Kaip legaliai žiūrėti serialą „Patria“ (HBO) nemokamai

„Tėvynės“ premjera apipinta ginčais. Nedidelė to paties pavadinimo romano ekranizacija, su dideliu pasisekimu 2016 m. išleista rašytojo Fernando Aramburu parašu, sulaukė didelio įvertinimo, kai apie tai paskelbė HBO. Be to, kai buvo atskleistas pirmasis anonsas, laukimas išaugo iki stratosferos lygio.

Tačiau reklaminio plakato premjera prisėdo kaip šalto vandens ąsotis daugeliui žmonių, kurie mano, kad plakato vaizdas aukų skausmą prilygina budelių skausmui (atminkite, kad romane pasakojama apie vieną iš Juodiausios ištraukos per pastarąją Ispanijos istoriją, teroristinės grupuotės ETA). Reakcija buvo tokia galinga, kad #CancelaHBO tapo „Twitter“ tendencija, net privertusią patį Aramburu iškilti į priekį ir parodyti, kad nesutinka su plakato pasirinkimu.

Fernando Aramburu: "Kartelis "Patria" yra rinkodaros strategija, kuria aš nesidaliju. Ji pažeidžia taisyklę, kurią primečiau sau: nepamiršti terorizmo aukų skausmo, elgtis su jomis empatija ir meile, kurios jos nusipelno. “.

Aišku: # AtšauktiHBO // t.co / JEvyDYgqPU

– „Wild Guaje“ (@GuajeSalvaje) 2020 m. rugsėjo 2 d

Kaip pamatyti „Patria“ internete neišleidžiant nė cento ir legaliai

„Tėvynė“ bus išleista kitą rugsėjo 27 d. HBO Spain transliacijos platformoje. Nors susiduriame su aukščiausios kokybės paslauga, kuri akivaizdžiai mokama, tiesa yra ta, kad jei ją tinkamai nustatysime, galėsime pasinaudoti platformos teikiamomis galimybėmis. 14 dienų nemokama bandomoji versija.

Serialas turės 8 epizodus, pradedant nuo pirmųjų 2 skyrių transliacijos premjeros dieną ir kiekvieną savaitę išleidžiant naują skyrių. Todėl atlikę keletą skaičiavimų prieisime prie išvados, kad serialu galėsime mėgautis nuo pradžios iki pabaigos visiškai nemokamai, jei norime šiek tiek palaukti:

  • Jei tą pačią premjeros dieną (sekmadienį, rugsėjo 27 d.) užsiregistruosime HBO Spain su nemokamu bandomuoju laikotarpiu Pirmus 4 skyrius galime pamatyti nemokamai. Jei norėtume toliau žiūrėti serialą, turėtume mokėti 8,99 € mėnesinį abonementą, atitinkantį pirmąjį mėnesį. Tokiu būdu ir toliau turėtume prieigą, kol bus išleisti likę 4 skyriai siekiant užbaigti pirmąjį sezoną.
  • Priešingai, jei neprieštaraujame palaukti kelias savaites, lapkričio 8 d bus transliuojamas aštuntas ir paskutinis skyrius. Taigi, jei užsiregistruosime HBO Spain lapkritį, galėsime pamatyti visą seriją, pasinaudodami bandomuoju laikotarpiu. Kai kurios datos, kuriomis tikrai verta pasilikti prenumeratą, nes ispaniško kino gerbėjų laukia tikrai galingos premjeros, pavyzdžiui, teologinis siaubo trileris „30 monetų“, kurį režisavo Álex de la Iglesia ir kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka HBO kūrinys Miguelis Ángelas Silvestre'as. susideda iš 8 skyrių ir tai sukėlė labai gerų pojūčių pristatyme neseniai vykusiame Venecijos kino festivalyje.

Atmetus ginčus, tiesa ta, kad viskas rodo, kad mūsų laukia labai kruopšti gamyba su klasikiniu kokybės antspaudu, kurį HBO spausdina beveik ant visko, ką paliečia. Serialas, kuris neabejotinai nusipelno būti pamatytas ir aptariamas, raginamas iškelti ne vieną pūslę abiejose politinio spektro pusėse.

Susijęs įrašas: Kaip legaliai žiūrėti HBO nemokamai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found