Kaip lengvai suspausti vieną ar kelis vaizdus vienu metu

Vienas iš pirmųjų iššūkių, su kuriais susidūriau kaip šio tinklaraščio žiniatinklio valdytojas, buvo susijęs su vaizdais. Reikia suspausti vaizdus (JPG, PNG, GIF) su labai aukštais reikalavimais jei norite optimizuoti serverio išteklius ir greitai įkelti.

Šiandien aš paaiškinsiu 2 metodus, kuriuos naudoju redaguokite ir suglaudinkite vaizdus kaip tikras nindzė. Pastaruosius 3 metus išbandžiau viską, bet galų gale tai man labiausiai tinka, todėl noriu tuo pasidalinti su jumis.

Kaip suspausti vieną ar daugiau vaizdų vienu metu pačiu paprasčiausiu būdu

Daugelis žmonių rekomenduoja suspausti vaizdus naudoti tokias programas kaip „Photoshop“ ar kitas tokio stiliaus daugialypės terpės redaktorius. Kažkas, kas yra labai gerai, bet tokio tipo programa jie paprastai nėra pigūs tiksliai, ir jie taip pat suteikia daug profesionalių funkcijų, kurių aš asmeniškai turiu daug - aš tiesiog noriu atlikti keletą pakeitimų ir suspausti keletą nuotraukų, o ne sukurti 8 minučių animaciją.

Kaip redaguoti ir suspausti vaizdą neįdiegus jokios programos

Kai man reikia tik suspausti vaizdą ir pakoreguoti jo paraštes bei dydį Aš naudoju žiniatinklio įrankį, vadinamą Pixlr express. Tai internetinė programa, kuri prieš metus išvydo Autodesk rankų šviesą – tos pačios iš Autocad – ir kurią dabar įsigijo kita įmonė (123RF). Bet eikime prie esmės...

Reikalas tas, kad jis vis dar nemokamas ir veikia taip pat gerai. Ne tik tai, bet registracijos nereikia ir tai leidžia redaguoti vaizdus, ​​pridėti filtrų, šriftų ir daugybę efektų. Jau seniai turiu jį savo naršyklės aplanke „Favorites“.

Norėdami suspausti vaizdą naudodami „Pixlr Express“. tereikia įkelti vaizdą į redaktorių ir paspausti "Sutaupyti. Jį išsaugant įrankis leis pritaikyti norimą suspaudimo lygį (nuo 0% iki 100%).

Išsaugomas laikas yra tada, kai jis leidžia mums suspausti vaizdą

Žinoma, vaizdo kokybė atitiks mūsų taikomą suspaudimo lygį. Kaip asmeninę rekomendaciją patarčiau kreiptis suspaudimo lygis 65%, palyginti su originalu. Tai ta vieta, kur vaizdas vis dar atrodo gerai ir jo svoris smarkiai sumažėja.

Kaip suspausti kelis vaizdus vienu metu ir kaskaduoti

Jei turime kelis vaizdus, ​​darbas su Pixlr gali būti šiek tiek nuobodus. Tokiais atvejais naudoju nemokamą programą, vadinamą RIOT (Radical Image Optimization Tool), specialiai sukurtas JPG, GIF ir PNG vaizdams suspausti.

RIOT leidžia mums įkelti vaizdą, reguliuoti suspaudimo lygį ir peržiūrėti, kaip jis atrodys pritaikius suspaudimą. Tai puiku, kad galėtume kuo labiau jį pakoreguoti ir vis tiek atrodyti gerai.

Tačiau tikroji RIOT magija slypi „Batch“ funkcijoje. Iš čia galime vienu metu įkelti kelis vaizdus (pavyzdžiui, visus aplanke ar poaplankiuose esančius vaizdus) ir suspausti juos kaskadomis. Norėdami tai padaryti, tereikia spustelėti piktogramą "Partija“, pasirinkite paskirties aplanką (Išvesties aplankas) ir šaltinio aplanką (Pridėti vaizdus -> Pridėti visus vaizdus iš aplanko). Kai turėsime viską, kas mums patinka, tiesiog spustelėkite "Pradėti"Norėdami atlikti masinį visų pasirinktų vaizdų glaudinimą.

Puiku, girdi...

Skirtumas tarp vaizdų suspaudimo po vieną ir darymo tokiu būdu yra tiesiog baisus. Įsivaizduokite, kad turite optimizuoti visus universiteto darbo vaizdus arba, dar blogiau, visus savo svetainės vaizdus.

Puikus glaudinimo lygis vaizdams tinklaraštyje ar svetainėje

Kaip jau minėjau šiek tiek aukščiau, tobulas tinklalapių suspaudimo lygis yra 65%. Bet tai tik asmeninė rekomendacija...

Bet jei turime tinklalapį ir norime „tobulo“ suspaudimo lygio, tikrai norėsime kažko daugiau nei asmeninės riešutėlio, kuris save vadina „laiminguoju androidu“, rekomendacijos.

Tokiais atvejais „Google“ turi gerai žinomą žiniatinklio valdytojų puslapį Pagespeed Insights. Šis įrankis ne tik nurodo mūsų svetainės įkėlimo greitį ir duoda kitų patarimų, bet ir leidžia atsisiųsti visų vaizdų, esančių konkrečiame URL, kopijas. Šios vaizdų kopijos bus 100% optimizuotos.

Norėdami atsisiųsti vaizdus, ​​​​turime įvesti URL, kur jie kabo, ir spustelėkite "Analizuoti“. Kai analizė bus baigta, iš "Kompiuteris„Slenkame beveik iki galo ir paspaudžiame nuorodą“Atsisiųskite šiam puslapiui optimizuotą vaizdą, JavaScript ir CSS išteklius“. Automatiškai gausime ZIP failą su jau optimizuotais ištekliais.

Tai šiek tiek paslėpta, tačiau tai yra brutalaus naudingumo funkcija

Tikiuosi, kad ši pamoka jums bus naudinga. Jei pradėdamas šį projektą būčiau galėjęs ką nors panašaus perskaityti, tai neabejotinai būčiau išgelbėjęs nuo galvos skausmo.

P.D: Įrašas, skirtas mano „aš“ iš praeities. Pažiūrėk, ar išmoksi, vaikeli!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found