Kas yra mechaninė klaviatūra? Apibrėžimas ir tipai

Prieš keletą metų atrodė, kad vaizdo žaidimų pasaulis stiprėja ir stiprėja ir logiška, kad įmonės kuria naujas technologijas arba iš naujo išranda senas technologijas ir pritaiko jas naujiems laikams. Pastarasis įvyko su mechaninės klaviatūros: jie jau egzistavo, tačiau jie sukuria naują mechaniką, kad pagerintų pirmiau minėtus dalykus. Bet nustok...Kas tiksliai yra mechaninė klaviatūra?

Šiame leidinyje norime aprėpti beveik visus įmanomus aspektus ir paaiškinti, kas yra mechaninės klaviatūros, kam jos skirtos, jų tikslinei auditorijai ir ar reikia joms šiek tiek išleisti.

Kas yra mechaninė klaviatūra ir kam ji skirta?

Aš praleisiu dalį, kur man nereikia aiškinti, kas yra klaviatūra ir kam ji skirta. Šiuo gyvenimo momentu mes visi žinome, kas yra klaviatūra. Ką aš pasakysiu, tai šiuo metu didžioji dauguma naudojamų klaviatūrų yra membraninėsKitaip tariant, jei dabar nuimsite priešais save esančios klaviatūros klavišus, pamatysite, kad jos apačioje yra guminis arba silikoninis plastikas, kuris „sujungia“ visus klaviatūros klavišus. Ant mechaninės klaviatūros Tai ne taip, kiekvienas raktas nepriklauso nuo kitų, kiekvienas turi savo mechanizmą.

Akivaizdu, kad tai yra membranos patobulinimas. Membraninėse klaviatūrose vienos membranos dalies gedimas gali paveikti visą ją arba tam tikrą dalį, ko mechanikas nedaro: Jei klavišas paspaudžiamas blogai, turime taisyti tik tą dalį, o ne visą klaviatūrą.

Be to, mechanines klaviatūras labai sunku nulaužti, jie pagaminti iš labai atsparaus plastiko ir gali tarnauti iki 10 metų ilgiau nei įprastos membraninės klaviatūros. Kita vertus, mechanikos garsas yra daug garsesnis, mes neturime guminės membranos, kuri sušvelnina smūgį ir dėl to nieko nenutyla.

Taip pat galime paminėti, kad pulsacija progresuoja ir š todėl mūsų riešas ir pirštai ne taip kenčia nuo pulsavimo išvengti nuovargio po ilgų naudojimo valandų.

Jei iš mechaninės klaviatūros galime gauti ką nors neigiamo, tai kaina, o kadangi tokio tipo klaviatūros įžengė į „Gamer“ pasaulį, kainos pakilo į viršų ir vargu ar galėsime rinktis tarp daugiau nei 4 ar 5 žemiau esančių klaviatūrų. 100 eurų.

Kaip pasirinkti, kuri mechaninė klaviatūra man tinka?

Žinoma, draugai, ar negalvojote? Žinoma, yra įvairių tipų mechaninių klaviatūrų. Kaip jau minėjome, kiekvienas klavišas turi mechanizmą su spyruokle, kuris kiekvienam klavišui suteikia skirtingas charakteristikas ir netgi garsus.

Cherry Red mechaninė klaviatūra

Jis yra mano mėgstamiausias ir dažniausiai naudojamas žaidėjų pasaulyje, nes yra vienas populiariausių. Jis nuolat juda be sustojimų, o norėdami jį paspausti, turime įjungti maždaug 45 g slėgį, palyginti su įprastu 60 g mechaninėse klaviatūrose. Atrodo kvaila, bet tokio mažo svorio pulsas (net jei skirtumas tik 15 g) yra daug ir gali sukelti nevalingą pulsavimą.

Cherry Black mechaninė klaviatūra

Juodas mechanizmas yra visiškai toks pat kaip raudonas, vienintelis pastebimas skirtumas yra tas, kad norint įjungti klavišą, slėgis turi būti nuo 40 g iki 80 g. Taip pat norime pabrėžti kai ką apie šią vyšnią, t. y. tai, kad būdamas toks „kietas“, gali pavargti ilgomis rašymo dienomis.

Cherry White mechaninė klaviatūra

Balta, kaip matyti paveikslėlyje, turi įveikti nedidelę kliūtį, todėl įkėlimas vyksta greičiau nei ankstesniuose, todėl rašymas yra greitesnis. Šio tipo klaviatūroje pastebėsime du bakstelėjimus, kuriuos ji paspaudžia lipant aukštyn ir žemyn, todėl rašyti bus gana patogu. Dėl mažos tokio tipo klaviatūros paklausos gamybos savikaina yra gana didelė. Ši vyšnia ir Brownas, kurį dabar pamatysime, yra praktiškai vienodi, keičiasi tik slėgio skirtumas, kuris baltuose pakyla iki 55 g.

Cherry Brown mechaninė klaviatūra

Šio tipo mechanizmas yra labai panašus į baltą, kaip minėjome anksčiau. Galima sakyti, kad ši vyšnių rūšis yra dažniausiai naudojama bendrais bruožais, ji yra pati universaliausia ir dažniausiai randama.

Ir šiems, ir raudoniesiems reikia vienodo slėgio, kad jie veiktų 45 g, todėl tokio tipo klaviatūra puikiai tinka tiek spausdinimui, tiek ilgoms nepertraukiamo žaidimo valandoms.

Cherry Blue mechaninė klaviatūra

Mėlynoji yra juodoji šeimos avis, nors tai nebūtinai reiškia, kad ji bloga. Jei pažvelgsite į vaizdą, šis mechanizmas labai skiriasi nuo kitų, jis susideda iš pulsacijų, todėl pirmoji dalis yra labai lygi, o antroji - šiek tiek kietesnė.

Kiekvienam paspaudimui tai skamba dvigubai, ty kiekvieną kartą paspaudus atsiranda du „tac-tac“, o ne vienas.

Jei pažvelgsime į vaizdą, pamatysime, kad net jei klavišas yra aukštyn, toliau esančio balto mechanizmo gali dar nebūti, tai gali sukelti nevalingus klavišų paspaudimus, jei tai padarysime per greitai.

Be jokios abejonės, vyšnių mėlyna tinka ilgoms darbo dienoms, nes nevargina nei riešų, nei pirštų, nors reikia priprasti prie jos naudojimo, nes ji labai skirtinga.

išvada

Nors vis dar yra keletas skirtingų mechanizmų iš įmonių, kurios tik juos naudoja (pvz., Razer), tai būtų įprasti, kuriuos rasime 90% klaviatūrų.

Aš asmeniškai naudočiau raudonus, kurie atrodo patogiausi žaisti (tai aš darau labiausiai), arba pasirinkčiau rudus dėl jų universalumo, bet dėl ​​spalvų skonio visada galite eiti prie kompiuterio. parduotuvėje, kurioje jie yra eksponuojami, ir išbandykite.

Straipsnį parašė mūsų redaktorius Heiser

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found