Šį savaitgalį nemokamas serialas „Watchmen“ per HBO

„Watchmen“ serialo premjera įvyko beveik prieš metus per HBO, gerokai anksčiau nei protestai prieš rasizmą užpildė Amerikos gatves. Tačiau po pastaruoju metu išryškintų policijos brutalumo scenų, prieš daugiau nei 3 dešimtmečius Alano Moore'o ir Dave'o Gibbonso sukurtais personažais sukurtas šou atrodo kaip niekad aktualus.

Dėl šios priežasties ir kartu su Laisvės diena (birželio 19 d. Birželio d) Šiaurės Amerikoje, HBO nusprendė „išleisti“ 9 skyrius, kurie sudaro serialą. Watchmen bus prieinamas visiems nemokamai Neprisiprenumeravus platformos, šį savaitgalį (birželio 19, 20 ir 21 d.).

Kaip nemokamai žiūrėti „Watchmen“ per HBO

Miniserialas dabar pasiekiamas iš HBO.com svetainės, kad būtų galima transliuoti, kartu su kitu nemokamu aukščiausios kokybės turiniu pagal iniciatyvą „Celebrating Black Voices“. Tereikia spustelėti serijos failo mygtuką „Žiūrėti“, įvesti kontaktinį el. pašto adresą kartu su gimimo data ir pradėti atkūrimą. Taip paprasta!

Reikėtų paaiškinti, kad šis pasiūlymas galioja tik tiems, kurie gyvena JAV, todėl likusiose šalyse turėsime naudotis alternatyviais maršrutais. Pavyzdžiui, Ispanijoje HBO siūlo Nemokamas 2 savaičių abonementas, laikas, kurį galime išnaudoti norėdami pamatyti Watchmen ir, beje, įklijuoti gerą kitų serialų, tokių kaip DEVS, ką mes darome šešėlyje arba Pažabok savo entuziazmą kad taip pat verta, ir daug.

Apie ką yra serialas „Watchmen“?

Nors lūkesčiai buvo nuosaikūs (atminkite, kad tai tęsinys, paremtas jokiu ankstesniu komiksu), serialas sulaukė vieningų kritikų plojimų ir tapo vienas geriausių 2019 metų kūrinių.

„Watchmen“ prasideda Talsoje 1921 m. ir tiria sisteminio rasizmo palikimą Jungtinėse Valstijose“, – jie mini HBO. Nors serialas nuolat kartoja prisiminimus ir laiko šuolius pasakojime, pagrindinė istorija vyksta dabartyje, kur galime pamatyti, kaip evoliucionavo originalūs komikso veikėjai, tokie kaip Ozymandias, Doctor Manhattan ir Silk Spectre.

Damono Lindelofo HBO sukurtoje istorijoje taip pat yra kitų originalių personažų, sukurtų specialiai serialui, pavyzdžiui, budinčioji sesuo Night ir jos partneris Looking Glass, kurie kovos, kad atrastų tiesą už baltųjų viršenybės šalininkų grupės Septintosios Kabalerijos. Kas atsitiko Ozymandias po devintojo dešimtmečio pabaigos įvykių? Kur yra Daktaras Manhetenas? Istorija tyrinėja visus šiuos nežinomus dalykus ir daugelį kitų pasakojime, kuris spindi savo šviesa tokiuose skyriuose kaip „Dievas vaikšto į Abarą“ arba pačios serijos uždarymas. Daugiau nei patenkinama išvada su labai gerai susukta pabaiga, kuri vis dėlto palieka mažas duris galimam antram sezonui.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found