Kaip įkrauti mobilųjį telefoną nutrūkus maitinimui (be elektros)

Kai įvyksta stichinė nelaimė, tokia kaip uraganas, potvynis ar žemės drebėjimas, pirmiausia nutinka elektra. Taip pat galime suplanuoti elektros energijos tiekimą kaimynystėje arba dėl gedimo namuose nutrūkti elektra. Bet kurioje iš šių situacijų arba net jei vykstame stovyklauti į kalnus ar panašiai, mums gali prireikti įkrauti mūsų mobilųjį telefoną. Kaip tai padaryti nenaudodami sieninio kištuko ar įprasto lizdo?

Kaip įkrauti mobilųjį telefoną dingus elektrai

Tokiais „elektros atjungimo“ atvejais mums reikia alternatyvus energijos šaltinis leidžia įkrauti mobilųjį pakankamai, kad galėtume paskambinti pagalbos numeriu, išsiųsti WhatsApp arba SMS.

Reikalingos medžiagos

Norėdami tai padaryti, naudosime daugybę indų, kuriuos iš esmės galime gauti be didelių sunkumų.

  • 9V elementas arba baterija.

  • Metalinis klipas.

  • USB automobilinis įkroviklis (cigarečių degiklis).

  • Mūsų išmaniojo telefono USB laidas.

Kai turėsime visus šiuos objektus, avarinį mokestį atliksime atlikdami šiuos 3 paprastus veiksmus.

1 # Atidarykite spaustuką ir prisukite jį prie neigiamo akumuliatoriaus poliaus

Visos baterijos turi 2 gnybtus, vieną teigiamą ir vieną neigiamą. Kai sujungiame šiuos du polius, elektronai greitai teka iš neigiamo poliaus į teigiamą polių. Todėl gamindami elektrą naudosime metalinį segtuką (metalas yra geras elektros laidininkas), atidarysime dvi "kojas" ir vieną iš jų panaudosime prisukite jį ant neigiamo akumuliatoriaus gnybto (žr. paveikslėlį žemiau).

Vaizdas: „YouTube“ (populiariausias pasaulis)

Kaip matome aukščiau esančioje nuotraukoje, vienas iš spaustuko galų turi būti nukreiptas į viršų, o kitas – į išorę.

2 # Įdėkite automobilinį USB įkroviklį į teigiamą polių

Antrasis žingsnis – metalinį USB automobilinio įkroviklio antgalį priglausti prie teigiamo akumuliatoriaus gnybto. Visa tai taip, kad įkroviklio USB prievadas būtų nukreiptas į išorę.

Vaizdas: „YouTube“ (populiariausias pasaulis)

Taip mes būtume pasirengę uždaryti grandinę ir pradėti tekėti srovė.

3 # Prijunkite spaustuką ir metalinį USB įkroviklio kraštą

Norėdami baigti, tereikia pajudinti vieną iš spaustuko kojelių, kol ji susilies su metaliniu kraštu, išsikišusiu iš USB automobilinio įkroviklio šono. Tokiu būdu užmegsime ryšį tarp neigiamo ir teigiamo akumuliatoriaus polių ir pradės tekėti elektronai, generuodami elektrą, reikalingą mobiliajam telefonui įkrauti.

Vaizdas: „YouTube“ (populiariausias pasaulis)

Surinkę visą „išradimą“, prijungiame USB laidą prie įkroviklio ir įkišame į savo išmanųjį telefoną. Jei teisingai atlikome veiksmus, pamatysime, kaip mobilusis telefonas pradės krauti akumuliatorių.

Kiti būdai, kaip įkrauti telefono bateriją nenaudojant įkroviklio

Jei neturime po ranka spaustuko, visada galime naudoti kitokio tipo metalinius daiktus, kad užmegztume ryšį tarp akumuliatoriaus ir USB automobilinio įkroviklio. Pavyzdžiui, šiame vaizdo įraše matome, kaip autorius naudoja tą patį metodą, kurį ką tik aptarėme, bet naudoja bendrą raktą.

Ar galite įkrauti mobilųjį telefoną prijungę įkroviklį prie citrinos?

Yra dar vienas plačiai paplitęs triukas, teigiantis, kad savo telefoną galime įkrauti prijungę kroviklį prie citrinos, o ne prie elektros lizdo. Ar mes kalbame apie mitą, ar jis tikrai veikia?

Giliai širdyje galėtume sakyti, kad tai miesto legenda, tačiau su tam tikrais tikrovės atspalviais. Taip, galite įkrauti mobilųjį telefoną naudodami citrinas, tačiau vieno neužtenka. Pažiūrėkime…

Kiekviena citrina suteikia 0,95 V įtampą, o standartiniam įkrovikliui reikalingas 5 V maitinimo šaltinis. Todėl jei citriną perpjausime per pusę ir įjungsime įkroviklį, negausime visiškai nieko. Įtampa per maža.

Tačiau triukas gali pasiteisinti, jei vietoj vienos citrinos naudosime 6. Išsamų procesą galite pamatyti šiame vaizdo įraše.

Šiame kitame vaizdo įraše matome, kaip pasiekti panašų sprendimą naudojant kelias bulves.

Ar žinote kokį nors kitą būdą, kaip įkrauti telefoną elektros energijos tiekimo nutraukimo metu? Ar kada nors bandėte citrinų triuką? O tas su bulve?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found