KODI: Kaip pridėti nuotolinį serverį arba tinklo aplanką

Neseniai atsisakėme senojo televizoriaus, kurį turėjome svetainėje, ir atnaujinome jį a išmanusis televizorius kuri leidžia tiesiogiai paleisti Android programas. Taigi vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos padarėme, buvo KODI grotuvo įdiegimas.

Kažkas, kas pravers žiūrėti filmus ir serialus prijungus laikmeną, bet jei visas turinys būtų saugomas kompiuteryje, ar nebūtų patogiau transliuoti jį tiesiogiai per „Wi-Fi“ iš tinklo aplanko? Ar galite tai padaryti naudodami KODI, nesvarbu, ar tai televizorius, mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris?

Kaip prisijungti prie nuotolinio serverio KODI

Nors KODI turi keletą priedų, pvz., „Plex“, kad sukurtų kliento ir serverio tvarką tarp kompiuterio ir programos, tiesa ta, kad galime bendrinti turinį neįdiegę jokių papildomų priedų.

Pakanka, kad mus dominančiais aplankais mes pasidalintume kompiuteryje ir tada įtrauktume juos į KODI kaip bendrą tinklo diską.

1 veiksmas #: bendrinkite aplankus kompiuteryje

Norėdami bendrinti aplanką sistemoje „Windows“, o jo turinį galima pasiekti iš kito įrenginio, prijungto prie to paties „Wi-Fi“ tinklo, turime pasirinkti aplanką, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Ypatybės“.

Toliau einame į skirtuką "Dalintis"Ir spustelėkite to paties pavadinimo mygtuką, kuris sako"Dalintis“. Šiame naujame lange galime nustatyti, kurie vartotojai turi prieigą prie minėto aplanko ir pridėti naujų vartotojų.

Atkreipiame dėmesį į vartotoją, kuris turi (bent) skaitymo leidimus aplanke, ir spustelėkite „Dalintis“. Šis vartotojas bus tas, kurį turėsime įvesti vėliau KODI, kad galėtume turėti nuotolinę prieigą iš grotuvo.

Pastaba: jei vartotojui „Visi“ suteiksime leidimą skaityti aplanką, KODI nereikės pridėti jokio vartotojo vardo ar slaptažodžio.

Dabar, jei grįšime į skirtuko „Bendrinti“ ypatybes, pamatysime, kad jis pasirodo tinklo kelią priskirtas ištekliui, kuriuo ką tik bendrinome.

2 veiksmas #: pridėkite bendrinimą prie savo KODI bibliotekos

Kitame žingsnyje atidarysime KODI programą ir eisime į „Vaizdo įrašai -> Failai -> Pridėti vaizdo įrašų”.

Spustelėkite mygtuką „Ieškoti“ ir pasirinkite parinktį „Pridėti svetainę”.

Šiame lange pridėsime serverio pavadinimą (galime įvesti mašinos pavadinimą arba jo IP adresą) ir prieigos kelią. Pavyzdžiui, jei bendrindami aplanką sistemoje „Windows“ gavome kelią „\ computerXX \ aa 00 \“, bendrai naudojamo aplanko, kurį nurodysime KODI, pavadinimas bus „\ aa 00 \“.

Kitame lange pasirenkame ką tik sukurtą šaltinį ir spustelėkite „Gerai“.

Galiausiai pristatome šio naujo tinklo aplanko identifikavimo pavadinimą. Paspaudžiame "Gerai".

Galiausiai KODI suteiks mums galimybę nurodyti, kokio tipo turinys yra šiame aplanke (filmai, serialai, muzika), kad būtų galima atsisiųsti atitinkamus viršelius ir informacinius tekstus.

Iš čia, kai norime pasiekti šį aplanką, turėsime tik įeiti į vaizdo įrašų skyrių, kuriame rasime jį kartu su kitais rašiklio įrenginiais ir bendrai naudojamais aplankais.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found