoms, prieiga prie filmų, paremtų tokio tipo kinu, tapo pasauline. Štai kodėl atsiranda vis daugiau tinklalapių ir programų, leidžiančių mėgautis klasikiniais kino filmais. Trumpai sužinokite dešimt alternatyvų, kur galite mėgautis tokio tipo filmais.

Geriausios programos ir svetainės seniems filmams žiūrėti

Kalbėti apie klasikinį kiną – tai keliauti laiku atgal ir mėgautis vienu įsimintiniausių laikų kino pasaulyje. Paprastai tai yra tradicinis kinas, sudarytas iš konvencijų sistemos, kuri charakterizuoja kinematografijos tradiciją. Be to, jame naudojami tradiciniai ištekliai, neįvedant naujų elementų, dėl kurių stilius žlugdo. Ir jei tai yra jūsų mėgstamiausias turinys, žinokite šias parinktis norėdami žiūrėti senus filmus:

Nemokami filmai – geriausias klasikinis kinas (Peliculasmaniac)

Tai programa, kurioje galite rasti daug įvairių Nemokami visų žanrų filmai. Be to, jame yra klasikiniai filmai iš kino aukso amžiaus. Tai yra, nuo 40 iki 70. Ši programa pasižymi: apima ne tik filmus, bet ir televizijos programas bei serialus. Jame yra abėcėlinė filmų paieškos sistema, todėl prenumerata nebūtina.

Atsisiųsti QR kodo filmus nemokamai – geriausias klasikinis kinas Kūrėjas: Fractal Media Kaina: Nemokama

Klykiantis fabrikas

Taip pat žinomas kaip Shout Factory, jis laikomas filmų namais. Čia galite rasti: kultinių, klasikinių ir B pusės filmų. Apima tokį turinį kaip TV laidos, animacijos ir muzikos koncertai gyventi. Reikėtų pažymėti, kad ši programa teisėtai pasiekė turinį, gaudama licenciją tiek tinkluose, tiek didelėse studijose.

Įeikite į „Shout Factory“ svetainę

Viešojo domeno filmai nemokamai

Tai programa, kuri veikia kaip senų filmų kompiliatorius, paverčiantis juos viešaisiais filmais. Platforma leidžia peržiūrėti ir atsisiųsti juos nemokamai. Be to, galime rasti ilgą sąrašą filmų, skirtų kiekvienam skoniui. Svarbu nepamiršti, kad jų kokybė skiriasi.

Atsisiųskite QR kodo viešo domeno filmus Nemokamai Kūrėjas: Paprasta „Android“ Kaina: Nemokama

Kriterijaus kanalas

Svetainė, veikianti kaip tinklas JAV. Jai priklauso teisės į daugybę labai svarbių klasikinių ir šiuolaikinių filmų. Portale galime rasti rekomenduojamų filmų pasirinkimą. Jie yra išdėstyti skirtuke, kuris vadinamas kriterijų rinkiniu.

Kolekciją sudaro apie 1000 klasikinių, Holivudo, tarptautinių, meninių ir nepriklausomų filmų. Be to, galite rasti papildomo turinio, įskaitant interviu ir diskusijas. Tačiau ši paslauga nėra nemokama. Ji kainuoja mėnesinė arba metinė prieiga.

Įeikite į kriterijų kanalą

Seni, bet auksiniai

Tai „Android“ programa, siūlanti nemokamą klasikinių filmų pasirinkimą. Jo katalogą sudaro daugiau nei šimtas vadinamųjų filmų „Tai buvo klasikinio Holivudo filmo era“. Visos galimos šios eros parinktys įtrauktos nuo 1910 iki 1969 metų. Be to, svarbi detalė yra ta, kad ši programa yra nemokama, todėl ji suderinama su reklama. Išsami informacija, į kurią reikia atsižvelgti prieš atsisiunčiant.

Atsisiųsti QR kodo senus filmus – senus, bet auksinius Kūrėjas: Cast Tools Kaina: Nemokamai

Interneto archyvas

Tai svetainė, skirta pademonstruoti klasikinio kino esmę. Be to, jis sutelkė dėmesį į filmų, laikomų didele kultūrine verte, išsaugojimą. Tačiau tai neapsiriboja tik tuo, nes ji turi įvairių turinį, įskaitant nuotraukas, garso įrašus ir net dokumentus. Jo kataloge yra daugiau nei 22 000 galimų failų.

Įveskite interneto archyvo filmus

Kino detektyvas

Jis pasižymi tuo, kad yra tinklalapis, kuriame vartotojas gali žiūrėti senus filmus, dažniausiai nespalvotus. Šis puslapis turi dvi versijas. Pirmasis yra nemokamas, kai vartotojas privalo matyti reklamą. Ir vienas mokėjimas, už maždaug 4 eurus per mėnesį. Turinys gana įvairus ir platus, galima pamatyti visų žanrų senus filmus.

Įeikite į kino detektyvą

Fandoras

Tai svetainė, pagrįsta klasikiniu kinu. Jis specialiai sukurtas tokio tipo kino gerbėjams. Filmai atrinkti siekiant „populiarinti ir išsaugoti kino meną ir kultūrą“. Jūsų katalogas yra sudarytas iš daugiau nei 4000 filmų. Tai mokėjimo galimybė. Norėdami mėgautis šiais filmais interneto portale, vartotojas turi mokėti kas mėnesį arba kasmet.

Įveskite „Fandor“.

Netflix

Nors tai yra prenumeratos transliacijos paslauga, čia vartotojas gali mėgautis daugybe už gana mažą kainą. klasikinių ir senų filmų įvairovė. Pastaraisiais metais jo katalogas buvo sumažintas dėl licencijų galiojimo pabaigos, tačiau jis reguliariai atnaujinamas. Viena galimybė pasiekti filmų katalogą ir mėgautis gali būti naudojant slapti lyties kodai.

Atsisiųskite QR kodą „Netflix“ Kūrėjas: Netflix, Inc. Kaina: Nemokama

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found