Kaip skambinti naudojant „Android“ nesurinkus telefono numerio – „The Happy Android“.

Turiu draugų, kurie beveik nenaudoja „Android“ klaviatūros daugiau nei reikia. Jei jie nori kalbėtis per WhatsApp, jie naudojasi praktiniais balso užrašais ir, jei jiems reikia atlikti paiešką „Google“ trauk virtualų asistentą nė sekundės nedvejodamas.

Didelis virtualių asistentų privalumas yra galimybė klausytis vartotojo. Sutinkame, kad situacijose, kuriose yra daug aplinkos triukšmo arba kai aplink mus daug žmonių, klausytis gali būti sudėtinga, bet kitais atvejais? Ten galime kreiptis į asistentą ir pamiršti parašyti ar įvesti skaičius.

Skambinimas balso komandomis iš „OK Google“.

„Google“ virtualaus asistento klausymosi funkcijose gerai žinoma Gerai Google, rasite pagalbos iškvietimą. Todėl jei norime paskambinti kuriam nors iš savo kontaktų ar tiesiog surinkti nežinomą telefono numerį, užteks eiti į OK Google paskambink mums.

Norėdami atidaryti „Android“ virtualų asistentą tereikia atidaryti klausymosi valdiklį arba garsiai pasakyti „OK Google“. (arba bent jau pakankamai aukštai, kad terminalo mikrofonas galėtų aiškiai užfiksuoti mūsų balsą), kad būtų įjungtas balso asistentas.

Kai asistentas įjungs klausymo režimą, mums tereikia pasakykite mūsų kontakto vardą arba telefono numerį, kuriuo norime skambinti kad padėjėjas imtųsi reikalų ir surinktų prašomą numerį.

Kaip įjungti OK Google Active Listening

Jei vis dar nesame suaktyvinę „Google“ balso asistento, galime suaktyvinti klausymą atlikdami šiuos veiksmus:

  • Atidarome Google programą.
  • Rodome šoninį programos meniu ir einame į "Nustatymai”.
  • Mes ketiname "Balsas -> Gerai „Google“ aptikimas”.
  • Aktyvuojame parinktį "Iš bet kurio ekrano“. Jei norime naudoti vedlį, nors ekranas užrakintas, taip pat suaktyvinsime skirtuką "Atrakinimas balsu”.

Ši „OK Google“ funkcija veikia tik naudojant „Android 5.0“. Jei mūsų „Android“ versija yra 4.4 ar senesnė, galime mėgautis „Google“ balso asistentu įdiegę programą Nova paleidimo priemonė.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama

Naujausios žinutės