„Cube iwork“ 1x peržiūra: universalus planšetinis kompiuteris su „Windows 10“ ir 11,6 colio ekranu – „El Android Feliz“

Cube yra planšetinių kompiuterių gamintojas, kuriam būdingas efektyvių įrenginių pristatymas atvirai konkurencingomis kainomis. Išleidus Kubas iwork 11 , dvigubą planšetinį kompiuterį su 10,6 colių ekranu, bendrovė dabar pristato iwork 1x modelį, naują Cube įrenginį su atnaujintu Intel Atom x5-Z8350 Quad Core SoC , ir dar didesnio, 11,6 colio ekrano.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime Cube iwork 1x , planšetinis kompiuteris su Windows 10, universalus ir kokybiškas.

Dizainas ir ekranas

The Kubas iwork 1x Tai labai elegantiškas planšetinis kompiuteris, kurio kaina neviršija 175 EUR. Metalinis priekis turi juodą rėmelį, kurio centre yra asmenukių kamera ir „Skype“, o apatinėje rėmelio srityje – „Windows“ logotipas. Galinis dangtelis yra matinės pilkos spalvos, o jo centre šviečia metalinis įmonės logotipas. Jo matmenys yra 29,96 x 18,06 x 1,02 cm, o svoris – 0,7400 kg. Apskritai galime pasakyti, kad taip labai patraukliai atrodantis planšetinis kompiuteris .

Kalbant apie ekraną, Cube iwork 1x turi 10 taškų jutiklinį IPS skydelį, kurio dydis yra 11,6 colio ir Full HD raiška. (1920 x 1080). Galima sakyti, kad susiduriame su panoraminiu ekranu, kiek plokštesniu ir ilgesniu nei įprastai, o vaizdo kokybe atvirai pagirtina. Į tai reikia atsižvelgti naudojant tokio tipo planšetinius kompiuterius, nes jei ketiname dirbti su „Windows“, svarbu, kad ekranas būtų kokybiškas, kad būtų galima be vargo naršyti ir judėti po įvairius sistemos aplankus ir programas. Šiuo atžvilgiu galime būti ramūs ir patenkinti iwork 1x siūlomu rezultatu.

Norėdamas jums šiek tiek nuodugniau parodyti visą vizualinį aspektą ir geriau perteikti prietaiso pojūčius, paruošiau jus šis Cube iwork 1x išpakavimas kartu su trumpa vaizdo apžvalga:

Galia ir našumas

Kalbant apie techninę įrangą, naujasis Cube modelis turi gana patrauklias specifikacijas: procesorių Keturių branduolių „Intel Atom x5-Z8350“. esant 1,44 GHz (iki 1,92 GHz), 4 GB DDR3L RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama kortele. Atsižvelgiant į tai, kad sistema turi Windows 10 Kaip operacinei sistemai, tie 4 GB RAM yra puikūs, kad galėtume dirbti ir paleisti bet kurią įrenginio programą reikiamai sklandžiai ir ramiai.

Aš keletą dienų dirbu su Cube iwork 1x: išbandyti įvairias programas, naršyti ir žaisti keletą žaidimų, o apskritai planšetinis kompiuteris elgėsi taip, kaip ir tikėtasi. „Office“ programos, tokios kaip „Word“ ar „Excel“, paleidžiamos ir perkeliamos lengvai, o naršymas internete ir socialiniuose tinkluose vyksta nuostabiai be jokių ginčų. Kalbant apie žaidimus, tai tikrai gerai veikia su emuliatoriais ir retro arba nelabai reikliais žaidimais. Jei norime paleisti AAA žaidimus, taip pat galime išsiversti, jei sumažinsime grafinę apkrovą ir skirsime šiek tiek mažiau darbo procesoriui ir GPU. Atsižvelgkime į tai, kad susiduriame su planšetiniu kompiuteriu, kuris veikia su „Windows 10“ ir tuo Tai atveria daugybę galimybių darbalaukio programoms. .  

Įkrovimas ir baterija

Baterija yra viena iš Cube iwork 1x privalumų dėka 8500 mAh ličio jonų polimero akumuliatoriaus. Mums prireiks daug laiko, kad įkrautume akumuliatorių, bet kai tik pasieksime 100 %, jo veikimo laikas yra nepaprastas. Nesugebėjau tiksliai apskaičiuoti, kiek valandų jis veikia tiksliai, bet galiu jus užtikrinti, kad keletą dienų praleidau tinkamai naudodamas, kol vėl turėjau prijungti prie maitinimo šaltinio. Naujasis „Intel Atom x5-Z8350“ lustas turėtų išnaudoti energiją efektyviau nei ankstesnis Z8300, ir tai tikrai parodo.

Klaviatūra ir pelė

Tai dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Nors Cube iwork 1x puikiai veikia kaip planšetinis kompiuteris, Jei tikrai norime išnaudoti jos kaip biuro automatizavimo įrankio galimybes, turėtume apsvarstyti galimybę pridėti klaviatūrą ir atitinkamą pelę. „iwork 1x“ bazėje yra klaviatūros prievadas ir dokai, idealiai tinkantys prijungti doką arba pagrindą ir planšetinį kompiuterį paversti nešiojamu kompiuteriu. Tokio tipo aksesuarai paprastai kainuoja apie 50 eurų, ir nors tai gali būti susijusi su didelėmis išlaidomis, jų teikiama nauda yra daugiau nei kompensuota. Jei ne, taip pat galime pasinaudoti USB ir mikro USB įvestimi, kad pridėtume periferinį įrenginį arba panaudotume „Bluetooth“ klaviatūras / peles. Bet kokiu atveju, jei norime tokio tipo planšetinį kompiuterį pakelti į kitą lygį, abejonių nekyla: klaviatūra + pelė taip arba taip.

Kaina ir prieinamumas

„Cube iwork 1x“ kainuoja 187,64 €, keisti – apie 204 USD. Be jokios abejonės, daugiau nei patraukli kaina už šių savybių planšetinį kompiuterį. Jei ketinate jį įsigyti, rekomenduoju pasinaudoti šiuo GearBest pasiūlymu Klaviatūrą galime įsigyti už 0 €, visiškai nemokama (perkant planšetę tiesiog į krepšelį įdedame ir klaviatūrą ir ją mums dovanoja).

Norėdami pridėti klaviatūrą į krepšelį, turime pažvelgti į skirtuką " Teminiai produktai “Ir pasirinkite planšetės + klaviatūros paketą. Pasiūlymas ribotas iki 100 vienetų, todėl prieš pirkdami gerai apžiūrėkite. Atsižvelgiant į tai, kad klaviatūra kainuoja apie 70 eurų, į tai verta atsižvelgti.

GearBest | Pirkite Cube iwork 1x

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės