„Xiaomi Redmi Note 4X“ apžvalga: galingas vidutinės klasės su „Snapdragon 625“ – „Happy Android“

„Xiaomi“ ką tik pristatė naują „Xiaomi Redmi Note 4“ versiją. Mes kalbame apie Xiaomi Redmi Note 4X, terminalas, pakeliantis Note 4 techninę įrangą geresnės kokybės procesoriumi, gerai žinomas Snapdragon 625 iš Qualcomm. Tokiu būdu „Xiaomi“ optimizuoja ir taip įdomaus „Note 4“ veikimą naudodama sistemą, kuri dėl procesoriaus pakeitimo tampa sklandesnė ir efektyvesnė. Šiandienos apžvalgoje analizuojame „Xiaomi Redmi Note 4X“., vienas patraukliausių ir prieinamiausių dabartinės vidutinės klasės terminalų. Ar stebėsime tai?

Ekranas ir išdėstymas

Kalbant apie ekraną ir dizainą, Xiaomi Redmi Note 4X išlaiko ankstesnio modelio specifikacijas: 5,5 colio ekranas su FullHD raiška ir visada aptakus išlenktas 2.5D. Dizainas taip pat yra beveik identiškas: aptaki minimalistinio metalo apdaila su lenkta nugara, kad būtų geriau sukibimas, ir užapvalintais kraštais.

Priekyje rasime 3 lietimui jautrius mygtukus su asmenukių kamera ir artumo jutikliu viršutinėje skydelio dalyje, o gale matysime tik Xiaomi logotipą (kas yra vertinama), šalia pagrindinės kameros ir jutiklio. pėdsakų.

Viena iš „Xiaomi Redmi Note 4X“ naujienų yra ta, kad jį galima įsigyti įvairių spalvų: pilka, sidabro pilka, šampanas, rožinė, auksinė, šviesiai žalia ir juoda. Reikėtų paaiškinti, kad kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinktos spalvos, todėl tai taip pat yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti.

Galia ir našumas

Kaip minėjome pradžioje, Išskirtinis „Redmi Note 4X“ elementas yra naujas „Snapdragon 625 Octa Core“ 2,0 GHz procesorius kartu su Adreno 506 GPU, palikdamas ankstesnį „Helio X20“, dėvintį klasikinį „Note 4“. Našumo lygiu galėtume pasakyti, kad abu (Helio X20 ir Snapdragon) sklandumo ir programų valdymo požiūriu yra arti labai panašaus lygio.

Kalbant apie atmintį ir saugyklą, randame 2 skirtingas terminalo versijas:

  • Vienas su 3 GB RAM + 32 GB vidinė atmintis.
  • Kita galingesnė versija su 4 GB RAM + 64 GB vidinės erdvės.

Abiejose versijose yra nuolatinė operacinė sistema Android 6.0, su Xiaomi MIUI 8.1 tinkinimo sluoksniu, kuris daugeliu atžvilgių labai primena Apple daugiametę iOS.

„Xiaomi Redmi Note 4X“ rezultatas „Antutu“ ir „Geekbench“.

Jei perleisime naująjį „Redmi Note 4X“ per palyginimo įrankius, kad įvertintume jo našumą ir suvartojimą, pamatytume, kad jis gauna gana puikų balą:

Antutu: 61.640

Geekbench 4: Vieno branduolio: 822 | Kelių branduolių: 3 034

Pastebėsime didžiulį skirtumą abiejų procesorių baterijos suvartojime. Jei ankstesnis „Xiaomi Redmi Note 4“ pasižymėjo beveik 8 su puse valandos autonomiškumu, tai „Note 4X“ pasiekia iki 13h 55min PCMark.

Tai rodo, kad „Xiaomi“ ketinimas su „Snapdragon 625“ yra ne kas kita, kaip sumažinti procesoriaus akumuliatoriaus suvartojimą. Be papildomo patikimumo, kurį jau suteikia Qualcomm procesoriaus prekės ženklas.

Kamera ir baterija

Galinėje terminalo dalyje randame kamerą, visiškai atitinkančią tai, ko tikimasi iš geros vidutinės klasės: 13 MP raiška su blykste ir automatiniu fokusavimu. Fotoaparatas, su kuriuo galima daryti kokybiškas nuotraukas tol, kol nesame labai prasto apšvietimo situacijose (kas, kita vertus, nutinka daugeliui terminalų). Priekinė kamera, esanti jo šone, rodo teisingą 5 MP.

Kalbant apie akumuliatorių, jis yra puikus 4100 mAh autonomija, šis rodiklis gerokai viršija įprastą šių dienų terminalų vidurkį – tiek vidutinės, tiek aukščiausios klasės.

Taip pat turi 4G ryšys, Bluetooth 4.2, dvi SIM kortelės ir pirštų atspaudų skaitytuvas prietaiso gale.

Kaina ir prieinamumas

„Xiaomi Redmi Note 4X“ kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinktos spalvos, RAM ir vidinės atminties vietos, kurią norime jai pritaikyti. Galime rasti iš pigiausia bazinė versija – 118,03 EUR (apie 135,99 USD) su 3 GB RAM + 16 GB atminties, iki aukščiausios kokybės versijos su 4 GB RAM + 64 GB mėlynos spalvos žavesiopateikė 182 eurai (apie 210 USD).

Tiesa ta, kad nuo tada, kai jis pasirodė neseniai, pavasarį, jo kaina sumažėjo apie 30 eurų, todėl, jei įmanoma, jis yra geidžiamesnis terminalas. Vienas geriausių dabartinių viršutinių ir vidutinių modelių su „Xiaomi“ antspaudu suteikiamu pasitikėjimu ir saugumu.

GearBest | Pirkite Xiaomi Redmi Note 4X

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės